LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 12 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Novelės
  Proza > Novelės
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-06-26 Spausdinti Spausdinti
Sapnas 3

Rugsėjo pirmoji. Savaime suprantama, vasarą. Savaime suprantama - karnavalas. štai žygiuoja C klasė. Visi persirengę pionieriais.” Kaip neįdomu persirengti pionieriais” - pagalvoju aš -“kokia čia kaukė?” D klasė ko gero vaidins mokytojus - visi su lazdelėmis ir portfeliais. Jau geriau. O mes? štai atžygiuoja mano klasė - visi apraišioti kaspinėliais. Daug trumpų kaspinėlių priraišiota ir prisiūta. Priraišiotais kaspinėliais apsiūti kiekvieno žmogaus kontūrai - nuo vienos kelnių klešnės apačios kūno šonais , rankovėmis, kaklu, plaukais, kita rankove iki kitos kelnių klešnės apačios. Toks kaspiniuotas visas žmogus. Pasižiūrėjau į save - gi kaspiniuota ir aš. Visai gražu, šventiška. Laukiau karnavalo pradžios. Tik galvojau, kaip mes vaidinsim, juk aš nieko nesiruošiau. Nieko ir nereikėjo. Visi pražygiavo ir tiek. Paskui mano klasiokai rišosi kaspinėlius ir raišiojo jais vienas kitą. O aš nusirišau visus kaspinėlius ir išmečiau į šiukšlių dėžę. Kam jų reikia, jei net jokio vaidinimo nebuvo?

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Namų vaizdo technika (2)    NLP (8)    Operacinės sistemos (50)    Sportas (180)    Vėlinės (5)    Likeris (2)    Kūdikio maitinimas (3)    Politikai (183)    Vaiko sveikata (8)    Skamp (16)    Miestų bendruomenės (7)    Imtynės (29)    Seimo Pirmininkas (2)    Bankrotas (2)    Ištikimybė (4)    Omnitel (12)    Kelnaitės (2)    Mobilūs ryšiai (193)    Džiazo muzikos grupės (11)    Emigrantai (22)    Šamanai (7)    6 branduolių (3)    Bibilija (10)    Alkoholizmas (15)    Meilė (138)    Amerikos lietuviai (7)    Moterims (34)    Trys karaliai (5)    Vandens slidės (2)    Linux/Unix (34)    Technologijos (1819)    Sekimas ir privatumas (12)    Mistika (446)    Geografija (22)    Hipiai (9)    Kietieji diskai (17)    Lietuva (2)    Novelės (102)    Šatrija (4)    Prancūzų buldogas (2)    NSO (33)    Informaciniai karai (11)    Pramoginiai šokiai (2)    Žmonės (241)    Moters diena (4)    Prezidento rinkimai (6)    Interneto dizainas (5)    Logistika (12)    Filatelija (11)    Menas būti kartu (2)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!