LT   EN   RU  
2019 m. balandžio 23 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Įvairūs patarimai
  Naudingi patarimai > Įvairūs patarimai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2011-01-19
10 patarimų kaip gražiai nusifotografuoti

Kaip gražiai atrodyti nuotraukose.

Niekada nežinosi, kas ir po kiek metų pažiūrės nuotrauką, kurioje esate jūs. Ypač šiais laikais, kai skaitmeniniai fotoaparatai gali talpinti šimtus nuotraukų. Atrodyti gražiai nuotraukoje visada svarbu. Pateikiame 10 lengvų patarimų, padėsiančių atrodyti fotogeniškai.

1. Nukreipkite žvilgsnį šiek tiek aukščiau kameros objektyvo, atkiškite galvą šiek tiek į priekį ir truputį nuleiskite smakrą žemyn

2. Įtraukite liežuvį už priekinių dantų ir šypsokitės, tai atpalaiduos jūsų veidą.

3. Laikykite rankas prie šonų – bet "nepriklijuokite". Kad atrodytumėte naturaliai, rankos turi būti kiek toliau nuo kūno.

4. Išbandykite drabužius prieš baltą sieną, naudojant netiesioginę, natūralią šviesą (po medžiu, patalpoje šalia lango) – taip pamatysite ar tam tikra spalva jums tikrai tinka.

5. Venkite raštuotų drabužių.

6. Nuotraukos viską išryškina, taigi, nepadauginkite makiažo. Moterims iki 30 nedaug blakstienų ir lūpų dažų; virš 30 – šiek tiek makiažo.

7. Praktikuokitės klasikinę modelio pozą: pasukite kūną trimis ketvirčiais į kamerą, su viena koja atstatyta priešais kamerą ir vienu pečiu arčiau fotografo. Kai veidas atkištas į priekį, kūnas nuotraukoje atrodo platesnis.

8. Nuotraukos stovint – pilvas įtrauktas, klubai įtempti, pečiai atmesti atgal, stuburas tiesus.

9. Pastudijuokite fotogeniškus žmones ir jų nuotraukas, kuriose atrodoma gerai. Atraskite savo gražiausią fotografavimosi kampą. Greičiausiai pamatysite, kad tada jūs juokiatės ar gerai leidžiat laiką. Fotografija, kai žmogus yra atsipalaidavęs ar atliekantis nesurežisuotą judesį dažniausiai duoda geriausius rezultatus.
10. Kad atrodytumėte atsipalaidavęs, pabandykite užmerkti akis , tada jas lėtai atmerkti prieš pat fotoaparato blykstę.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Ginklai (22)    Kazimiera Prunskienė (13)    Siamo katės (2)    Mazda (2)    Dalia Grybauskaitė (16)    Metalinės muzikos grupės (8)    Dailė (34)    Žmogaus teisės (52)    Saugus internetas (11)    Dažasvydis (3)    Kelionių įspūdžiai (26)    Kulinarija (181)    Aviacija (38)    Tinklapiai (13)    Įžymūs žmonės (68)    Žala sveikatai (16)    Šventieji (10)    Kačių veislės (25)    Kompiuterinis piratavimas (43)    Astrologija (27)    Velykos (10)    Joninės (6)    Tamplierių ordinas (7)    Operacinės sistemos (50)    Barai (7)    Civilinė sauga (7)    Prokuratūra (4)    Arbata (10)    Elektroninės muzikos grupės (3)    BTV (3)    Intel (6)    Skandalai (476)    Ekologiški produktai (2)    Darbo partija (4)    Spausdintuvai (12)    Žuvys (7)    Liberalų sąjūdis (5)    Politika (26)    Kanapės (15)    Lotynų kalba (11)    Šunų veislės (52)    Velniai (9)    Muzika (196)    Švedija (9)    P2P tinklai (2)    Krikščionybė (135)    Geležinkeliai (4)    Žuvininkystė (2)    Pramoginiai šokiai (2)    Kompiuterio ergonomika (8)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!