LT   EN   RU  
2021 m. kovo 2 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Omnitel
  Technologijos > Mobilūs ryšiai > Omnitel
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-05-20
Omnitel Extra" abonentai jau gavo dovanų pirmuosius 500 geidžiamiausių mobiliųjų telefonų
Gegužės pradžioje "Omnitel Extra" abonentai išsidalijo 500 mobiliųjų telefonų "Nokia 6100". Du mėnesius trunkančios akcijos metu iš viso bus laimėta 1000 geidžiamiausių telefonų, kuriuos dovanų gali gauti kiekvienas "Omnitel Extra" abonentas - tereikia kiekvieną mėnesį papildyti savo pokalbių sąskaitą su "Extra ID" ne mažiau kaip už 20 litų.

"1000 mobiliųjų telefonų - tai mūsų dovana išankstinio mokėjimo paslaugos "Omnitel Extra" abonentams, - sakė "Omnitel" Išankstinio mokėjimo paslaugų grupės vadovas Evaldas Jablonskis. - Pirmoji pusė tūkstančio telefonų jau išdalyta, tačiau kiekvienas "Omnitel Extra" abonentas gali dar kartą dalyvauti akcijoje, tereikia gegužės mėnesį vėl pasinaudoti savo elektroninio sąskaitos pildymo kortele "Extra ID" ir papildyti savo pokalbių sąskaitą ne mažiau kaip už 20 litų".

Pasak Evaldo Jablonskio, visos akcijos prizinis fondas - pusė milijono litų. Apskaičiuota, kad mobilųjį telefoną "Nokia 6100" "Omnitel Extra" abonentai laimi kad 90 minučių. "Extra ID" yra patogiausias, moderniausias ir saugiausias būdas papildyti savo sąskaitą. "Omnitel Extra" abonentams naudotis "Extra ID" verta ir todėl, kad šios kortelės turėtojams taikomos įvairios nuolaidos, o pati "Extra ID" kortelė būna naudojama kaip el. bilietas į renginį ar koncertą, kurį galima įsigyti tiesiog paskambinus specialiu numeriu.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Miestų bendruomenės (7)    Šamanai (7)    Televizija (17)    Užgavėnes (9)    Žindymas (14)    Metalinės muzikos grupės (8)    Mokėjimo kortelės (7)    Lietuvoje (5)    Sąmokslo teorijos (19)    Lotynų kalba (11)    Reklama internete (18)    Korupcija (22)    Rinkimai (23)    Emo (10)    Garso ir vaizdo technika (2)    Džiazo muzikos grupės (11)    TELE-2 (7)    Sektos (12)    Geografija (22)    Žmonės (241)    Dvarai (36)    Aiškiaregiai (11)    Variakojis (11)    Bibilija (10)    Žemgrobiai (6)    Anželikos Cholinos šokio teatras (11)    Pedagogika (21)    Kriptografija (3)    Rokeriai (3)    Šalys (61)    Samsung (3)    Archeologija (42)    MTV (5)    Energetika (13)    Kūdikio maitinimas (3)    Lotynų šokiai (5)    Politika (26)    Šachmatai (11)    Linux/Unix (34)    Foje (3)    Žala sveikatai (16)    Duomenų apsauga (3)    Picerijos (4)    Gatvės šokiai (5)    Geologija (20)    Politika (363)    Draugystė (10)    Sveikata (313)    Lietuvos istorija (110)    Savivaldybių rinkimai 2007 (9)
1. "Omnitel" atsisveikino su pirmąja palydovine stotimi
2. Verslininkai skuba užsisakyti pigesnius "Omnitel" pokalbius
3. Virginijaus Savukyno "Virtualios realybės": Pergalės džiaugsmas liejosi ir virtualioje erdvėje
4. Vasaros praktikos programa OMNITEL
5. "Omnitel" padeda mažinti išlaidas mobiliajam ryšiui
6. "Omnitel" pasiūlė mobilųjį tarptautinių žodžių žodyną
7. "Omnitel" keičia apmokėjimo už GPRS paslaugas tvarką
8. "Omnitel" GPRS paslaugomis galima naudotis visose Baltijos šalyse
9. "Omnitel" primena apie pasikeitusią numeraciją
10. EXTRA abonentai gali pasirinkti SMS kainą
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!