LT   EN   RU  
2024 m. kovo 28 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  NSO
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Kompiuteriniai žaidimai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-01-19 Spausdinti Spausdinti
Britų valdžia ketina paskelbti faktus apie pastebėtus NSO

Didžiosios Britanijos vyriausybė žada paskelbti turimus duomenis apie šalyje stebėtus neatpažintus skaidančius objektus (NSO), taip daroma šiek tiek keičiant informacijos laisvės įstatymus.
Vienas iš skelbti žadamų dokumentų yra "Rendleshemo byla" ("Rendlesham File"), kuriame esama žinių apie keistus dalykus, stebėtus 1980 metais Rendleshemo miške, Rytų Anglijos Safolko grafystėje. Lig šiol tik 20 visuomenės atstovų yra matę šią bylą.

Pasak tikinčių NSO buvimu, liudytojai, tarp kurių buvo ir keli greta esančios karinės bazės amerikiečių karininkai, matė, kaip miške dvi naktis iš eilės leidosi akinančiai šviesus erdvėlaivis.

Skeptikai juokėsi iš to ir sakė, kad tuos liudytojus suklaidino netoliese esančio švyturio šviesos ruožas.

Su Rendleshemo byla vienu metu galima buvo susipažinti visuomenės atstovams, bet tik leidus Didžiosios Britanijos gynybos ministerijai.

Dabar vyriausybė pareiškė dar šią savaitę paskelbsianti visa tai viešai internete, kur bus atskleistos ir kitos bylos apie stebėtus NSO atvejus.

"Tokie pirmieji žingsniai, kuriais keičiama mūsų vyriausybės kultūra, išplečiamos visuomenės narių teisės žinoti, kas daroma jų pačių labui", - pareiškė ketvirtadienį informacijos laisvės ministrė Ivet Kuper (Yvette Cooper).

Vyriausybė imsis iniciatyvos anuliuoti ar pakeisti apie 100 teisinių aktų, kurie lig šiol draudžia atskleisti tam tikrą informaciją. Vietoj senųjų nuostatų ruošiami nauji 2000 metais priimto Informacijos laisvės įstatymo nuostatai.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Tėvynės sąjunga (4)    Šachmatai (11)    Spausdintuvai (12)    Nešiojami kompiuteriai (12)    Antanas Terleckas (2)    Kaukazo aviganis (2)    Grybų patiekalai (6)    Projektavimas (7)    Žala sveikatai (16)    Alus (22)    Kompiuterio ergonomika (8)    Breakdance (4)    Įžymūs žmonės (68)    Krikščionys demokratai (3)    Krišnaizmas (3)    Šalys (61)    Laivyba (17)    Kompiuterių virusai (52)    Visuotinė istorija (44)    Kelnaitės (2)    Kompiuteriniai žaidimai (270)    Pedagogika (21)    Šventieji (10)    Emigrantai (22)    Interneto dizainas (5)    Žmogaus klonavimas (2)    Atsiprašymas (3)    Variakojis (11)    Šokoladas (10)    Picerijos (4)    Viskis (8)    Bitė (5)    Kietieji diskai (17)    Skorpionas (7)    Ožiaragis (7)    Nokia (24)    Tiškevičiai (18)    Sąmokslo teorijos (19)    Hakeriai (273)    Rinkimai (23)    Sportiniai šokiai (2)    Katės (33)    Prezidento rinkimai 2009 (12)    Psichiatrija (64)    Emo (10)    Ekologija (15)    E - komercija (87)    Stalo žaidimai (7)    EBSW (40)    Medžioklė (63)
1. Pietų Korėjos valdžia uždraudė nepilnamečiams žaisti kompiuterinius žaidimus naktimis
2. Internetiniame žaidime vaikams – seksualūs apatiniai ir „egzotiško“ įvaikio pirkimas
3. „Windows 7“ žaidimų mėgėjams: pliusai ir minusai
4. Kompiuterinių žaidimų entuziastai rinksis Kaune
5. Žaidimui "Žuvies kelionė" - prizas už netradicines viešųjų ryšių priemones
6. Baltijos šalių kompiuterinių žaidimų asai iš WCG finalo medalių neparsiveža
7. Nusipirkau pasaulį
8. Kaip apsaugoti savo akis žaidžiant kompiuteriu?
9. Vivisektorius. Žvėris viduje
10. Oddworld Inhabitants keičia profilį
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!