LT   EN   RU  
2020 m. sausio 29 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  NSO
  Mistika > NSO
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-07-11 Spausdinti Spausdinti
Konspiracija?

1964 m. NASA iš Kenedžio iškyšulio paleido pirmąją dviejų žmonių kapsulę, kaip žingsnį link žmogaus išlaipinimo Mėnulyje. Pranešta, kad skridimas buvo sėkmingas.

Nebuvo pranešta, kad dar pirmojo apsisukimo metu prie kapsulės priskrido 4 nežinomos kilmės laivai. Kol į juos sutrikę žvelgė radaro operatoriai, jie apsupo kapsulę – du viršuje, po vieną apačioje ir užpakalyje. Tarsi jie būtų tyrinėję kapsulę. Jie skrido netoli kapsulės, o vėliau ją paliko.

Kodėl tai buvo slepiama? Gal todėl, kad tai ne vienintelis atvejis. UFO dažnai regėti netoli raketų bandymų vietų, aerodromų ir lydėję palydovus. Bet AFR 200- 2 nurodymu AF personalui uždrausta viešai pasakoti apie NSO matymus.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Aerobika (3)    Chemija (5)    Parapsichologija (22)    Įžymūs žmonės (68)    Z.Jurgelevičiaus rubrika (23)    Kaukazo aviganis (2)    Narkotikai (97)    Amerikos lietuviai (7)    P2P tinklai (2)    Lietuvių valgiai (28)    Netolerancija (6)    Ožiaragis (7)    Namų vaizdo technika (2)    Dalia Grybauskaitė (16)    Seimo rinkimai (4)    Kompiuteriai (148)    Vaizdo kortos (3)    Dektinė (2)    Kietieji diskai (17)    Gender Loops (6)    Nokia (24)    Aukštasis mokslas (13)    Žirgų sportas (4)    TV3 (4)    Liūtas (7)    Modemai (8)    Hipiai (9)    Miestai (14)    Hip hop dance (4)    Draugystė (10)    Laikrodžiai (3)    Kulinarija (181)    Šventasis Pranciškus (3)    Interneto dizainas (5)    Vaiko sveikata (8)    Pagalba ir prevencija (124)    Pramoginiai šokiai (2)    Televizoriai (2)    Mergelė (7)    Internetas (184)    Liberalų sąjūdis (5)    Naršyklės (7)    Paukščiai (5)    Spausdintuvai (12)    Dažasvydis (3)    Kelionių pasiūlymai (7)    Krišnaizmas (3)    Fotografija (17)    Lietuvių fantastika (11)    Chiromantija (3)
1. Kinijoje dėl NSO valandą buvo paralyžiuotas oro uosto darbas (Video)
2. D. Britanija: per pastaruosius 50 metų NSO forma keitėsi
3. Išslaptinti nauji duomenys apie NSO stebėjimus D. Britanijoje
4. FTB nežino keisto JAV padangėje pasirodžiusio lazerio spindulio kilmės
5. KGB įslaptinti dokumentai apie NSO – paviešinti
6. Šmėklos beldžiasi į duris
7. Nematomi kaimynai lanko mūsų namus
8. Lietuvos etnokosmologija
9. Nacių skraidanti lėkštė?
10. Skraidančios "lėkštes"
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!