LT   EN   RU  
2020 m. rugsėjo 26 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  NLP
  Mokslas > Mokslo sritys > Medicina > Psichologija > NLP
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-08-04
Seminaro tema: KALBĖKIME KLIENTO KALBA (VADYBININKAMS)
Teorinis - praktinis seminaras, skirtas pardavimų vadybininkams.

Seminarą veda:
Audra Ukanienė, knygos "Bendravimo meistriškumas" autorė. Bendravimo (komunikacijos (vidinės ir išorinės)) technologijų specialistė (amerikietiškos technologijos plačiai pasaulio visuomenei žinomos kaip NLP - neurolingvistinis programavimas). Pirmoji išvertė į lietuvių kalbą NLP mokslo pagrindus. "Žodžiai ir magija pradžioje turėjo vieną reikšmę. Ir šiandien žodžiai neprarado savo magiškosios vertės. Žodžiai sukelia emocijas ir aplamai tai yra universali žmonių poveikio priemonė." Z. Froidas

Jūs išmoksite geriau suprasti savo pašnekovą ir, naudojant profesionalių komunikatorių kalbos ypatumus, galėsite pasiekti norimo rezultato bendraujant su įvairiais žmonėmis. Gausite įrankius, kurių dėka galėsite ne tik teisingai suvokti kito žmogaus pateikiamą informaciją, bet ir perduoti norimą infor-maciją pašnekovui jam suprantama kalba. Jūs išmoksite parinkti teisingus žodžius, kuriuos reikėtų vartoti kalbant su vienu ar kitu partneriu ar klientu.

Pagrindiniai tikslai: Rezultatų pasiekimo strategijos įsisavinimas, Verbalinio lankstumo būklės kūrimas ir greitas jos pasiekimas, Efektyvios komunikacijos strategijos įsisavinimas.

Seminaro metu pristatomų temų planas:

Norimo rezultato kriterijai.
Individualūs informacijos apdorojimo būdai.
Suvokimo langai.
Kalbos struktūra. Kaip gauti reikalingą informaciją.
Verbalinis manipuliavimas.
Požiūrio keitimo būdai.
Netiesioginės įtaigos panaudojimas derybose,pardavimuose.
Efektyvaus bendravimo strategija.

Seminaro trukmė: 8 val.
Dalyviai aprūpinami metodine medžiaga.
Seminaro dalyviams išduodami pažymėjimai.
Seminarai Jūsų pageidavimu gali būti organizuojami Jūsų įmonėje.
Informacija tel.: (5) 2125160, (37) 337043

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Vorai (2)    Užgavėnes (9)    AMD (3)    Skirmantas Valiulis (32)    Paieškos sistemos (14)    Intel (6)    Bučiniai (31)    Juvelyriniai dirbiniai (2)    Šventasis Kazimieras (2)    Vadyba (89)    Kanapės (15)    Mityba (43)    Liūtas (7)    Liberalų sąjūdis (5)    Įdomybės (87)    Parašiutizmas (15)    Motociklai (12)    Breakdance (4)    Pagalba ir prevencija (124)    Ekologinis ūkis (2)    Krikščionybė (135)    Psichologija (89)    Mitingai (5)    Skolininkai (12)    Filmai (91)    Advokatai (10)    Laikrodžiai (3)    Subkultūros (99)    Žmonės (241)    Amerikos lietuviai (7)    Ekologija (15)    Technologijos (1819)    Kabala (6)    Kelnaitės (2)    Filosofija (326)    Modemai (8)    Likeris (2)    Pankiškos muzikos grupės (15)    Tėvynės sąjunga (4)    „Laisvės kryžkelės“ (10)    Siamo katės (2)    Egiptas (24)    Go-go (10)    Britų trumpaplaukės katės (2)    Stilius (86)    Prancūzų buldogas (2)    Vandens slidės (2)    Visuotinė istorija (44)    BTV (3)    Gyvūnai (174)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!