LT   EN   RU  
2020 m. liepos 5 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Novelės
  Proza > Novelės
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-06-26 Spausdinti Spausdinti
Sapnas 8

Aš plaukiu gatvėje tarp žmonių. Plaukiu tokia lengva ir laiminga. Plaukdama rengiuosi ir dalinu žmonėms savo drabužius. Vienam - striukę. Kitam - šaliką. Trečiam - megztinį. Ketvirtam - marškinius. Penktam - džinsus. šeštam - batus. Septintam - kojines. Aštuntam, devintam, dešimtam - apatinius drabužius. Taip gera viską, ką turi, atiduoti kitiems. Taip gera dovanoti…Visai nusirengusi, truputį pabūgstu - ką gi duosiu kitiems? Bet staiga pajuntu, kad nuo kojų iki kaklo imu apaugti drabužiais. Ir dovanoju juos toliau. Vienam - striukę. Kitam - šaliką. Trečiam - megztinį. Ketvirtam - marškinius. Penktam - džinsus. šeštam - batus. Septintam - kojines. Aštuntam, devintam, dešimtam - apatinius drabužius. Kaip gera dovanoti. Atiduoti viską ir negeisti jokio užmokesčio. širdyje tampa lengva lengva, lyg būčiau atsikračiusi ilgą laiką jaustos graužaties. Dar ir dar kartą apaugu drabužiais. Dovanojimo procesas nesibaigia. Gal jau šimtąjį kartą nusirengiu, gal šimtąjį kartą pasijuntu lengva, tarsi ištirpusi kartu su savo drabužiais kituose žmonėse, išdalinusi su drabužiais save…Tik staiga virš galvos užslenka tamsus debesis. Aš nespėju apaugti drabužiais…

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Skamp (16)    Kaimo turizmas (5)    Sportiniai šokiai (2)    Vaizdo sistemos (34)    Viskis (8)    Bitė (5)    Subkultūros (99)    Optinis ryšys (12)    Automobiliai (41)    Vaizdo kortos (3)    Krašto apsauga (27)    MTV (5)    Monitoriai (11)    Hip hop dance (4)    Kalbos kultūra (39)    Kovo 8 (3)    Windows (7)    Spausdintuvai (12)    Panayiotis Zavosas (2)    Kreditai (2)    Krikščionys demokratai (3)    Akvariumai (58)    Technologijos (1819)    Dažasvydis (3)    Prancūzų buldogas (2)    Vaiko sveikata (8)    Grupės (81)    Trys karaliai (5)    IT parodos (10)    „Laisvės kryžkelės“ (10)    Skolininkai (12)    Vestuvės (16)    Makaronai (2)    Tėvynės sąjunga (4)    Psichologija (89)    Interneto dizainas (5)    Procesoriai (28)    Intel (6)    Filmai (91)    Elektronika (8)    Žemgrobiai (6)    Namų vaizdo technika (2)    Šokiai (56)    Amfetaminas (2)    E - komercija (87)    Projektavimas (7)    Striptizas (8)    Leo LT (12)    Aukštasis mokslas (13)    Šunų veislės (52)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!