LT   EN   RU  
2021 m. kovo 5 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Omnitel
  Technologijos > Mobilūs ryšiai > Omnitel
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-01-27 Spausdinti Spausdinti
"Omnitel" pasiūlė mobilųjį tarptautinių žodžių žodyną

Telekomunikacijų bendrovė "Omnitel" savo klientams pasiūlė naują SMS paslaugą - tarptautinių žodžių žodyną trumposiomis SMS žinutėmis. Tai nauja SMS žinutėmis teikiamos informacijos "InfoTekstas" tema.

Šia paslauga gali naudotis visi "Omnitel" abonentai ir išankstinio mokėjimo paslaugos EXTRA vartotojai. Tarptautinis žodynas, pasiekiamas SMS kanalu, kurtas kartu su UAB "Inrema".

"Naująją paslaugą siūlome tiems, kurie skaito mokslinę literatūrą, sprendžia kryžiažodžius ar kitaip vartoja tarptautinius žodžius. Dabar nebereikia žodyno - tereikia mobiliojo telefono", - sakė "Omnitel" el. verslo projektų vadybininkė Eglė Bojarskaitė.

Pasak jos, tarptautinių žodžių žodynas, pasiekiamas SMS žinutėmis, nė kiek nesiskiria nuo popierinio - pateikiami visi naujausiame žodyno leidime esantys žodžiai ir jų reikšmės, paaiškinama kilmė ir kontekstai, kur tas žodis vartojamas.

Tereikia trumpuoju "InfoTeksto" numeriu 111 nusiųsti užklausą su trumpiniais ZOD TZ ir nežinomu žodžiu.

"Mobiliuoju telefonu sužinoti žodžio reikšmę yra daug greičiau nei ieškoti žodyne. Viskas užtrunka vos kelias sekundes: užklausa patenka į "Inremos" duomenų bazę, o atsakymas iškart siunčiamas atgal", - teigia UAB "Inrema" generalinė direktorė Rūta Zalanskienė.

Nusiųsti užklausą kainuoja 0,30 Lt, lygiai tiek pat mokama už atsakymą. Jei atsakymą sudaro daugiau nei viena žinutė, vis tiek mokama kaip už vieną.

Tarptautinių žodžių žodynas papildė "Omnitel" žodynų grupę. Iki šiol "Omnitel" abonentai ir paslaugos EXTRA vartotojai galėjo naudotis lietuvių-anglų, anglų-lietuvių, lietuvių-vokiečiu ir vokiečių-lietuvių kalbų žodynais. Sužinoti žodžius iš šių žodynų galima ne tik SMS žinutėmis, bet ir per WAP kanalą bei "Omnitel" interneto vartuose www.omni.lt.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Kačių veislės (25)    Kino kritika (10)    Astronomija (46)    Maudymosi kostiumėliai (7)    Transportas (125)    Kaziuko mugė (3)    Elektroninės muzikos grupės (3)    Skamp (16)    Helouvynas (7)    Vaizdo kortos (3)    Gintaras Beresnevičius (26)    Naujieji metai (12)    Vėlinės (5)    Jautis (7)    Roko muzikos grupės (10)    Šaulys (7)    Krišnaizmas (3)    Psichiatrija (64)    Politikai (183)    Kitos šventės (7)    Teatrai (21)    Gyvūnai (174)    Prezidento rinkimai 2009 (12)    Dvarai (36)    Žvejyba (30)    Ekologija (15)    Shotokan (11)    Raganos (12)    Kompiuteriai (148)    Proza (157)    Žmogaus teisės (18)    Mokykla be narkotikų (20)    Baikeriai (8)    Mitingai (5)    Avinas (7)    Metalinės muzikos grupės (8)    Literatūra (239)    Architektūra (11)    Mokslai (1219)    Atviras kodas (23)    Skundai (22)    Psichologija (89)    Sąmokslo teorija (19)    Skinheadai (9)    Vabzdžiai (5)    Lotynų kalba (11)    Svarstyklės (7)    Breakdance (4)    Vitaminai (2)    Ekonomika (259)
1. Omnitel Extra" abonentai jau gavo dovanų pirmuosius 500 geidžiamiausių mobiliųjų telefonų
2. "Omnitel" atsisveikino su pirmąja palydovine stotimi
3. Verslininkai skuba užsisakyti pigesnius "Omnitel" pokalbius
4. Virginijaus Savukyno "Virtualios realybės": Pergalės džiaugsmas liejosi ir virtualioje erdvėje
5. Vasaros praktikos programa OMNITEL
6. "Omnitel" padeda mažinti išlaidas mobiliajam ryšiui
7. "Omnitel" keičia apmokėjimo už GPRS paslaugas tvarką
8. "Omnitel" GPRS paslaugomis galima naudotis visose Baltijos šalyse
9. "Omnitel" primena apie pasikeitusią numeraciją
10. EXTRA abonentai gali pasirinkti SMS kainą
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!