LT   EN   RU  
2021 m. kovo 2 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Novelės
  Proza > Novelės
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-06-26 Spausdinti Spausdinti
Realybė 11

Violeta dirbo iki vakaro. Paskui dar keletą minučių pasiliko kabinete. Užsimerkusi, kad pailsėtų akys. Paskui - atsimerkusi, žiūrėjo į didelį kalendorių ant sienos . Ne į skaičius, žyminčius dienas. į žalios pievos nuotrauką virš skaičių. Sako, žalia spalva ramina. Tyli ir rami lipo laiptais. Nesinorėjo eiti namo. Tėvų ginčai. Kasdienybė. Sustojo ties skelbimų lenta.”Kviečiame į paskaitą apie “žinių Kelią”. šalia buvo data. šiandien, 19 val. Liko tik kelios minutės. Kodėl gi ne? Violeta apsisuko ir ėmė lipti laiptais į nedidelę darbovietės salę.

Ant scenos kalbėjo vyriškis. Kalbėjo garsiai, aukštai pakėlęs ir atlošęs galvą. Tikino, kad šiame pasaulyje svarbiausia sukaupti kuo daugiau žinių. Kvietė prisijungti prie jų, išmokti kiek galima daugiau išnaudoti smegenų darbą.

Violeta ieškojo savo Kelio. Jos sąmonė tebebuvo apnuodyta feminisčių. Kodėl moteris turi tik auginti vaikus ir būti vyro tarnaitė? Ji taip pat gali siekti mokslo viršūnių. Gali pasiekti net dar daugiau. Violeta užsidegė noru viską žinoti ir suprasti. Ji tapo “žinių Kelio “nare.

Parėjusi namo, puolė prie knygų lentynos. Godžiai rijo visas po ranka pasitaikiusias knygas. Skaityti sekėsi ne blogai. Violeta turėjo didelį norą. įsidėti visas žinias į galvą buvo sunkiau. Reikėjo patikėti “žinių Kelio” metodais.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Kompiuteriai (148)    Mokslininkai (2)    Viešieji ryšiai (20)    Muzika (196)    Darbo partija (4)    Matematika (2)    Motociklai (12)    Erotika (8)    Mada (4)    Roko muzikos grupės (10)    Meilė (138)    Kietieji diskai (17)    Užsienyje (50)    Egzorcizmas (11)    Televizija (17)    Šaudymas iš lanko (2)    Darbdaviai (10)    Parapsichologija (22)    Krišnaizmas (3)    Hobi (106)    Britų trumpaplaukės katės (2)    Pankai (6)    Gyvūnai (174)    Vynas (16)    Meilė bloguose (6)    Dailė (34)    Filmai (91)    Jautis (2)    Sekimas ir privatumas (12)    Informaciniai karai (11)    Šokiai (56)    Interneto dienoraščiai (2)    Mokesčiai (8)    Specialiosios tarnybos (36)    Žemės ūkis (33)    Gatvės šokiai (5)    Parašiutizmas (15)    Amfetaminas (2)    Archeologija (42)    Trys karaliai (5)    Pelės (5)    Geležinkeliai (4)    Krikščionybė (135)    Masonai (7)    Naršyklės (7)    Kačių veislės (25)    Šv. Valentino diena (11)    Skolininkai (12)    Krašto apsauga (27)    Sąmokslo teorijos (19)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!