LT   EN   RU  
2019 m. gruodžio 5 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
Akimirkos sentencija
"Kaip meilė gyvenimui iš esmės yra tik mirties baimė, taip žmonių siekimas bendrauti iš tikrųjų nėra tiesioginė reikmė: jos pagrindą sudaro ne meilė draugijai, o vienatvės baimė."
A. Šopenhaueris
Draugai
Matulaičio bažnyčia
Lietuvių Tautinio Jaunimo Sąjunga
Tautinės krypties portalas
Etninės kultūros erdvė
Biržų krašto naujienos
Slaptai.lt - unikalus leidinys
Lietuvių sąjunga „Tauta ir Tėvynė“
Lietuvos žaliųjų judėjimas
Žaliosios minties laikraštis
Istorijos puslapiai
Receptai, patiekalai, kulinarija.
Skanus.lt
Reklama
  Novelės
  Proza > Novelės
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-06-26 Spausdinti Spausdinti
Sapnas 4

Aš pasižiūriu pro virtuvės langą. Dangumi eina žmonės. Nekrypuodami, nespyruokliuodami, kaip eina žmonės gatvėse. Eina lėtai, vienas paskui kitą, tiesūs, sustingę. Slenka kaip šešėliai. Jų žvilgsniai nukreipti kažkur į tolį. Aš žiūriu į juos susižavėjusi - kaip jie taip gali slinkti oru, tyliai ramiai, nekrusteldami. Paskui žvilgteriu žemyn į tuščią kiemą, vėl pakeliu galvą į juos…Per mano kūną nubėga nemalonus šiurpas.

Einu į savo kambarį. Patraukiu už rankenos. Durys atsidaro ir mane pargriauna vandens srovė - kambario viduryje teka upė. Aš priversta plaukti prieš srovę. Iš pradžių plaukti gera, vanduo vėsus ir malonus, paskui ima silpti jėgos, aš jau nebegaliu išsilaikyti, vandens purslai užpila burną, akis. Staiga pasižiūriu į šoną - upės krante tvirtai stovi spinta. Griebiu už spintos durų rankenos, gal nors truputį atsipūsiu. Spintos durys prasiveria ir upė suteka į spintos vidų. Kambaryje tuščia, švaru ir tylu.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Raganos (12)    Televizoriai (2)    Gintaras Beresnevičius (26)    Restoranai (5)    Vandenis (7)    Z.Jurgelevičiaus rubrika (23)    Maudymosi kostiumėliai (7)    Žala sveikatai (16)    Klonavimas (10)    Sony Ericcson (40)    Trys karaliai (5)    Turizmas (151)    Žindymas (14)    Pramogos (191)    Transportas (125)    Meino meškėnas (2)    Atsiprašymas (3)    Užgavėnes (9)    Vaizdo kortos (3)    Siamo katės (2)    TELE-2 (7)    Šatrija (4)    Reklama internete (18)    Mama ir vaikas (48)    Miestų bendruomenės (7)    Kinas (193)    Ekologiškas maistas (2)    Savižudybė (12)    Medžioklė (63)    Fantastika (21)    Brendis (6)    Buto remontas (3)    2009 metų horoskopas (15)    Metalinės muzikos grupės (8)    Pramoginiai šokiai (2)    Kalbos kultūra (39)    Mokslininkai (2)    Žirgų sportas (4)    Apskaita (15)    Prokuratūra (4)    Kaukazo aviganis (2)    Prevencija (14)    Toyota (2)    Katalikybė (49)    Vestuvės (16)    Opijatai (13)    Žemgrobiai (6)    Parapsichologija (22)    Laivyba (17)    Ekonomika (259)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!