LT   EN   RU  
2019 m. birželio 18 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Novelės
  Proza > Novelės
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-06-26 Spausdinti Spausdinti
Sapnas 14

Einu gatve. Mane sudomina senas aplūžęs namelis tarp naujų daugiaaukščių. Praveriu girgždančias duris, įslenku į vidų. Pirmame aukšte didelis šiukšlynas. Grindys apipuvę , nubyrėjęs sienų tinkas. Mane patraukia per vidurį kambario kylantys mediniai laiptai. Keista, jų turėklai visai nauji ir tik ką nulakuoti. Brūkšteliu ranka per slidų turėklą ir kopiu į viršų. Laiptai vis sukais ir sukasi. Ir aš kopdama jais sukuosi. Sukuosi, sukuosi, kol ima suktis galva. Pagaliau, atsidūriau viršuje. Ilgame siaurame koridoriuje. Jo sienos, grindys ir lubos išmuštos violetiniu aksomu. švelnus violetas apgaubia ir, rodos, skverbiasi į vidų. Einu koridoriumi. Jo gale už violetinio stalo sėdi žilas senis su ilga barzda. žiūri tai į kažkokius rankraščius, tai pro teleskopą į dangų. “A, Violeta, užeik, užeik, aš seniai tavęs laukiu, aš pasakysiu tavo likimą”. Jis pasodina mane į minkštą violetinę kėdę, užriša violetiniais raiščiais mano riešus, apjuosia aplink liemenį ir įjungia nedidelį prietaisėlį. “čia pamatysi savo vitagramą”- parodo senis į prietaiso ekranėlį ir išeina. Ekrane pradeda bėgti violetinė linija. Iš pradžių bėga tiesiai, ramiai. Paskui staigiai šoka žemyn, vėl iškopia. Dar kartą šoka žemyn ir dar iššoka. Dar kartą šoka žemyn ir dar kartą iškopia. Pagaliau, trečią kartą iškopusi ima bėgti tiesiai su nedideliais trūkdžiais. Už nugaros pajuntu kvėpavimą. Ties ausimi išgirstu - “Labas, aš Adonis, paskambink man 26-11-36. Iki pasimatymo”. Tai pasakęs išeina . Priešais save tolumoje pamatau tamsiaplaukio vaikino siluetą . Jis atsisuka ir mirkteli man.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Pramogos (191)    Pavydas (5)    Valstiečių sąjunga (2)    Erotiniai šokiai (23)    Archeologija (42)    Auklės (3)    Vaistai (15)    Vaiko sveikata (8)    Valdas Adamkus (11)    Automobiliai (41)    Joninės (6)    Romas Kalanta (4)    Skinheadai (9)    Bendravimas (743)    Naršyklės (7)    Bildukai (3)    Miestai (14)    Fotografija (17)    Filosofija (326)    Žinių visuomenė (14)    Leo LT (12)    Naujieji metai (12)    Policija (2)    Picerijos (4)    Konspiracija (2)    Operacinės sistemos (50)    Laikrodžiai (3)    Renginiai (31)    Britų trumpaplaukės katės (2)    Rinkimai (23)    Radvilos (32)    Architektūra (11)    Mokesčiai (8)    Dalia Grybauskaitė (16)    Eurointegracija (5)    Vabzdžiai (5)    Stomatologija (6)    Namų vaizdo technika (2)    Civilinė sauga (7)    Arkliai (12)    Šachmatai (11)    Aiškiaregiai (11)    LICS (17)    Savivaldybių rinkimai 2007 (9)    Turizmas (151)    Gatvės šokiai (5)    Taksas (2)    Breakdance (4)    Poltergeistai (2)    Kinų horoskopas (14)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!