LT   EN   RU  
2021 m. birželio 19 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Novelės
  Proza > Novelės
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-06-26 Spausdinti Spausdinti
Sapnas 12

Aš ateinu į universitetą ir praveriu lingvistikos katedros duris. Ant žemės vienas priešais kitą sėdi prof. A.žinčiauskas ir prof. V.Padubinskas. Tarp jų stovi vaikiško žaidimo kaladėlė. Iš vienos pusės ant jos parašyta raidė A iš kitos - Z. Prof.A.žinčiauskas aiškina, kad čia yra raidė A. Mat jis mato tą pusę, kurioje užrašyta A. Prof. V.Padubinskas sako, kad tai raidė Z. Mat jis mato tą pusę, kurioje užrašyta Z. Taip jie rėkaloja vienas ant kito. Nė vienam nešauna mintis, kad iš skirtingų pusių gali kitaip atrodyti.

Uždarau duris ir išeinu į koridorių . čia mane pasigauna dabartinė mano bendradarbė feministė. Ji pašnibždomis sako man į ausį -“duok delną”. Paduodu. Ji kažką įdeda man į jį ir sako - “Adonis man davė šią sėklą. Jei nori nuo jo dvynukų, pasodink ją į žemę. Išaugs medis, o ant jo šakų rasi berniukus”. Pasako tai ir pabėga. Praskėčiu pirštus ir pasižiūriu į delną. įskeltas žirnis. Kažkaip keista. Kas tas Adonis? Kodėl aš negaliu jo pamatyti prieš tai ,kai auginsiu jo vaikus?

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    LNK (2)    Parapsichologai (7)    Architektūra (11)    Transportas (125)    Seimo rinkimai (4)    Panayiotis Zavosas (2)    Kompiuterinis saugumas (43)    Skorpionas (7)    Emo (10)    Mokslai (1219)    Shidokan (3)    Aikido (14)    Shotokan (11)    Kompiuterio ergonomika (8)    Aerobika (3)    Variakojis (11)    Erotiniai šokiai (23)    Biologija (222)    Geologija (20)    Knygos (23)    Elektronika (8)    Barai (7)    Likeris (2)    Skirmantas Valiulis (32)    Žirgų sportas (4)    Arūnas Valinskas (4)    Interneto dienoraščiai (2)    Velykos (10)    Duomenų apsauga (3)    Visuotinė istorija (44)    Džiazo muzikos grupės (11)    Rasizmas ir ksenofobija (9)    Kelionių pasiūlymai (7)    TV3 (4)    Bendravimas (743)    Alkoholizmas (15)    Mokslininkai (2)    Mama ir vaikas (48)    Lietuvoje (16)    Ginklai (22)    Prokuratūra (4)    Windows (7)    Laivyba (17)    Kompiuteriai (148)    EBSW (40)    Programavimas (20)    Sveikata (313)    Fantastika (21)    Jausmai (27)    Lietuvių valgiai (28)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!