LT   EN   RU  
2020 m. rugpjūčio 13 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  NSO
  Mistika > NSO
Lankomumo reitingas Publikuota: 2010-07-08
Kinijoje dėl NSO valandą buvo paralyžiuotas oro uosto darbas (Video)

Rytų Kinijos Chančžou mieste visą valandą buvo nutrauktas Siaošanio oro uosto darbas. Danguje pasirodžius neatpažintam skraidančiam objektui (NSO) oro uosto administracija nusprendė nebeleisti lėktuvams kilti ir nebepriimti atskrendančių lėktuvų.

Kaip administracija informavo vietos žiniasklaidą, NSO buvo pastebėtas apie 21 val. vietos (16 val. Lietuvos) laiku trečiadienį. Dėl to visi į Chančžou skrendantys lėktuvai buvo nukreipti į gretimus oro uostus.

Kai apie sutrikdytų skrydžių priežastis buvo pranešta jų laukiantiems keleiviams, žmonės pasipylė į lauką, tačiau taip ir nesugebėjo danguje nieko įžiūrėti. Vėliau oro uosto atstovai žurnalistams paaiškino, kad NSO buvo galima stebėti tik prietaisų ekranuose.

Prabėgus valandai oro uostas grįžo prie įprasto darbo ritmo. Pradėtas tyrimas, rašo newsru.com.

Pažymėtina, kad tai ne pirmas kartas, kai oro uostuose susiduriama su nepaaiškinamų skraidančių objektų atsiradimu, tačiau anksčiau apie tokius atvejus stengtasi garsiai nekalbėti.

Pavyzdžiui, 1992 metais su Londono Hitrou oro uosto dispečeriai pranešė, kad pastebėjo didelį trikampį juodos spalvos objektą, kuris iš pradžių nejudėjo, o po to nuskrido. Apie tai tapo viešai žinoma tik pernai išslaptinus su tuo susijusius gynybos ministerijos dokumentus.

1991 metais tame pačiame oro uoste aviakompanijos „Alitalia" lėktuvas vos nesusidūrė su NSO. Priartėję prie oro uosto pilotai pastebėjo raketą primenantį objektą, kuris praskriejo pro pat lainerį. Nei civilinės, nei karinės aviacijos specialistai taip ir nesugebėjo paaiškinti, kas tai buvo.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Siemens (6)    Lotynų šokiai (5)    Svarstyklės (7)    Įvaikinimas (3)    Žindymas (14)    Policija (2)    Fotografija (17)    Sektos (12)    Sony Ericcson (40)    Šventasis Antanas (2)    Feng šui (7)    Kazimiera Prunskienė (13)    Vadyba (89)    Valstiečių sąjunga (2)    Moterims (34)    Z.Jurgelevičiaus rubrika (23)    Žirgų sportas (4)    Užsienyje (2)    Skundai (22)    Viešieji ryšiai (20)    Pankiškos muzikos grupės (15)    Pramoginiai šokiai (2)    Partijos (41)    Šventieji (10)    Lietuvoje (16)    Apatinis trikotažas (17)    Džiazo muzikos grupės (11)    Velniai (9)    Aviacija (38)    Automobiliai (41)    Miniatiūros (7)    Metalas (22)    Auklės (3)    Menas būti kartu (2)    Mistika (446)    Politika (26)    Interneto dienoraščiai (2)    Internetas (184)    Omnitel (12)    Aerobika (3)    Žuvininkystė (2)    Renginiai (31)    Turizmo agentūros (10)    Kanapės (15)    Krizė (59)    Vaizdo kortos (3)    Trys karaliai (5)    Technologijos (1819)    Sveikinimai Naujųjų metų proga (5)    Ožiaragis (7)
1. D. Britanija: per pastaruosius 50 metų NSO forma keitėsi
2. Išslaptinti nauji duomenys apie NSO stebėjimus D. Britanijoje
3. FTB nežino keisto JAV padangėje pasirodžiusio lazerio spindulio kilmės
4. KGB įslaptinti dokumentai apie NSO – paviešinti
5. Šmėklos beldžiasi į duris
6. Nematomi kaimynai lanko mūsų namus
7. Lietuvos etnokosmologija
8. Nacių skraidanti lėkštė?
9. Skraidančios "lėkštes"
10. Ankstyvasis požiūrio vystymasis
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!