LT   EN   RU  
2021 m. kovo 5 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
Akimirkos sentencija
"Antrą kartą teka tik ta moteris, kuri nekentė savo pirmojo vyro. Antrą sykį veda tik tas vyras, kuris dievino pirmąją žmoną. Moterys bando laimę, vyrai rizikuoja."
Oskaras Vaildas
Draugai
Matulaičio bažnyčia
Lietuvių Tautinio Jaunimo Sąjunga
Tautinės krypties portalas
Etninės kultūros erdvė
Biržų krašto naujienos
Slaptai.lt - unikalus leidinys
Lietuvių sąjunga „Tauta ir Tėvynė“
Lietuvos žaliųjų judėjimas
Žaliosios minties laikraštis
Istorijos puslapiai
Receptai, patiekalai, kulinarija.
Skanus.lt
Reklama
  Omnitel
  Technologijos > Mobilūs ryšiai > Omnitel
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-01-27 Spausdinti Spausdinti
"Omnitel" GPRS paslaugomis galima naudotis visose Baltijos šalyse

Nuo rugpjūčio 21 d. Baltijos šalių telekomunikacijų bendrovės "Omnitel", LMT ir EMT pradeda teikti GPRS tarptinklinio ryšio paslaugą. Praėjusių metų gruodį "Omnitel", LMT ir EMT, susivienijusios į "Baltic Partnership for Better Communication" aljansą, savo abonentams pateikė pirmąjį bendrą pasiūlymą - bendrovių abonentai Baltijos šalyse gali nemokamai priimti tarptinklinio ryšio skambučius.

Tęsdamos bendradarbiavimą, telekomunikacijų bendrovės Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje pasiūlė bendrą GPRS tarptinklinio ryšio (roaming) paslaugą. Nuo šiol "Omnitel", LMT ir EMT abonentai galės kaimyninėse šalyse naudotis GPRS ryšiu. Iki naujųjų metų ketinama GPRS tarptinklinio ryšio paslaugas teikti nemokamai.

"Tęsdamos bendradarbiavimą, Baltijos šalių telekomunikacijų bendrovės žengė dar vieną žingsnį ir savo abonentams pasiūlė naują paslaugą, kuri atveria dar platesnes GPRS technologijos naudojimo galimybes. Bendra GPRS paslauga bendrovių abonentams leis naudotis naujausia technologija ir pasiekti internetą bei reikalingą informaciją net ir būnant kaimyninėse šalyse", - sakė "Omnitel" viceprezidentas tinklo technologijoms Rolandas Ryliškis.

"Omnitel", LMT ir EMT yra pirmosios telekomunikacijų bendrovės Baltijos šalyse, savo klientams pasiūliusios GPRS ir GPRS tarptinklinio ryšio (roaming) paslaugas.

"Omnitel" GPRS paslaugas abonentams pasiūlė 2001 m. birželį, EMT - tų pačių metų liepą, LMT - šių metų birželio 10 d.

GPRS ryšys veikia visoje Lietuvos ir Estijos teritorijoje, Latvijoje GPRS paslaugomis kol kas galima naudotis Rygoje ir Jūrmaloje, o nuo rudens - ir visoje Latvijoje.

"GPRS tarptinklinio ryšio paslauga yra dar vienas žingsnis bendradarbiavimo tarptinklinio ryšio srityje link, - sakė EMT marketingo direktorius Jüri Teemant. - Pirmaujančių Baltijos šalių telekomunikacijų bendrovių, susibūrusių į aljansą, tikslas - savo klientams pasiūlyti geresnes paslaugas Baltijos jūros regione."

Susiburdami į "Baltic Partnership for Better Communication" aljansą, partneriai užsibrėžė kelias bendradarbiavimo raidos kryptis. Aljanso nariai, dalydamiesi patirtimi, kartu kuria naujus produktus, unifikuoja šiuo metu klientams teikiamas paslaugas ir racionaliau naudoja turimus techninius resursus.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Švedija (9)    Užsienyje (2)    Nealkoholiniai gėrimai (12)    Istorija (154)    Kūdikio maitinimas (3)    Žinių visuomenė (14)    Delfinologija (4)    Medžioklė (63)    Kaziuko mugė (3)    Menas būti kartu (2)    Trys karaliai (5)    Poltergeistai (2)    Architektūra (11)    Operacinės sistemos (50)    Televizoriai (2)    Partizanai (12)    Telekomunikacijos (188)    Knygos (23)    Raganos (12)    Apatinis trikotažas (17)    Kabala (6)    Tiškevičiai (18)    Opel (4)    LNK (2)    Joninės (6)    Bendruomenės (158)    Simbolika (2)    Lobių ieškotojai (3)    Metalistai (8)    Kelionių pasiūlymai (7)    Žuvininkystė (2)    Tėvynės sąjunga (4)    Kinų horoskopas (14)    Žindymas (14)    Mokyklos (22)    Garso sistemos (15)    Opijatai (13)    Interjero dizainas (13)    Valdas Adamkus (11)    Žmogaus klonavimas (2)    Pagonybė (3)    Dektinė (2)    Mokesčiai (8)    Barai (7)    MTV (5)    Striptizas (8)    Panayiotis Zavosas (2)    Šatrija (4)    Radvilos (32)    Erotika (8)
1. Omnitel Extra" abonentai jau gavo dovanų pirmuosius 500 geidžiamiausių mobiliųjų telefonų
2. "Omnitel" atsisveikino su pirmąja palydovine stotimi
3. Verslininkai skuba užsisakyti pigesnius "Omnitel" pokalbius
4. Virginijaus Savukyno "Virtualios realybės": Pergalės džiaugsmas liejosi ir virtualioje erdvėje
5. Vasaros praktikos programa OMNITEL
6. "Omnitel" padeda mažinti išlaidas mobiliajam ryšiui
7. "Omnitel" pasiūlė mobilųjį tarptautinių žodžių žodyną
8. "Omnitel" keičia apmokėjimo už GPRS paslaugas tvarką
9. "Omnitel" primena apie pasikeitusią numeraciją
10. EXTRA abonentai gali pasirinkti SMS kainą
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!