LT   EN   RU  
2020 m. spalio 23 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  NSO
  Mistika > NSO
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-03-15
FTB nežino keisto JAV padangėje pasirodžiusio lazerio spindulio kilmės
Kaip praneša Associated Press naujienų agentūra, JAV valdžia ėmėsi visų priemonių, kad būtų aptiktos keisto JAV padangėje pastebėto lazerio spindulio atsiradimo priežastys. Spindulys pasirodė tuo metu, kai netoliese 2550 metrų aukštyje skrido keleivinis lėktuvas - stiprios šviesos spindulių pluoštas buvo aptiktas pirmadienį po to, kai pilotai nuo tarptautinio Cleveland Hopkins aerouosto jau buvo nuskridę 24 km.

Lazeris veikė kelias sekundes. Radaras sugebėjo užfiksuoti vietą, iš kurios klido spindulys - tai buvo Warrensville Heights vadinama vietovė. Pasak FTB atstovų, tam, kad lazerinis įrenginys būtų eksploatuojamas tokiame aukštyje, jis turėtų būti ganėtinai sudėtingas. Šiuo metų spec. tarnybų darbuotojai aiškinasi, kokie galėjo būti „lazerių šou“ iniciatoriaus motyvai: noras papokštauti ar kur kas rimtesni ketinimai.

Į paieškas įsitraukus policijai, apylinkę iššukavo ne viena mašina ir sraigtasparnis, tačiau niekas nieko nerado. FTB išreiškė susirūpinimą, kad lazerį naudoti galėjo teroristai, norėję laikinai apakinti pilotus. Beje, už neteisėtą lazerių naudojimą JAV gręsia iki 5 metų kalėjimo.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Viešnia iš ateities (2)    Prezidento rinkimai (6)    Astronomija (46)    Kultūra (749)    SSL sertifikatai (6)    Programavimas (20)    Saugus internetas (11)    Sportas (8)    Amfetaminas (2)    Raganos (12)    Katarai (2)    Hipiai (9)    Pasakos (60)    Lietuvoje (16)    Apskaita (15)    Darbo partija (4)    Džiazo muzikos grupės (11)    Lietuvių fantastika (11)    Grožio salonai (6)    Lietuvoje (5)    Logistika (12)    Imtynės (29)    Viskis (8)    Teisėtvarka (24)    Pirmoji meilė (3)    Šventės (117)    Prevencija (14)    Omnitel (12)    Parapsichologai (7)    Intel (6)    Britų trumpaplaukės katės (2)    Alus (22)    Žinių visuomenė (14)    Helouvynas (7)    Politika (26)    Tamplierių ordinas (7)    Viešieji ryšiai (20)    Vaistai (15)    Bankrotas (2)    Savivaldybių rinkimai 2007 (9)    Sekimas ir privatumas (12)    Žydai (32)    Žmogaus teisės (18)    Kanapės (15)    Subkultūros (99)    Bendruomenės (158)    Rytietiški šokiai (16)    Įdomybės (87)    TV3 (4)    Svarstyklės (7)
1. Kinijoje dėl NSO valandą buvo paralyžiuotas oro uosto darbas (Video)
2. D. Britanija: per pastaruosius 50 metų NSO forma keitėsi
3. Išslaptinti nauji duomenys apie NSO stebėjimus D. Britanijoje
4. KGB įslaptinti dokumentai apie NSO – paviešinti
5. Šmėklos beldžiasi į duris
6. Nematomi kaimynai lanko mūsų namus
7. Lietuvos etnokosmologija
8. Nacių skraidanti lėkštė?
9. Skraidančios "lėkštes"
10. Ankstyvasis požiūrio vystymasis
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!