LT   EN   RU  
2021 m. rugsėjo 26 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  NSO
  Mistika > NSO
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-07-14 Spausdinti Spausdinti
Nacių skraidanti lėkštė?

Nacių skraidanti lėkštė? Apie tai pirmą kartą buvo prabilta tik 1950 metų gegužės 30 dieną, vokiečių laikraštyje „Der Spiegel“.

Straipsnyje skraidantis aparatas buvo pramintas „skraidančia lėkšte“, atsižvelgiant į charakteringą išvaizdą. Laikraštyje taip pat buvo išspausdintas dialogas su pačiu Rudolph’u Schriever’iu (asmuo, kuriam ir buvo duotas užsakymas sukurti tokį aparatą). Realiai iki karo pabaigos šis projektas taip ir nebuvo įgyvendintas, sutrukdė staigūs sąjungininkų veiksmai. Brėžiniai kartu su visais eskizais greičiausiai atiteko arba JAV karinėms pajėgoms, arba Sovietų Sąjungai.

1950 metais paskelbtas straipsnis privertė daugumą imtis teorijų, kas būtų, jeigu... Tais pačiais metais dailininkas iš Arizonos valstijos Jim Nichols nupiešė kelis darbus, susijusius su „Skraidančia lėkšte“.

Paveikslai sukėlė tikrai didelę susidomėjimo bangą. Iš to galima spęsti, kodėl tais metais (o ir vėliau, kuomet buvo atskleista dar daugiau paslapčių) ženkliai padaugėjo pranešimų apie pastebėtus NSO.

Trečiasis paveikslas atrodo tikrai daug realiau ir baugiau. Šis skraidantis aparatas neabejotinai galėjo sukelti perversmą karo eigoje. Trečiasis Reichas tikrai būtu pasiekęs savo užsibrėžtus tikslus. Dar keli panašūs eskizai buvo pademonstruoti Italijos laikraštyje, septintajame dešimtmetyje.

Praktiškai visi dailininkai „Skraidančią Lėkštę“ įsivaizdavo taip pat, ar bent jau panašai. Aišku, kiekvienas iš jų vis pridėdavo po truputi elementų iš savo fantazijos.

Vokiečiai ši aparatą vadino „FLUGKREISEL“, kas išvertus reiškia – Skraidantis Vilkelis. Aparatas iš tiesų panašus savo forma į vilkelį, galbūt vokiečių mokslininkams ir davė šią idėja toks paprastas ir elementarus žaislas kaip vilkelis.

Straipsnis laikraštyje buvo labai populiarus ir sulaukė plataus atgarsio, todėl 1952 metais jis buvo dar kartą perspausdintas. Dar po vienerių metų mirė pagrindinis “skraidančios lėkštės” liudininkas Rudolph‘as Schriever‘is, tačiau jo pasakojimas apie šį unikalų aparatą visam laikui išliko NSO istorijoj.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

         

Komentarų skaičius: 19

Lankomumo reitingas

Diskusijos - aptarti forume

Versija spausdinimui - versija spausdinimui

Atgal

Das HAUNEBU I, von dem zwei Exemplare gebaut wurden und das im Jahre 1943 auf der SS Entwicklungsstelle IV zu insgesamt 52 Testflügen aufstieg.

Das HAUNEBU 1, 25 m im Durchmesser, von dem zwei Exemplare gebaut wurden und welche zu insgesamt 52 Testflügen aufgestiegen waren (ca. 4,800 km/h). Der Deutsche Flugzeug Historiker Henry Stevens sagte : " Haunebu I war die größte entwickelte fliegende Untertasse in Deutschland. Aufgrund von geheimen deutschen SS Plänen flog die Haunebu I erstmals im August 1939, wenige Wochen vor Kriegsbeginn." ("Sightings : UFOs" by Susann Michaels, Fireside Books)

Haunebu I bei einem weiteren Testflug 1943.

Haunebu III

Atsitiktinės gairės:    Kalėdos (12)    Leo LT (12)    EBSW (40)    Dieta (33)    Lobiai (12)    Gatvės šokiai (5)    BTV (3)    Dažasvydis (3)    Kultūra (749)    Domenai (11)    Akvariumai (58)    Bibilija (10)    Firmos (12)    Sektos žudikės (6)    Renginiai (31)    Bendravimas (743)    Mokyklos (22)    Kompiuterio ergonomika (8)    Miniatiūros (7)    Liūtas (7)    Psichologija (89)    Aviacija (38)    Žirgų sportas (4)    Mazda (2)    Žmogaus teisės (52)    Knygos (23)    Filologija (2)    Panayiotis Zavosas (2)    Parapsichologija (22)    Poetai (11)    Geologija (20)    Kaukazo aviganis (2)    Kelionių pasiūlymai (7)    Egzorcizmas (11)    Energetika (13)    Vytautas Landsbergis (6)    Rasizmas ir ksenofobija (9)    Shotokan (11)    Sony Ericcson (40)    Kietieji diskai (17)    Interneto komentarai (2)    2009 metų horoskopas (15)    Helouvynas (7)    Dvarai (36)    Jurga Ivanauskaitė (17)    Artūras Zuokas (41)    Televizoriai (2)    Ekologija (15)    Arbata (10)    Restoranai (5)
1. Kinijoje dėl NSO valandą buvo paralyžiuotas oro uosto darbas (Video)
2. D. Britanija: per pastaruosius 50 metų NSO forma keitėsi
3. Išslaptinti nauji duomenys apie NSO stebėjimus D. Britanijoje
4. FTB nežino keisto JAV padangėje pasirodžiusio lazerio spindulio kilmės
5. KGB įslaptinti dokumentai apie NSO – paviešinti
6. Šmėklos beldžiasi į duris
7. Nematomi kaimynai lanko mūsų namus
8. Lietuvos etnokosmologija
9. Skraidančios "lėkštes"
10. Ankstyvasis požiūrio vystymasis
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!