LT   EN   RU  
2020 m. gruodžio 1 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Novelės
  Proza > Novelės
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-06-26 Spausdinti Spausdinti
Sapnas 11

Aš pasižiūriu pro virtuvės langą. Dangumi eina žmonės. Nekrypuodami, nespyruokliuodami, kaip eina žmonės gatvėse. Eina lėtai, vienas paskui kitą. švelniai plaukia debesimis. Jų galvos užverstos į viršų, akys žiūri aukštai į dangų. Aš žiūriu į juos susižavėjusi - kaip jie gali taip aukštai slinkti oru. Paskui žvilgteriu žemyn į tuščią kiemą, vėl pakeliu galvą į juos…Jie nežiūri žemyn, jie žiūri tik į viršų…Pro mano kūną nubėga nemalonus šiurpas.

Einu į savo kambarį. Patraukiu už rankenos. Durys atsidaro ir mane užvirsta lavina knygų. Bandau jas nuo savęs numesti , bet jos vėl sugriūva ant manęs. Bandau sudėti jas į lentynas, bet jos iš lentynų iškrinta. Pavargusi kovoti su knygomis, paimu vieną knygą, atsiverčiu ir skaitau. Skaitau žaibišku greičiu. Vieną eilutę po kitos. Vieną puslapį po kito. Perskaičius, knygą pastatau į lentyną. Ji paklūsta, nebeiškrinta. Imu kitą knygą, atsiverčiu ir skaitau. Skaitau žaibišku greičiu. Vieną eilutę po kitos. Vieną puslapį po kito. Perskaičius, knygą pastatau iš lentynos. Ji paklūsta, nebeiškrinta. Imu trečią. Atsiverčiu ir skaitau. Skaitau žaibišku greičiu. Vieną eilutę po kitos . Vieną puslapį po kito. Perskaičius, knygą pastatau iš lentynos. Ji paklūsta, nebeiškrinta. Imu ketvirtąją…

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Elektroninės muzikos grupės (3)    Rokeriai (3)    Vytautas Landsbergis (6)    Ekonomika (259)    Žala sveikatai (16)    Emo (10)    Konspiracija (2)    Geologija (20)    Kazimiera Prunskienė (13)    Darbo partija (4)    Lietuvoje (16)    Svarstyklės (7)    Mokykla be narkotikų (20)    Įvaikinimas (3)    Kompiuteriai (148)    Ekologiški produktai (2)    Slaptos bendrijos (24)    Jausmai (27)    Artūras Zuokas (41)    Filologija (2)    Dvyniai (9)    Moterims (34)    Nokia (24)    Amfetaminas (2)    Informaciniai karai (11)    Foje (3)    Linux/Unix (34)    Žuvys (7)    Grybų patiekalai (6)    Žmogaus teisės (18)    Joga (56)    Makaronai (2)    Pasakos (60)    IT parodos (10)    Kompiuterinis piratavimas (43)    Liūtas (7)    Panayiotis Zavosas (2)    Užsienyje (50)    Filmai (91)    Korupcija (22)    Reinkarnacija (6)    Lietuvos istorija (110)    Viešieji ryšiai (20)    Geležinkeliai (4)    Emigrantai (22)    Drabužiai (41)    Mistika (446)    Viskis (8)    Atviras kodas (23)    Sportiniai šokiai (2)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!