LT   EN   RU  
2021 m. kovo 5 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Omnitel
  Technologijos > Mobilūs ryšiai > Omnitel
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-01-27 Spausdinti Spausdinti
"Omnitel" padeda mažinti išlaidas mobiliajam ryšiui

Mobiliųjų telekomunikacijų bendrovė "Omnitel" pradėjo akciją, atkreipiančią dėmesį, kaip tinkamai pasinaudojus "Omnitel" siūlomomis paslaugomis galima sumažinti išlaidas mobiliajam ryšiui.

Bendrovės duomenimis, nemaža dalis privačių bendrovės abonentų mobiliojo ryšio paslaugoms per mėnesį išleidžia iki 39 Lt. Tai paskatino pradėti akciją, kurios metu visi nauji "Omnitel" abonentai, pasirinkę MINI, "Šeima", OMNI 30 ir OMNI 60 planus, du mėnesius į savo sąskaitą gaus po 39 litus.

"Akcijos reklamose pateikėme tipišką "Omnitel" abonento sąskaitos išklotinę, kuri leidžia matyti, kaip tinkamai pasinaudojus iškart keliomis "Omnitel" paslaugomis mobilusis ryšys per mėnesį nekainuoja nė 40 Lt. Taigi mobilusis telefonas šiandien yra nebe prabanga, o pigesnis nei kiti būdas bendrauti", - sakė "Omnitel" privačių klientų skyriaus vadovas Linas Čereška.

Pasak jo, išlaidos mobiliajam ryšiui mažėja todėl, kad "Omnitel" pasiūlė visą rinkinį abonentui palankių sprendimų, leidžiančių pagal individualius poreikius pasirinkti paslaugų kainas ir taip taupyti ryšio išlaidas.

Pasirinkusieji "Omnitel" mokėjimo planus MINI, "Šeima", OMNI 30 ir OMNI 60 abonentai nemoka abonentinio mokesčio, nėra sujungimo mokesčio, nenumatyti tarpmiestiniai tarifai.

Be to, pasirinkusieji "Šeimos" planą su penkiais artimiausiais žmonėmis gali kalbėtis už itin palankias kainas: pokalbiai su artimaisiais visą parą kainuoja 15 centų už minutę. MINI plano abonentams, pasinaudojusiems paslauga "Išrinktieji", pokalbiai su trimis pasirinktais asmenimis kainuoja nuo 15 centų už minutę. OMNI 30 ir OMNI 60 planų abonentai, pasirinkę paslaugą "Sava komanda", sutaupo iki 38 proc. išlaidų.

"Be to, du trečdaliai mobiliųjų Lietuvos gyventojų naudojasi "Omnitel" ryšiu, o skambučiai tinklo viduje pigesni iki 40 proc., taigi su dviem trečdaliais pašnekovų kalbamasi pigiau", - priminė L. Čereška.

Jo teigimu, "Omnitel pradėta akcija turėtų patvirtinti, kad mobilusis ryšys Lietuvoje tampa nebe alternatyvia, o pagrindine ryšio priemone.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Dektinė (2)    Ginklai (22)    Šatrija (4)    Mokyklos (22)    Liemenėlės (3)    Kaimo turizmas (5)    Gaisrininkai (7)    Parapsichologai (7)    Sodininkystė (22)    Gimimo diena (3)    Džiazo muzikos grupės (11)    Vilniaus bendruomenės (4)    Breakdance (4)    Augalai (8)    Vitaminai (2)    Mazda (2)    Mistika (9)    Mokykla be narkotikų (20)    Monitoriai (11)    Likeris (2)    Renginiai (31)    Internetas (184)    Rokeriai (3)    Lietuvos istorija (110)    Pasakos (60)    Akvariumai (58)    Sel (10)    Televizija (17)    Kompiuteriai (148)    Ištikimybė (4)    Vadyba (89)    Žmogaus teisės (18)    Vandenis (7)    Filmai (91)    Poltergeistai (2)    Ožiaragis (7)    Liberalai demokratai (3)    Z.Jurgelevičiaus rubrika (23)    Tiškevičiai (18)    Lietuvoje (16)    Kompiuterių virusai (52)    Lotynų šokiai (5)    Vartotojai (29)    Nokia (24)    Viešnia iš ateities (2)    Saugus internetas (11)    Šaulys (7)    Laikrodžiai (3)    Užsienyje (2)    Slaptos bendrijos (24)
1. Omnitel Extra" abonentai jau gavo dovanų pirmuosius 500 geidžiamiausių mobiliųjų telefonų
2. "Omnitel" atsisveikino su pirmąja palydovine stotimi
3. Verslininkai skuba užsisakyti pigesnius "Omnitel" pokalbius
4. Virginijaus Savukyno "Virtualios realybės": Pergalės džiaugsmas liejosi ir virtualioje erdvėje
5. Vasaros praktikos programa OMNITEL
6. "Omnitel" pasiūlė mobilųjį tarptautinių žodžių žodyną
7. "Omnitel" keičia apmokėjimo už GPRS paslaugas tvarką
8. "Omnitel" GPRS paslaugomis galima naudotis visose Baltijos šalyse
9. "Omnitel" primena apie pasikeitusią numeraciją
10. EXTRA abonentai gali pasirinkti SMS kainą
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!