LT   EN   RU  
2021 m. kovo 5 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Omnitel
  Technologijos > Mobilūs ryšiai > Omnitel
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-01-27 Spausdinti Spausdinti
"Omnitel" keičia apmokėjimo už GPRS paslaugas tvarką

"Omnitel" nuo rugpjūčio 1 dienos įveda naują GPRS kainodarą. Kaip ir iki šiol, už GPRS paslaugas nebus imamas abonentinis mokestis. Nuo rugpjūčio 1 d. abonentai mokės tokį patį minimalų paslaugos mokestį, už kurį galės išsiųsti ir priimti 4 MB duomenų. Tik viršijus šį kiekį, bus imamas mokestis už išsiųstus ir priimtus duomenis.

Nuo 24 iki 6 val. per GPRS bus galima nemokamai naršyti internete. GPRS jungiantis į WAP, persiusta informacija išliks neapmokestinama - bus imamas tik 9 Lt paslaugos mokestis, nepriklausomai nuo persiųstų duomenų kiekio.

"Paketinio duomenų perdavimo paslaugą GPRS klientams pasiūlėme daugiau kaip prieš metus. Pirmiausia norėjome, kad jie susipažintų su šia technologija ir įvertintų jos privalumus. Poreikis dažnai ir bet kurioje vietoje prisijungti prie interneto ar vidinių įmonės tinklų nuolat didėja, todėl šia paslauga naudojasi vis daugiau žmonių. Jiems patogu, kad nereikia mokėti už prisijungimo laiką - skaičiuojamas tik išsiųstų ir priimtų duomenų kiekis", - sakė "Omnitel" viceprezidentas Šarūnas Kliokys.

Interneto per GPRS paslaugos mokestis - 35 Lt. Parsisiuntus daugiau nei 4 MB duomenų, 1 MB kainuos 7,17 Lt (su PVM).

Prisijungimo prie vidinių įmonės tinklų mokestis - 30 Lt. Jeigu per mėnesį klientas perduos ar gaus 20 MB duomenų kiekį, 1 MB kainuos 6,14 Lt. Viršijus šį kiekį kaina kiekvieno kito megabaito nukris iki 5,12 Lt.

"Omnitel" teikiamos telemetrijos paslaugos per GPRS mokestis yra 25 Lt. Už šią sumą galima atsisiųsti 3 MB duomenų.

"Omnitel' buvo pirmoji bendrovė Lietuvoje ir viena pirmųjų Rytų Europoje, savo tinkle įdiegusi paketinio duomenų perdavimo technologiją (GPRS). Šiuo metu "Omnitel" turi per 5000 GPRS paslaugos vartotojų.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Pramoginiai šokiai (2)    Vokiečių aviganis (2)    Grožio salonai (6)    Anželikos Cholinos šokio teatras (11)    „Lietuvos” kino teatras (13)    Kelionių organizatoriai (6)    Politika (363)    Mitingai (5)    Mokykla be narkotikų (20)    Kandidatai į prezidentus (5)    Lietuvoje (16)    Mokesčiai (8)    Grybai (3)    Euro naujienos (2)    Žemgrobiai (6)    Šokiai (56)    Bitė (5)    Buto remontas (3)    Šamanai (7)    LNK (2)    MTV (5)    Savivaldybių rinkimai (9)    Kompiuterinis piratavimas (43)    Gotai (17)    Romas (3)    Airija (9)    Mityba (43)    Žiniasklaida (108)    Radvilos (32)    Lietuvoje (5)    Geografija (22)    Prezidento rinkimai 2009 (12)    NSO (33)    Aikido (14)    AMD (3)    Šaulys (7)    Jausmai (27)    Pasakos (60)    Meninė gimnastika (14)    Vaistai (15)    Aviacija (38)    Vasario 16 (12)    Ekonomika (259)    Biologija (222)    Krikščionys demokratai (3)    IT parodos (10)    Romas Kalanta (4)    Šalys (61)    Kompiuterinis saugumas (43)    Kaukazo aviganis (2)
1. Omnitel Extra" abonentai jau gavo dovanų pirmuosius 500 geidžiamiausių mobiliųjų telefonų
2. "Omnitel" atsisveikino su pirmąja palydovine stotimi
3. Verslininkai skuba užsisakyti pigesnius "Omnitel" pokalbius
4. Virginijaus Savukyno "Virtualios realybės": Pergalės džiaugsmas liejosi ir virtualioje erdvėje
5. Vasaros praktikos programa OMNITEL
6. "Omnitel" padeda mažinti išlaidas mobiliajam ryšiui
7. "Omnitel" pasiūlė mobilųjį tarptautinių žodžių žodyną
8. "Omnitel" GPRS paslaugomis galima naudotis visose Baltijos šalyse
9. "Omnitel" primena apie pasikeitusią numeraciją
10. EXTRA abonentai gali pasirinkti SMS kainą
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!