LT   EN   RU  
2019 m. spalio 18 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Naudingi patarimai. Darbas
  Naudingi patarimai > Naudingi patarimai. Darbas
Lankomumo reitingas Publikuota: 2010-09-01
Neigiamas atsakymas - kaip priimti?

Patarimai, kaip priimti neigiamą atsakymą ieškant darbo.

Kai gausite neigiamą atsakymą, pirmiausia pagalvokite:

Pagalvokite, kieno tai kaltė – Jūsų ar Jų.

Dar kartelį peržvelkite savo gyvenimo aprašymą. Įsitikinkite, ar jame pateikti visi Jūsų sugebėjimai ir nuopelnai. Jei reikia, pataisykite, bet svarbiausia – tikėkite tuo, kas parašyta, tai nėra paprastas popieriaus lapas, tai esate Jūs. Jei savęs nepažįstate, pradėkite pažinti. Jei jaučiate, kad dar nesate savęs atradęs, ieškokite. Prisiminkite žodžius, kuriuos pasakė Tomas A. Edisonas „Jei mes pasinaudotume visais savo įgimtais gabumais, tikrai save nustebintume“.

Dabar prisiminkite interviu eigą. Pasvarstykite, ar padarėte viską, kad gautumėte šį darbą, ar tinkamai atsakinėjote į klausimus, ar teisingai supratote Jums užduodamus klausimus? Ar Jūsų apranga derėjo prie įmonės aplinkos?

Pagalvokite, ar siekiama darbo vieta ir darbo sritis yra Jums tinkamos? Ar pareigos atitinka Jūsų kvalifikaciją ir patirtį?

Tačiau neturite leisti, kad blogas atsakymas Jus blogai paveiktų. Neleiskite padarytoms klaidoms mažinti Jūsų pasitikėjimą savimi. Pasimokykite iš jų ir ženkite į priekį. Nepaisant įvykusių nesėkmių, į kiekvieną naują darbo pokalbį turite žiūrėti labai rimtai, būtina atkreipti dėmesį į visas smulkmenas. Tik tada Jums pavyks rasti sėkmę! Bet svarbiausia, žiūrėkite į save su pagarba ir pasitikėjimu.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Gaisrininkai (7)    6 branduolių (3)    Klubai (5)    Kompiuterinis piratavimas (43)    Alkoholiniai gėrimai (74)    Pirmoji meilė (3)    Prevencija (14)    Politika (363)    Žemgrobiai (6)    Spauda (3)    Seimo rinkimai (4)    Trys karaliai (5)    Stalo žaidimai (7)    Skirmantas Valiulis (32)    Miestų bendruomenės (7)    Pedagogika (21)    Poltergeistai (2)    Ožiaragis (7)    Joga (56)    Intel (6)    Švedija (9)    Meninė gimnastika (14)    Vytautas Bogušis (12)    Kinų horoskopas (14)    Windows (7)    Šventasis Pranciškus (3)    Draugystė (10)    Vabzdžiai (5)    Antanas Terleckas (2)    Bitė (5)    Tadas Blinda (10)    Škotų aviganis (3)    Sveikinimai Naujųjų metų proga (5)    Liūtas (7)    Teatrai (21)    Technologijos (1819)    Savivaldybių rinkimai 2007 (9)    Go-go (10)    Romas (3)    Artūras Zuokas (41)    Radvilos (32)    Kelionių įspūdžiai (26)    Poetai (11)    Liemenėlės (3)    Grybai (3)    Užsienyje (50)    Fotografija (17)    Lietuva (2)    Televizija (17)    Pelės (5)
1. Kaip derėtis dėl atlyginimo pakėlimo
2. Darbo paieškos taktikos suvokimas
3. Trukdžiai darbe - kaip juos įveikti?
4. Kur ieškoti darbo ir kaip?
5. Kas svarbu darbdaviams?
6. Pokalbo dėl darbo klaidos
7. Dizainerės patarimai: kaip moteriai rengtis į darbą?
8. Pirma diena naujame darbe: 10 patarimų
9. 10 patarimų, padėsiančių gauti norimą darbą
10. Naudingi patarimai tiems, kurie renkasi arba keičia profesiją
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!