LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 7 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Novelės
  Proza > Novelės
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-06-26 Spausdinti Spausdinti
Realybė 9

Sąmonę atgavo ligoninėje.. Ant stalelio prie lovos gulėjo kažkoks popiergalis. Violeta perskaitė. Už pravaikštas ją veja iš darbo. Taip, kokias tris dienas tikrai nebuvo darbe. Lankė “Meilės Kelią “,o ir šiaip, kaip gi galėjo nueiti iki darbo, jei pakeliui į jį buvo tiek daug žmonių, ištroškusių Meilės…Violeta užsimerkė. Akyse su- šmėžavo visi bjauriausi gyvenimo prisiminimai. Meilė neegzistavo…

Pirmoji į palatą įbėgo bendradarbė. Ji buvo griežtų pažiūrų feministė. ėmė dėstyti savo teoriją - visi vyrai bejausmiai egoistai, nepaisantys moterų norų, norintys užkariauti visą pasaulį, įgyti jame šlovę, o, kai tai nepavyksta, ima tenkintis ir mažais užkariavimais, užkariaudami moteris. Tai buvo panašu į tiesą. Violeta turėjo tuo patikėti. Negalėjo nepatikėti. Ji buvo kaip naujai užgimęs kūdikis, pasitikintis pirmuoju, paėmusiu jį ant rankų. Be to, tas kūdikis turėjo tik blogąją atminties dalį. Violeta atsidavė bendradarbės globai.

Bendradarbė atgavo jai darbo vietą. Violeta vėl sėdėjo savo kabinete. Vakare pavargusi žiūrėjo į žalią pievą kalendoriuje, o paskui kartu su bendradarbe traukdavo vis į naują vietą - į naują religijos sektos būrelį, į naują sveikos gyvensenos, skirtingų meno ir mokslo sričių klubą. Ragino

remti vieną dieną - vieną, kitą dieną - kitą politinę partiją . Bendradarbė turėjo pastovią filosofiją vyrų atžvilgiu. Daugiau pastovaus neturėjo nieko. Iš pradžių buvo smagu pamatyti, išgirsti daugybę naujų dalykų. Bet pamažu toks bendradarbės blaškymasis Violetai įgriso. Kai vieną dieną bendradarbė vėl užsimanė pakeisti politinę partiją ,o gal religinę sektą, ar meno rūšį, Violeta atsisakė sekti iš paskos. Ji grįžo į savo ramų ir nepriklausomą, nors vienišą, gyvenimą.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Politika (363)    Variakojis (11)    Rokeriai (3)    Kulinarija (181)    Astrologija (27)    Lietuva (2)    Kreditai (2)    Sodininkystė (22)    Lietuvos istorija (110)    Samsung (3)    SSL sertifikatai (6)    Mergelė (7)    Vitaminai (2)    Automobiliai (41)    P2P tinklai (2)    Žmogaus teisės (18)    Interjero dizainas (13)    Jautis (7)    Kaukazo aviganis (2)    Biologija (222)    Kitos šventės (7)    Optinis ryšys (12)    TV3 (4)    Nacionaldarbininkų Sąjūdis (2)    Krikščionybė (135)    Civilinė sauga (7)    Metalas (22)    Vasario 16 (12)    „Laisvės kryžkelės“ (10)    Vėlinės (5)    Kailiniai (15)    Sportas (8)    KGB (35)    Seimo rinkimai 2004 (3)    Lobių ieškotojai (3)    Siamo katės (2)    Technologijos (1819)    Miestų bendruomenės (7)    Lietuvoje (5)    Šalys (61)    Valdas Adamkus (11)    Maxima (10)    Programavimas (20)    Filosofija (326)    Žmogaus klonavimas (2)    Dieta (33)    Policija (2)    Mokslai (1219)    Firmos (12)    Sportas (180)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!