LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 7 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Novelės
  Proza > Novelės
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-06-26 Spausdinti Spausdinti
Realybė 1

Violeta bijojo pasaulio. Bijojo jo triukšmingų garsų. Bijojo žmonių pykčio. Mėgo vienatvę. Užsidarydavo namuose ir kurdavo savo pasaulį. Kupiną spalvų. Ji piešdavo fantastiškas gėles. Pačių įspūdingiausių spalvų ir kvapų. Piešdavo paukščius. Neregėtus negirdėtus paukščius, ilgomis spalvotomis uodegomis. Kai tik paukštis būdavo baigtas, jis tuoj pat pragysdavo. Negirdėtu balsu, girdimu tik jai vienai. Jos paveikslai buvo suvokiami visais pojūčiais. Bet suvokiami tik jai vienai. Violeta gyveno savo svajonių pasaulyje. Ji tikino save, kad tas pasaulis gyvas. Bet jame kažko trūko. Trūko dar kažko, kas patvirtintų to pasaulio gyvumą.

Vieną dieną ji išėjo į gatvę ieškoti to, kuris patvirtintų jos pasaulį. Jaunimas lauke rūkė, šaipėsi iš visko aplinkui. Ji patikėjo vienu iš jų - jis atsiskyręs sėdėjo ant suolelio. Ji patikėjo, kad jis kitoks, panašus į ją. Parsivedė jį namo ir parodė savo pasaulį, paklausė, ar jis girdi, kaip čiulba jos paukščiai, ar užuodžia gėles. O jis atsakė - “ar tu iš medžio iškritai?”. Ji prisiminė tai kažkur jau girdėjusi - “taip”.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Atviras kodas (23)    Vaiduokliai (23)    Lietuvoje (16)    Statyba (29)    Politika (26)    Elektroninės muzikos grupės (3)    Likeris (2)    Grožio salonai (6)    Prezidento rinkimai (6)    Erotika (8)    Eurointegracija (5)    Transportas (125)    Prokuratūra (4)    Kelionių įspūdžiai (26)    Seimo Pirmininkas (2)    Viktor Uspaskich (61)    Avalynė (7)    Pagonybė (3)    Opel (4)    Euro naujienos (2)    Bankinės technologijos (11)    Vorai (2)    Siamo katės (2)    Reinkarnacija (6)    Smurtas mokyklose (10)    Restoranai (5)    Shidokan (3)    Gotai (17)    Grybų patiekalai (6)    Kreditai (2)    Novelės (102)    Pelės (5)    Geležinkeliai (4)    Atleidimo svarba (2)    Šaulys (7)    Tiškevičiai (18)    Liemenėlės (3)    KGB (35)    Helouvynas (7)    Kinų horoskopas (14)    Budizmas (73)    Žemgrobiai (6)    Šventieji (10)    Kailiniai (15)    Sektos (12)    Darbo partija (4)    Apskaita (15)    Įžymūs žmonės (68)    TELE-2 (7)    Visuotinė istorija (44)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!