LT   EN   RU  
2020 m. rugsėjo 26 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  NLP
  Mokslas > Mokslo sritys > Medicina > Psichologija > NLP
Lankomumo reitingas Publikuota: 2004-09-05
Mano nuostabi ateitis. NLP: sėkmės technologijos
Vadimas Dechtiaris, Svetlana Ostrovskaja

Leidykla: D. Radkevičiaus PĮ “Rgrupė“
Išleidimo metai: 2004
Formatas: 15x22 cm
ISBN: 9955-9682-2-2
Puslapių skaičius: 255
Įrišimas: Kietas

Įprasta manyti, kad ligos gydomos vaistais, problemas žmogus turi išsispręsti pats, o į psichoterapeutą kreipiamasi tada, kai jau "važiuoja stogas". Man psichoterapija - tai visai kitoks požiūris į daugelio ligų gydymą bei kitoks žvilgsnis į save ir gyvenimą. Šias mano mintis patvirtino nauja besivystanti psichoterapijos kryptis, vadinama NLP. Šios krypties metodai ir principai pasirodė tokie universalūs, kad jie sėkmingai taikomi įvairiose srityse - švietime, versle, politikoje, reklamoje. Dirbdamas psichoterapeutu aš taip pat sėkmingai pradėiau taikyti NLP metodus konsultuodamas verslininkus, dėstydamas, dirbdamas su politikais. Manau, kad tai, apie kabus kalbama šioje knygoje, privalo žinoti kiekvienas žmogus. Mokykloje mus moko skaityti, rašyti, skaičiuoti ir dar daugelio naudingų dalykų, bet, deja, mes nemokomi suprasti kitų žmonių, užmegzti santykių, sėkmingai išspręsti savo problemas. O su jomis susiduria kiekvienas žmogus. Todėl šios knygos tikslas - pasidalyti paprasta ir naudinga informacija apie tai, kaip išvengti gyvenime nemalonumų ir patirti kuo daugiau pergalių bei laimėjimų.

Dialogo formą mes su Svetlana pasirinkome neatsitiktinai. Viena vertus, ši knyga gimė mums kalbantis ir diskutuojant. Antra vertus, mes užmezgame atvirą dialogą su jumis, mūsų skaitytojais, stengdamiesi atsakyti į tuos klausimus, kurie konkrečiose gyvenimo situacijose jums gali būti įdomūs ir aktualūs. Mes pabandėme paprasta forma pateikti konkrečius pasiūlymus, kaip pasinaudoti šiomis žiniomis kartu aiškindami, kodėl tai veikia. Stengėmės laikytis NLP-praktikos kurso, naudodami mano NLP seminarų užrašus, bet šios knygos dalys nėra išdėstytos griežta akademine tvarka kaip kursuose, jos susidėliojo pakrikai - taip, kaip jos iškilo mums diskusijų metu.

Vadimas Dechtiaris,
psichoterapeutas, NLP treneris

Mes ilgai su Vadimu diskutavome, kokia turėtų būti ši knyga. Labai norėjosi pasidalyti su jumis savo žiniomis, didele Vadimo, kaip gydytojo psichoterapeuto, patirtimi, papasakoti stulbinančių, baisių ir juokingų istorijų iš jo praktikos, pakalbėti apie mano asmeninius atradimus, įgytus NLP-treninguose ir seminaruose, bei dar daugelį dalykų.

Iš pradžių kilo idėja papasakoti apie neurolingvistinio programavimo seminarus, kuriuos Vadimas labai sėkmingai organizuodavo Lietuvoje, ten jis gyveno iki atvykimo į Ameriką, taip pat apie mano seminarus Charkove ir apie jau prasidėjusius treningus čia, Čikagoje. Pasakysiu atvirai, iš pradžių mūsų tikslas buvo suburti kuo daugiau bendraminčių čia, emigracijoje, organizuoti seminarų ciklą ir pradėti visavertį darbąNLP srityje.

Kai rašėm šią knygą, mums abiems darėsi vis įdomiau. Mes užmezgėme įdomiausių pažinčių, išgirdome patraukliausių istorijų, sukrečiančių faktų. Medžiagos kaupėsi vis daugiau ir daugiau. Knyga savaime tapo įvairiausių istorijų rinkiniu - kartais pasibaisėtinų, kartais juokingų, kartais tokių paprastų ir kasdienių, kad galėdavai jose save atpažinti, lyginti savo elgesį ir reakciją su herojų elgsena. Galiausiai atrasdavai tiek naujų sprendimų, naujų požiūrio į šiuos įvykius variantų, kitokių elgsenos motyvacijų, kad negalėdavai atsistebėt: kaipgi anksčiau man nešovė į galvą!

Apie visa tai mums norėjosi kalbėti, šaukti, pasakoti ant kiekvieno kampo... Taip, kartais žmogaus užsidegimas yra nesutramdomas.

Mūsų entuziazmas išsiliejo štai tokioje knygoje.

Svetlana Ostrovskaja

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Mokyklos (22)    SSL sertifikatai (6)    Valdas Adamkus (11)    Procesoriai (28)    Gyvenimo džiaugsmas (2)    Vaiko sveikata (8)    Transportas (125)    Džiaugsmas (2)    E - komercija (87)    Amfetaminas (2)    Viskis (8)    Kailiniai (15)    Chiromantija (3)    Žindymas (14)    Brendis (6)    Naršyklės (7)    Kandidatai į prezidentus (5)    Atleidimo svarba (2)    Geologija (20)    Ištikimybė (4)    Žiniasklaida (108)    Šamanai (7)    Renginiai (31)    Vokiečių aviganis (2)    BTV (3)    Ekonomika (5)    Astronomija (46)    Apatinis trikotažas (17)    Prekės ir paslaugos buičiai (2)    Krašto apsauga (27)    Linux/Unix (34)    Mazda (2)    Kelionių organizatoriai (6)    Novelės (102)    Pramoginiai šokiai (2)    Filosofija (326)    Vandens slidės (2)    Kultūra (749)    Siemens (6)    Garso ir vaizdo technika (2)    Joga (56)    Liūtas (7)    Mokykla be narkotikų (20)    Poltergeistai (2)    Žmogaus teisės (18)    Feng šui (7)    Korupcija (22)    Archeologija (42)    Alus (22)    Romas (3)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!