LT   EN   RU  
2020 m. rugsėjo 26 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  NLP
  Mokslas > Mokslo sritys > Medicina > Psichologija > NLP
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-09-05
Neurolingvistinio programavimo (NLP) technikų naudojimas bendraujant su klientais
KAS VALDO KALBA, TAS VALDO ŽMOGŲ – NEUROLINGVISTINIO PROGRAMAVIMO (NLP) TECHNIKŲ NAUDOJIMAS BENDRAUJANT SU KLIENTAIS

Nauda: Seminaro- treningo (stebėdami savo ir kitų elgesį) metu dalyviai išmoks atpažinti svarbiausius kūno kalbos signalus, būdingus konkrečiam asmeniui. Lavins praktinius įgūdžius ir išsiaiškins, kaip užmegzti neverbalinį dialogą ir suprasti ką ir kaip žmogus/klientas mąsto, kaip atpažinti ir įtakoti atitinkamas kliento būsenas bei nuotaikas, užprogramuoti “palankų” kliento sprendimo priėmimą, įveikti klientų pasipriešinimą bei išvengti konfliktinių situacijų naudojantis NLP technikomis.

Seminaras skiriamas:

Vadovams, pardavimo vadybiniams ir kitiems darbuotojams, kuriems dažnai tenka bendrauti su žmonėmis.

Tikslas:

Supažindinti su NLP įtakojimo sisteminiu metodu: lavinti įgūdžius keičiant savo elgesį, norint pasiekti norimų kito žmogaus elgesio pokyčių ir parduoti prekę/paslaugą.(Penki būdai kaip įtakoti klientus).

Mokymo metodai:

Teorija pateikiama aptariant praktines užduotis, darbas mažose grupėse, savarankiško darbo užduotys, video filmavimas.

Pagrindinės temos:

Kliento mąstymo būdo supratimas, pastebint žodinio ir kūno kalbos signalus.
Asmeninio bendravimo su klientu kontrolė (jeigu Jūsų elgesio stereotipų įvairovė didesnė nei kito žmogaus Jūs turėsite eilę galimybių kontroliuoti situaciją ir pakreipti ją norima linkme).
Bendravimo būdų įvairovė, skatinanti skirtingo tipo klientus priimti Jūsų idėjas ir pasiūlymus. Įgūdžius reikalingų įveikiant klientų priešiškumą ir valdyti konfliktus lavinimas.

Seminaro trukmė: 8 – 16 valandų

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Imtynės (29)    Rasos (2)    Labradoras (2)    Žuvininkystė (2)    Konspiracija (2)    Poetai (11)    Bučiniai (31)    Knygos (23)    Duomenų apsauga (3)    Rytietiški šokiai (16)    Įdomybės (87)    Rasizmas ir ksenofobija (9)    Skorpionas (7)    Miestų bendruomenės (7)    Elektroninės muzikos grupės (3)    EBSW (40)    Tadas Blinda (10)    Krašto apsauga (27)    Hakeriai (273)    Miniatiūros (7)    Kinų horoskopas (14)    Bildukai (3)    Užgavėnes (9)    Kornreksai (3)    Breakdance (4)    Informaciniai karai (11)    Architektūra (11)    Specialiosios tarnybos (36)    Mokslininkai (2)    Politika (363)    Kietieji diskai (17)    Renginiai (31)    Skirmantas Valiulis (32)    Toyota (2)    Metalinės muzikos grupės (8)    Bibilija (10)    Jautis (7)    Filosofija (326)    Savivaldybių rinkimai (9)    Fizika (11)    Alus (22)    Valstiečių sąjunga (2)    Vilniaus bendruomenės (4)    Linux/Unix (34)    Gaisrininkai (7)    Švedija (9)    Auklėjimas (7)    Monitoriai (11)    Viskis (8)    Skundai (22)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!