LT   EN   RU  
2021 m. kovo 5 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Novelės
  Proza > Novelės
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-06-26 Spausdinti Spausdinti
Realybė 8

Kitą dieną Violeta išbėgo dalinti savo Meilės į gatvę. Atsistojo žmonių būryje ir sušuko -“žmonės, aš jus visus labai myliu !”. žmonių juoką palaikė padėka. Nieko bloga neįžvelgė ir keiksmuose. Tie žmonės labai nelaimingi. Jie nemoka džiaugtis. Nemoka dalintis Meile. Tų žmonių jai tiesiog buvo gaila. Todėl dar labiau degė Meile jiems. Juk Meilės jiems reikia daug daugiau nei kitiems. Daug daug Meilės, užgesinančios pyktį ir skausmą širdyje. Pagaliau ji pavargo šūkauti. Meilę reikėjo dalinti kažkaip kitaip. Violeta prisiminė “Meilės Kelio” vadovo žodžius - “pasidalinkite savo Meile, apsikeiskite teigiama energija”. “Meilės Kelio “ nariai dalinosi Meile vienas su kitu. Eiti pas juos? Bet juk čia yra daug daugiau žmonių, ištroškusių Meilės. Violeta susistabdė gatvėje vaikiną - “aš noriu pasidalinti su tavimi Meile”. “Ką? Ko tu nori?”- šyptelėjo vaikinas ir nuėjo. Violeta užkalbino kitą. O šis vis juokėsi ir žiūrėjo jai į akis - “tu tikrai to nori?”.-“Taip”. Jis priėmė jos Meilę. Apkabino ranka per pečius ir nusivedė. Violeta tikėjo, kad galės šiam žmogui padovanoti savo Meilę ir to paties sulauks iš jo. Ji tikrai jautė, kaip Meilės energija srūva jos kūnu, pereina jam, o paskui grįžta atgal. Buvo be galo laiminga. Gyveno Meilės meditacija. Išėjusi į gatvę jautėsi pailsėjusi, įgavusi stebuklingų jėgų. Drąsiai atlošė galvą ir nusišypsojo ką tik sužibusioms danguje žvaigždėms. čia trūko šviestuvų. O žvaigždėta naktis dar labiau svaigino atsiduoti Meilei. Dabar Violeta buvo pasiruošusi nebūti egoistė. Reikėjo pasidalinti Meile ne tik su vienu. Naktis buvo palanki Meilei išniekinti. Vaikinai nepanoro Meile dalintis. Jie panoro tik ją pasiglemžti sau.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Erich Fromm (5)    Filosofija (326)    „Lietuvos” kino teatras (13)    Krišnaizmas (3)    AMD (3)    Elektroninės muzikos grupės (3)    Miestai (14)    Mokyklos (22)    Valstiečių sąjunga (2)    Mokslininkai (2)    Taksas (2)    Hip hop dance (4)    Ekologinis ūkis (2)    Auklės (3)    Kornreksai (3)    Atmintis (4)    Lietuvos istorija (110)    Dektinė (2)    Rytietiški šokiai (16)    Katės (33)    Šventasis Pranciškus (3)    Buto remontas (3)    Skorpionas (7)    Menas būti kartu (2)    Amerikos lietuviai (7)    Projektavimas (7)    Šaudymas iš lanko (2)    Lotynų šokiai (5)    EBSW (40)    BTV (3)    Variakojis (11)    Kazimiera Prunskienė (13)    Poetai (11)    Paukščiai (5)    Reinkarnacija (6)    Spiritizmas (4)    Įvaikinimas (3)    Joga (56)    Užgavėnes (9)    Knygos (23)    Seimo rinkimai 2004 (3)    Filmai (91)    Šv. Valentino diena (11)    Seimo Pirmininkas (2)    Katarai (2)    Aiškiaregiai (11)    Airija (9)    Aikido (14)    Kabala (6)    Interjero dizainas (13)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!