LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 12 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  NSO
  Mistika > NSO
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-07-13 Spausdinti Spausdinti
Skraidančios "lėkštes"

Kas negirdėjo istorijų apie skraidančias "lėkštes", kurios dirgina kai kurių žmonių vaizduotę. Tačiau ne visi žino, kad tarp šimtų žmonių sukurtų aparatų, skirtų patekti ten, kur negali žmogus, yra ir skraidančios "lėkštės", kurios drąsiai skrenda ten, kur jokie kiti skraidymo aparatai anksčiau nenuskrisdavo. Jos gali skraidyti miestų gatvėmis, paslapčia su telekamera pažvelgti į langus ir lėtai nusileisti ant namų stogų. Tokie aparatai pradėti kurti daugiau nei prieš 50 metų. Jau 1947 m. birželio 2 d. vakarą Ruzvelo miestelyje (Naujosios Meksikos valstija) nusileido slaptas JAV į balioną panašus nepilotuojamas aparatas ir sukėlė sensaciją, nes žmonių buvo palaikytas nežemiškos kilmės neatpažintu skraidančiu objektu (NSO). Nuo to laiko daug buvo pagaminta ir slaptai išbandyta įvairių skraidymo aparatų o žmonės vis kūrė pasakas apie NSO.

Viena naujausių ir tobuliausių JAV skraidančių "lėkščių" "Syper" (Cypher) nesukėlė jokių sensacijų, nes ten, kur ji skraido, žmonėms paaiškinama, kad ji yra žmonių sukurta. Ją pagamino Sikorskio firma Stratforde (Konektikuto valstija). Ji yra 2 m skersmens, varoma dviejų rotorių, esančių vienas virš kito ir besisukančių priešingomis kryptimis. Rotoriai yra paslėpti po fiuzeliažu, todėl "lėkštė" gali atsitrenkti į medžių šakas, namus ar kitus objektus be jokių pasekmių. 110 kg aparatas gali išbūti ore 2 val. 30 min., jis patikimai valdomas radijo bangomis. Mažytis varikliukas išvysto 52 arklio jėgų galią. Aprūpintas videokameromis, aparatas žvalgo pavojingas ir žmogui sunkiai prieinamas vietas. Kariškiai "lėkštę" gali naudoti priešo žvalgybai miestų gatvėse, ji gali įskristi net į kiemus, gali skristi greitai ir lėtai, aukštai ir žemai. Neabejotina, kad ir mūsų rytinis kaimynas kuria panašias "lėkštes" ir kariškiai su šypsena dirgina naivių žmonių vaizduotę.

Parengė prof. JONAS GRIGAS

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Kompiuterinis saugumas (43)    Advokatai (10)    Filosofija (326)    Anglų kalba (35)    Žvejyba (30)    Žmogaus teisės (18)    Kandidatai į prezidentus (5)    Helouvynas (7)    „Lietuvos” kino teatras (13)    AMD (3)    Fantastika (21)    Variakojis (11)    Britų trumpaplaukės katės (2)    Paukščiai (5)    Nacionaldarbininkų Sąjūdis (2)    Šaudymas iš lanko (2)    Rasos (2)    Šamanai (7)    Sekimas ir privatumas (12)    Valstiečių sąjunga (2)    Sektos žudikės (6)    Leo LT (12)    Katalikybė (49)    Menas būti kartu (2)    Kino kritika (10)    Politikai (183)    LNK (2)    Augalai (8)    Subkultūros (99)    Literatūra (239)    Emo (10)    Miniatiūros (7)    Kelionių organizatoriai (6)    Kriptografija (3)    Atleidimas (4)    Šunų veislės (52)    Teisėtvarka (24)    Matematika (2)    Žala sveikatai (16)    Atmintis (4)    Ginklai (22)    Nokia (24)    Dvyniai (9)    Vandens slidės (2)    Pelės (5)    NLP (8)    Netolerancija (6)    Moters diena (4)    Šv. Valentino diena (11)    Interneto komentarai (2)
1. Kinijoje dėl NSO valandą buvo paralyžiuotas oro uosto darbas (Video)
2. D. Britanija: per pastaruosius 50 metų NSO forma keitėsi
3. Išslaptinti nauji duomenys apie NSO stebėjimus D. Britanijoje
4. FTB nežino keisto JAV padangėje pasirodžiusio lazerio spindulio kilmės
5. KGB įslaptinti dokumentai apie NSO – paviešinti
6. Šmėklos beldžiasi į duris
7. Nematomi kaimynai lanko mūsų namus
8. Lietuvos etnokosmologija
9. Nacių skraidanti lėkštė?
10. Ankstyvasis požiūrio vystymasis
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!