LT   EN   RU  
2021 m. spalio 21 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Novelės
  Proza > Novelės
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-06-26 Spausdinti Spausdinti
Sapnas 13

Einu prie ežero. Aplink šilta, šviesu ir tuščia. Sugalvoju išsimaudyti. Vanduo maloniai gaivina. Girdžiu kaip kitame krante šūkaloja vaikinai. Išgirstu kaip kažkuris sako - “pagauk”. Ir pamatau, kad vienas vaikinas plaukia link manęs. Jo šviesios garbanos ir akys spindi ežero paviršiuje. Pasineriu į tą žaidimą. Paplaukiojusi ratais nuo jo, “pasiduodu” - jis paliečia mano petį - “Vitalijus”. “Violė” - prisistatau ir aš. Vandenyje linksma, bet Vitalijus ima mano ranką ir aš paklūstu jo norui žengti žeme. Jis atidaro raudonos mašinos duris. Atsisėdu. O paskui, staiga, iš abiejų šonų užsėda vaikinai. Jų akys žiba velniukais. Raudona mašina lekia beprotišku greičiu,o mano kūnu bėga šiurpas, nežadantis nieko gera.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Šventieji (10)    Striptizas (8)    Grybų patiekalai (6)    Šokiai (56)    Kitos šventės (7)    Ekologiškas maistas (2)    Mergelė (7)    Melagių diena (3)    Moterims (34)    Stomatologija (6)    Kabala (6)    Metalistai (8)    Bankinės technologijos (11)    Stalo žaidimai (7)    Mokesčiai (8)    Makaronai (2)    Bankrotas (2)    Neištikimybė (2)    Žuvininkystė (2)    Pramoginiai šokiai (2)    Seimo Pirmininkas (2)    Interneto dizainas (5)    Vėlinės (5)    Filatelija (11)    Duomenų apsauga (3)    Geležinkeliai (4)    Politikai (183)    Užsienyje (2)    Opijatai (13)    Projektavimas (7)    MTV (5)    Švedija (9)    Šunų veislės (52)    Vaistai (15)    Amfetaminas (2)    Moters diena (4)    Atleidimas (4)    Hobi (106)    Stilius (86)    NLP (8)    Saugus internetas (11)    Vynas (16)    Kreditai (2)    Transportas (125)    Erich Fromm (5)    Jautis (2)    Skolininkai (12)    Istorija (154)    Atleidimo svarba (2)    BTV (3)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!