LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 17 d., pirmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Novelės
  Proza > Novelės
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-06-26 Spausdinti Spausdinti
Realybė 15

Violeta atėjo į darbą. Jos aukšto koridorius buvo išpuoštas širdelėmis ir raudonais kaspinėliais. šv. Valentino dienos proga. Bendradarbės lakstė viena pas kitą iš kabineto į kabinetą, kvietė gerti kavos, likeriuko, be paliovos kikeno. Violeta prisiminė savo sapną. Gal sugebėtų įsitraukti į tą šurmulį, nusimesti tą kasdieninio darbo rimtumą. Bet atmintyje vis iškildavo nelaimingi vaikų veidai. Tokia bedradarbių laimė Violetai atrodė paviršutiniška. Tikra laimė - matyti laimingus kitus. Violeta užsidegė noru teikti džiaugsmą vaikams. Pasiryžo mesti savo darbą ir bėgti dirbti į SOS vaikų kaimą. Subjauroti vaikų veidai neatstojo. Ten bus sunku. Vaikai išdykę. Bet todėl, kad jų niekas nesupranta, nenori suprasti. Jiems ji paaukos visą save.

Vakare atėjo Adonis. Gana tradiciškai prisipažino jai meilėje. Paskui atsiklaupė ir užmovė ant jos rankos žiedą. Violeta nemėgo papuošalų. Laikė juos nereikalinga prabanga. Bet žiedas buvo ypatingas. Adonis nebuvo iš tų vaikinų, kurie girtųsi, kiek žiede yra aukso ir kiek jis kainavo. O žiedas ir nebuvo brangus. Bet jis buvo daug brangesnis už bet kurį. Gražu buvo žiūrėti į meniškus ornamentus, ypač, kai ji žinojo, ką jie reiškia.

Violeta suprato, kad negalės atsiduoti kaimo vaikams. Ji nepajėgs atstumti Adonio meilės. Ji nepajėgs atstumti savo laimės.Bet ji prižadėjo sau, kad eis dirbti į vaikų darželį ar į mokyklą. O kada nors būtinai užaugins nors vieną savo vaiką. Moters tikslas - auginti vaikų sielas. Ar gali būti didesnis?

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Žvaigždės (19)    Airija (9)    Stalo žaidimai (7)    Rasos (2)    Zigmas Vaišvila (10)    Pyktis (6)    Dvarai (36)    Teatrai (21)    Vandenis (7)    Psichologija (89)    Domenai (11)    Pagonybė (3)    Parapsichologai (7)    Informaciniai karai (11)    Lietuvių valgiai (28)    Britų trumpaplaukės katės (2)    Leo LT (12)    Aukštasis mokslas (13)    Erich Fromm (5)    Kompiuterio ergonomika (8)    Apatinis trikotažas (17)    Šventės (117)    Sąmokslo teorijos (19)    Gender Loops (6)    Įdomybės (87)    Trys karaliai (5)    Vampyrai (9)    Draudimas (7)    Pankiškos muzikos grupės (15)    Pedagogika (21)    Žemės ūkis (33)    Tėvynės sąjunga (4)    Alus (22)    Fotografija (17)    Spauda (3)    Vaiduokliai (23)    Ištikimybė (4)    Klubai (5)    Kultūra (749)    Arbata (10)    Žmogaus klonavimas (2)    Policija (2)    Vadyba (89)    BTV (3)    Imtynės (29)    Raganos (12)    Hip hop dance (4)    Augalai (8)    Meninė gimnastika (14)    Jurga Ivanauskaitė (17)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!