LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 7 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Novelės
  Proza > Novelės
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-06-26 Spausdinti Spausdinti
Sapnas 2

Mano motina - karalienė. Sėdi dideliame minkštame soste. Nenusileidžia ant žemės laiptais. Priešais ją siena - visa vientisas ekranas. Po kojomis guli minkštas kilimėlis su šimtu televizijų kanalų numerių. Motina pabraukia koja per kilimėlį, ir ekrane pasirodo viena iš milijonų muilo operų. Aplink sostą - aukštos vazos, iki viršaus prikrautos saldumynų. Apačioje bėginėja tarnai. “Ar ko nors norėtumėte, ponia Eulalija?”. “Aš dabar ne Eulalija, aš dabar Alondra “. “Atsiprašau, ar ko nors norėtumėte, ponia Alondra?”.”O dabar aš jau nebe Alondra, jau dabar Marimar, va”-mosterėja ranka į ekraną, kuriame eina serialas -“matai, Marimar. Aš noriu tokios suknelės, kaip jos supranti?”

Tyliai įslenku į kambarį. “Užeik, užeik,- motina mane pastebi - pasižiūrėsiu į tave. O kaip tu atrodai?! Kaip kokia ubagė, pasižiūrėk gi į savo drauges, kaip jos madingai rengiasi, o tu? Ar tau ne gėda, bent prieš mane gėda būtų !”

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Žvaigždės (19)    Imtynės (29)    Ekologiškas maistas (2)    Ištikimybė (4)    Sąmokslo teorijos (19)    Komunikacija (166)    Vandenis (7)    Gender Loops (6)    Partizanai (12)    Visuotinė istorija (44)    Įvaikinimas (3)    Jurga Ivanauskaitė (17)    Kazino (10)    Prezidento rinkimai 2009 (12)    Energetika (13)    NLP (8)    Spiritizmas (4)    Elektroninės šiukšlės (10)    Įdomybės (87)    Leo LT (12)    Jautis (7)    Grybai (3)    Viešieji ryšiai (20)    Žirgų sportas (4)    Kompiuterinis saugumas (43)    Lietuva (2)    Lobių ieškotojai (3)    Apskaita (15)    TELE-2 (7)    Atleidimo svarba (2)    Paukščiai (5)    Kovo 11 (4)    Tatuiruotės (7)    Panayiotis Zavosas (2)    Draudimas (7)    Klonavimas (10)    Spausdintuvai (12)    Užgavėnes (9)    Psichologija (89)    Viktor Uspaskich (61)    Roko muzikos grupės (10)    Kvepalai (10)    Žala sveikatai (16)    Moters diena (4)    Konditerija (10)    Arkliai (12)    Wing Tsun (14)    Advokatai (10)    Avinas (7)    Mitingai (5)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!