LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 12 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Novelės
  Proza > Novelės
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-06-26 Spausdinti Spausdinti
Sapnas 4

Aš pasižiūriu pro virtuvės langą. Dangumi eina žmonės. Nekrypuodami, nespyruokliuodami, kaip eina žmonės gatvėse. Eina lėtai, vienas paskui kitą, tiesūs, sustingę. Slenka kaip šešėliai. Jų žvilgsniai nukreipti kažkur į tolį. Aš žiūriu į juos susižavėjusi - kaip jie taip gali slinkti oru, tyliai ramiai, nekrusteldami. Paskui žvilgteriu žemyn į tuščią kiemą, vėl pakeliu galvą į juos…Per mano kūną nubėga nemalonus šiurpas.

Einu į savo kambarį. Patraukiu už rankenos. Durys atsidaro ir mane pargriauna vandens srovė - kambario viduryje teka upė. Aš priversta plaukti prieš srovę. Iš pradžių plaukti gera, vanduo vėsus ir malonus, paskui ima silpti jėgos, aš jau nebegaliu išsilaikyti, vandens purslai užpila burną, akis. Staiga pasižiūriu į šoną - upės krante tvirtai stovi spinta. Griebiu už spintos durų rankenos, gal nors truputį atsipūsiu. Spintos durys prasiveria ir upė suteka į spintos vidų. Kambaryje tuščia, švaru ir tylu.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Stalo žaidimai (7)    Partizanai (12)    Go-go (10)    Vaistai (15)    Kazimiera Prunskienė (13)    Omnitel (12)    Kazino (10)    Vadyba (89)    Žemės grobstymai (50)    Visuotinė istorija (44)    Grožio salonai (6)    Parapsichologai (7)    Egiptas (24)    Leo LT (12)    Sportas (8)    Aikido (14)    Paukščiai (5)    Lietuvoje (43)    Žmogaus klonavimas (2)    Bendruomenės (158)    Telekomunikacijos (188)    Romas Kalanta (4)    Antanas Terleckas (2)    Rokeriai (3)    Pramoginiai šokiai (2)    Žmonės (241)    Moters diena (4)    Spiritizmas (4)    Užsienyje (2)    Atleidimo svarba (2)    Kompiuteriai (148)    Pavydas (5)    Apatinis trikotažas (17)    Kaukazo aviganis (2)    Elektronika (8)    Kūdikio maitinimas (3)    Žindymas (14)    Fajetai (2)    Kompiuterių virusai (52)    Procesoriai (28)    Katalikybė (49)    Internetas (184)    Priklausomybė (3)    Šamanai (7)    Kanapės (15)    Ekologija (15)    Soliariumai (5)    Miniatiūros (7)    Skirmantas Valiulis (32)    Žvejyba (30)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!