LT   EN   RU  
2021 m. rugsėjo 24 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  NSO
  Mistika > NSO
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-02-24 Spausdinti Spausdinti
Istorijos apie ateivius gimsta Žemėje

Žmonės, kurie tiki, kad juos buvo pagrobę ateiviai, kenčia nuo miego sutrikimų. Taip mano Amerikos mokslininkai. Panašūs sutrikimai gali būti įvairių angelų, demonų ar vampyrų regėjimo priežastimi.

Kaip rodo praktika, beveik visus "pagrobtuosius" kankino vadinamasis miego paralyžius - būsena, kai bundančios smegenys gąsdinančius pojūčius ir baisius personažus iš sapnų pasaulio perkelia į realų gyvenimą. Tokie žmonės išgyvena panašų stresą, koks kankino Vietnamo karo veteranus.

Anot apklausų duomenų, dešimtys tūkstančių amerikiečių tvirtina, kad buvo susitikę su ateiviais - tai fenomenas, kurį režisierius Stevenas Spielbergas nagrinėjo savo seriale "Taken".

Harvardo universiteto psichologijos mokslų daktaras Richardas McNally ištyrė dešimtį suaugusių žmonių, kurie tvirtina buvę pavogti ateivių. Dauguma jų tikėjo Taro kortomis ir kitais panašiais dalykais, taip pat turėjo polinkį į fantazijas. Vis dėlto svarbiausia yra tai, kad visiems jiems buvo būdingas miego paralyžius. Šis miego sutrikimas kankina apie 30 procentų žmonių, kurie dažniausiai pabudę blankiai prisimena savo buvusią būseną. Negana to, penki procentai žmonių išgyvena dar ir haliucinacinį pabudimą. Tokie žmonės regi kažkieno figūras, šviesos blyksnius, išgyvena skrydžio pojūtį.

Aštuoni iš dešimties McNally pacientų, manančių, jog buvo pagrobti ateivių, prisipažino konsultavęsi su atminties atkūrimo "ekspertais", kad galėtų kuo daugiau sužinoti apie savo išgyvenimus. Per tokius seansus jie pradėdavo prisiminti kai kurias detales. Daugelis tyrimų rodo, kad mėginimai atkurti neva prarastus atsiminimus gali baigtis melagingos atminties atsiradimu.

"Kai į visumą sujungiate šiuolaikinius įsitikinimus, savas haliucinacijas, polinkį į fantazijas ir atmintį "taisančių" išminčių "pagalbą", lengvai tampate ateivių aukomis", - reziumuoja daktaras McNally.

Psichologai mano, kad miego paralyžius ir haliucinacijos gali lengvai paaiškinti daugelį paranormalių reiškinių. "The Daily Telegraph"

Šaltinis: Laikraštis Lietuvos žinios

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Kornreksai (3)    Mityba (43)    Korupcija (22)    Lietuva (2)    Literatūra (239)    Vandenis (7)    Škotų aviganis (3)    Spausdintuvai (12)    Skirmantas Valiulis (32)    Užsienyje (50)    Kačių veislės (25)    Chemija (5)    Vėlinės (5)    AMD (3)    Pramogos (191)    Komunikacija (166)    Delfinologija (4)    Trys karaliai (5)    Metalistai (8)    Šamanai (7)    Programavimas (20)    Erotiniai šokiai (23)    Lotynų kalba (11)    Krikščionys demokratai (3)    Airija (9)    Viskis (8)    Tamplierių ordinas (7)    Interneto tinklai (4)    Gatvės šokiai (5)    Bučiniai (31)    Medžioklė (63)    Spiritizmas (4)    Bendravimas (743)    Regbis (4)    Šaulys (7)    Grožio salonai (6)    Džiazo muzikos grupės (11)    Mobilūs ryšiai (193)    Dvarai (36)    Klaviatūros (11)    Stomatologija (6)    Atleidimas (4)    Samsung (3)    Biologija (222)    Savivaldybių rinkimai 2007 (9)    Jautis (2)    Vytautas Bogušis (12)    Ekonomika (5)    Kitos šventės (7)    Konditerija (10)
1. Kinijoje dėl NSO valandą buvo paralyžiuotas oro uosto darbas (Video)
2. D. Britanija: per pastaruosius 50 metų NSO forma keitėsi
3. Išslaptinti nauji duomenys apie NSO stebėjimus D. Britanijoje
4. FTB nežino keisto JAV padangėje pasirodžiusio lazerio spindulio kilmės
5. KGB įslaptinti dokumentai apie NSO – paviešinti
6. Šmėklos beldžiasi į duris
7. Nematomi kaimynai lanko mūsų namus
8. Lietuvos etnokosmologija
9. Nacių skraidanti lėkštė?
10. Skraidančios "lėkštes"
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!