LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 16 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Novelės
  Proza > Novelės
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-06-26 Spausdinti Spausdinti
Realybė 11

Violeta dirbo iki vakaro. Paskui dar keletą minučių pasiliko kabinete. Užsimerkusi, kad pailsėtų akys. Paskui - atsimerkusi, žiūrėjo į didelį kalendorių ant sienos . Ne į skaičius, žyminčius dienas. į žalios pievos nuotrauką virš skaičių. Sako, žalia spalva ramina. Tyli ir rami lipo laiptais. Nesinorėjo eiti namo. Tėvų ginčai. Kasdienybė. Sustojo ties skelbimų lenta.”Kviečiame į paskaitą apie “žinių Kelią”. šalia buvo data. šiandien, 19 val. Liko tik kelios minutės. Kodėl gi ne? Violeta apsisuko ir ėmė lipti laiptais į nedidelę darbovietės salę.

Ant scenos kalbėjo vyriškis. Kalbėjo garsiai, aukštai pakėlęs ir atlošęs galvą. Tikino, kad šiame pasaulyje svarbiausia sukaupti kuo daugiau žinių. Kvietė prisijungti prie jų, išmokti kiek galima daugiau išnaudoti smegenų darbą.

Violeta ieškojo savo Kelio. Jos sąmonė tebebuvo apnuodyta feminisčių. Kodėl moteris turi tik auginti vaikus ir būti vyro tarnaitė? Ji taip pat gali siekti mokslo viršūnių. Gali pasiekti net dar daugiau. Violeta užsidegė noru viską žinoti ir suprasti. Ji tapo “žinių Kelio “nare.

Parėjusi namo, puolė prie knygų lentynos. Godžiai rijo visas po ranka pasitaikiusias knygas. Skaityti sekėsi ne blogai. Violeta turėjo didelį norą. įsidėti visas žinias į galvą buvo sunkiau. Reikėjo patikėti “žinių Kelio” metodais.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Prokuratūra (4)    Kinas (193)    Šventasis Pranciškus (3)    Erotika (8)    Homeopatija (5)    Vilniaus bendruomenės (4)    Trys karaliai (5)    Transportas (125)    Tibetas (10)    Mokslai (1219)    KGB (35)    Kompiuteriai (148)    Metalistai (8)    Poltergeistai (2)    Viešieji ryšiai (20)    Švedija (9)    Prekės ir paslaugos buičiai (2)    TV3 (4)    Religija ir tikėjimai (315)    Vampyrai (9)    Tinklapiai (13)    Wing Tsun (14)    Grybų patiekalai (6)    Įžymūs žmonės (68)    Procesoriai (28)    Melagių diena (3)    Žmonės (241)    Kinų horoskopas (14)    Jautis (7)    Hipnozė (10)    Darbo partija (4)    Avalynė (7)    Maxima (10)    Kovo 11 (4)    Žindymas (14)    Tatuiruotės (7)    Garso ir vaizdo technika (2)    Astrologija (27)    Užgavėnes (9)    Amfetaminas (2)    Geologija (20)    Šventės (117)    Policija (2)    Įvaikinimas (3)    Klubai (8)    Fajetai (2)    Elektronika (8)    Lietuvoje (16)    Moters diena (4)    Pagalba ir prevencija (124)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!