LT   EN   RU  
2020 m. liepos 6 d., pirmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Paieškos sistemos
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Internetas > Paieškos sistemos
Paieškos sistemų rinkos pertvarkymas tęsiasi
Lankomumo reitingas

Norvegijos kompanija Fast Search & Transfer (FAST) iš kompanijos Overture įsigijo paieškos sistemos AltaVista korporatyvinį variantą. Be pačios paieškos sistemos, FAST atiteks ir vis AltaVista klientų bazė, kurioje yra apie 200 kompanijų. Korporatyvinė paieška Overture įsigijo šių metų vasarį, kai ji įsigijo visą kompaniją AltaVista. Kadangi Overture specializuojasi kontekstinės reklamos talpinime visose paieškos sistemose, todėl AltaVista produktai korporacijai buvo nereikalingi.

Google steigia regionines naujienų tarnybas
Lankomumo reitingas

Praėjusių metų rugsėjį paieškos sistemos Google svetainėje pasirodė naujienų skyrius Google News. Nors ji taip ir neišsivystė toliau beta versijos, kūrėjai jau plečia jos galimybes. Sistemą papildė keletas neseniai atsidariusių jos regioninių versijų. Ši tarnyba veikia tokiu būdu: Google paieškos robotai indeksuoja apie keturis tūkstančius šaltinių iš įvairių pasaulio šalių. Rastos naujienos automatiškai išskirstomos pagal rubrikas ir grupuojamos pagal tematiką.

"Google" taps 12 mlrd. USD vertės akcine bendrove
Lankomumo reitingas

Verslo naujienų tarnyba "Bloomberg" paskelbė, kad interneto paieškos milžinė "Google Inc." iki balandžio taps 12 mlrd. JAV dolerių vertės akcine bendrove. "Bloomberg" pranešime teigiama, kad "Google" pasamdė investicinius bankus "Morgan Stanley" ir "Goldman Sachs", kurie turėtų parengti pirminį viešą bendrovės akcijų siūlymą (IPO). Jo metu bus viešai pasiūlyta už 4 mlrd. JAV dolerių įsigyti trečdalį "Google", kuri yra didžiausia pasaulyje interneto paieškos sistema, akcijų. "Google" akcijų siūlymas bus didžiausias nuo 2002 metų liepą įvykusio "CIT Group Inc." IPO, kurio vertė siekė 4,87 mlrd. JAV dolerių. Manoma, kad šį mėnesį "Google" savo akcijų pardavimą įregistruos JAV vertybinių popierių ir biržos komisijoje (SEC),...

  Komentarų: 1

Mėgstamiausia paieškos sistema:

Yahoo

AltaVista

Google.lt

MSN Search

AltaVista

AllTheWeb

Netscape Search

Ask Jeeves

MyWay.com

Earthlink

AOL Search

iWon

Dogpile

Jūsų lytis: Vaikinas Mergina
 Balsavimo rezultatai
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!