LT   EN   RU  
2020 m. rugpjūčio 13 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
Akimirkos sentencija
"Žmonės, kurie iš didelės meilės išsižada asmeninio gyvenimo, gal ir praturtina save, tačiau neabejotinai nuskurdina tuos, kuriuos pasirinko mylėti."
Albertas Kamiu
Draugai
Matulaičio bažnyčia
Lietuvių Tautinio Jaunimo Sąjunga
Tautinės krypties portalas
Etninės kultūros erdvė
Biržų krašto naujienos
Slaptai.lt - unikalus leidinys
Lietuvių sąjunga „Tauta ir Tėvynė“
Lietuvos žaliųjų judėjimas
Žaliosios minties laikraštis
Istorijos puslapiai
Receptai, patiekalai, kulinarija.
Skanus.lt
Reklama
  Naudingi patarimai. Būstas
  Naudingi patarimai > Naudingi patarimai. Būstas
Lankomumo reitingas Publikuota: 2011-01-19
10 patarimų perkantiems NT užsienyje

Siekdami patenkinti klientų lūkesčius bei poreikius, sudarėme 10 patarimų sąrašą, kuris padėtų priimti tinkamus sprendimus įsigyjant nekilnojamąjį turtą užsienyje.

1. Žinokite tikslą. Svarbu žinoti, kodėl ketinate įsigyti nekilnojamąjį turtą užsienyje. Ar tai priemonė investuoti? O gal Jūs ieškote, kur išvažiuoti gyventi? O gal tai tik turtas, skirtas poilsiui? Jei tai ivesticija - ar ji skirta   trumpalaikiam turto padidinimui, siekiant vienkartinio pelno per apibrėžtą laiką? Ar pirkinys skirtas gauti ilgalaikėms nuolatinėms pajamoms?

2. Suplanuokite biudžetą. Žinokite tiksliai, kokia sumą galite skirti nekilnojamajam turtui užsienyje. Susitvarkykite finansinius reikalus. Tai užtikrins Jūsų pasiruošimą įsigyti turtą nedelsiant. Būsite pasiruošęs pasirašyti sutartį ir įmokėti depozitą.

3. Nesielkite neapgalvotai, laikykitės savo tikslų. Labai paprasta būti suviliotam nupirkti ne tai, ko iš tiesų norite. Apžiūrėkite pasirinktą vietą įvairiu laiku, įsitikinkite, kad Jums ji patinka bet kokiu oru. Taip pat turėtumėte duoti sau laiko “atvėsti”, kad įsitikintumėte, jog Jūsų sprendimas teisingas.

4. Patikrinkite susisiekimo galimybes ir vietos paslaugas. Įsitikinkite, kad yra tinkamas oro susisiekimas ir privažiavimas iki Jūsų pasirinktos vietos. Svarbu, jog netoliese būtų teikiamos įvairios paslaugos, t.y. restoranai, parduotuvės.

5. Pakalbėkite su kitais investuotojais. Pasikalbėkite su žmonėmis, jau įsigijusiais nekilnojamojo turto Jus dominančioje vietoje, išsaiškinkite problemas, su kuriomis jiems tenka susidurti.

6. Atkreipkite dėmesį į papildomas išlaidas. Turto pirkimo užsienyje išlaidos (mokesčiai, nuosavybės teisių dokumentai, teisininko, agento paslaugos, PVM) skiriasi nuo analogiškų mokesčių Lietuvoje, todėl Jūs turite būti tikras, kad tiksliai numatėte tam skirtas lėšas. Nepamirškite ir komunalinių bei kitų galimų mokesčių už Jūsų pasirinkto nekilnojamojo turto aptarnavimą, apsaugą ir t.t.

7. Patikrinkite apmokestinimus ir paveldėjimo mokesčius. Įsitikinkite, kad suprantate, kokius turėsite sumokėti mokesčius, panorėję parduoti būstą. Jūs taip pat turėtumėte pasitikrinti šalies, kurioje pirksite, paveldėjimo įstatymą.

8. Pasverkite išlaidų riziką ir pajamas. Jei perkate investicijai, svarbu suprasti, ar Jus tenkina rizika ir atitinkamai įdėtas kapitalas. Išsiaiskinkite potencialias turto prieaugio galimybes.

9. Atlikite namų darbus. Būtinai išsinagrinėkite vietą gerokai iki aplankydami šalį. Laikas, kurį praleisite vietos tyrinėjimui namuose, bus kur kas pigesnis ir efektyvesnis už laiką, praleistą užsienyje. Pasiruoškite sąrašą klausimų, į kuriuos turėtų būti atsakyta  atvykus į vietą.

10. Kalbėkite su ekspertais. Prieš nuspręsdami pirkti turtą užsienyje, visuomet kreipkitės patarimo į nepriklausomus teisininkus, architektus, ekspertus, išmanančius Jūsų pasirinktos šalies įstatymus ir procesus,  taip pat  detales, susijusias su turto pirkimu toje šalyje.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Džiaugsmas (2)    Savivaldybių rinkimai (9)    Įdomybės (87)    Žindymas (14)    Panayiotis Zavosas (2)    Auklės (3)    Kriptografija (3)    Žinių visuomenė (14)    Vestuvės (16)    Dieta (33)    Krizė (59)    Menas būti kartu (2)    Augalai (8)    Automobiliai (41)    Mama ir vaikas (48)    Interneto dienoraščiai (2)    Namų vaizdo technika (2)    Transportas (125)    Policija (2)    Užsienyje (2)    Ginklai (22)    Kovos menai (72)    Kanapės (15)    Mokslininkai (2)    Velykos (10)    Homeopatija (5)    Viešnia iš ateities (2)    Interneto dizainas (5)    Hobi (106)    Runkeliai (18)    Kazimiera Prunskienė (13)    Džiazo muzikos grupės (11)    Toyota (2)    Geležinkeliai (4)    Wing Tsun (14)    Kokainas (6)    Atsiprašymas (3)    Draugystė (10)    Kačių veislės (25)    Prezidento rinkimai (6)    Romas Kalanta (4)    Arkliai (12)    Sąmokslo teorija (19)    Mitingai (5)    Archeologija (42)    Narkotikai (97)    Mokykla be narkotikų (20)    Bankinės technologijos (11)    Anželikos Cholinos šokio teatras (11)    Alus (22)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!