LT   EN   RU  
2020 m. rugpjūčio 14 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
Akimirkos sentencija
Žmogaus prigimtis liepia alkaniems kovoti dėl maisto, išsekusiems stengtis pailsėti, darbo išvargintiems ieškoti atokvėpio, o pažemintiems rūpintis pagarba.
Kung Sun Jangas
Draugai
Matulaičio bažnyčia
Lietuvių Tautinio Jaunimo Sąjunga
Tautinės krypties portalas
Etninės kultūros erdvė
Biržų krašto naujienos
Slaptai.lt - unikalus leidinys
Lietuvių sąjunga „Tauta ir Tėvynė“
Lietuvos žaliųjų judėjimas
Žaliosios minties laikraštis
Istorijos puslapiai
Receptai, patiekalai, kulinarija.
Skanus.lt
Reklama
  Novelės
  Proza > Novelės
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-06-26 Spausdinti Spausdinti
Sapnas 13

Einu prie ežero. Aplink šilta, šviesu ir tuščia. Sugalvoju išsimaudyti. Vanduo maloniai gaivina. Girdžiu kaip kitame krante šūkaloja vaikinai. Išgirstu kaip kažkuris sako - “pagauk”. Ir pamatau, kad vienas vaikinas plaukia link manęs. Jo šviesios garbanos ir akys spindi ežero paviršiuje. Pasineriu į tą žaidimą. Paplaukiojusi ratais nuo jo, “pasiduodu” - jis paliečia mano petį - “Vitalijus”. “Violė” - prisistatau ir aš. Vandenyje linksma, bet Vitalijus ima mano ranką ir aš paklūstu jo norui žengti žeme. Jis atidaro raudonos mašinos duris. Atsisėdu. O paskui, staiga, iš abiejų šonų užsėda vaikinai. Jų akys žiba velniukais. Raudona mašina lekia beprotišku greičiu,o mano kūnu bėga šiurpas, nežadantis nieko gera.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Dektinė (2)    Valdas Adamkus (11)    Draugystė (10)    Bildukai (3)    Lietuvoje (16)    Kino kritika (10)    Reinkarnacija (6)    Šamanai (7)    Meilė bloguose (6)    Rinkimai (23)    Barai (7)    Dažasvydis (3)    Švedija (9)    Žinių visuomenė (14)    Politologija (64)    Elektroninės muzikos grupės (3)    Visuotinė istorija (44)    Skirmantas Valiulis (32)    Darbo partija (4)    Miestai (14)    Meninė gimnastika (14)    Simbolika (2)    Grybai (3)    Kailiniai (15)    Elektroninės šiukšlės (10)    Likeris (2)    Šaudymas iš lanko (2)    Gintaras Beresnevičius (26)    Omnitel (12)    Vilius Navickas (2)    Televizija (17)    Kokainas (6)    Netolerancija (6)    Viktor Uspaskich (61)    Saugus internetas (11)    Užsienyje (2)    Viešieji ryšiai (20)    Pagalba ir prevencija (124)    AMD (3)    Mistika (9)    Žydai (32)    Katalikybė (49)    P2P tinklai (2)    Sekimas ir privatumas (12)    Nacionaldarbininkų Sąjūdis (2)    Vampyrai (9)    Kompiuteriniai žaidimai (270)    Go-go (10)    Aukštasis mokslas (13)    Ožiaragis (7)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!