LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 23 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Paksgeitas
  Skandalai > Paksgeitas
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-10-30
Prezidento dukra linksminosi Daktaraitės vakarėlyje

Inga Paksaitė kartu su savo draugu Aivaru Stumbru dalyvavo savaitgalį vykusioje Kauno nusikalstamo pasaulio autoritetu vadinamo Henriko Daktaro dukters Živilės gimtadienio šventėje.

Prezidento Rolando Pakso duktė Inga Paksaitė nevengia artimų ryšių su Kauno nusikaltėlių autoritetu tituluojamo Henriko Daktaro dukterimi Živile. Spalio 19 dieną Ž.Daktaraitė šventė gimtadienį, kuriame dalyvavo artimiausi Vilniaus universiteto Tarptautinės verslo mokyklos studentės draugai, tarp jų - ir Prezidento duktė Inga.

Gimtadienio vakarėlyje dalyvavo tik Živilės Daktaraitės draugai, nes su pačiais artimiausiais žmonėmis ir šeima šią sukaktį Ž.Daktaraitė paminėjo tėvų namuose Užliedžiuose.

“Kauno dienos” žiniomis, Ž.Daktaraitė pokylį sostinėje gyvenantiems draugams ir kurso kolegoms surengė sekmadienio popietę. Į jį buvo pakviesta ir su Ž.Daktaraite nevengianti bendrauti I.Paksaitė.

Ž.Daktaraitės kurso kuratorė Birutė Kėvėlaitienė sako, kad I.Paksaitė realiai nesimokė Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokykloje. “Ji buvo įstojusi, bet nesimokė”, - aiškino universiteto darbuotoja. Ji sako abejojanti paaiškinimu, kad I.Paksaitė su Ž.Daktaraite ir anksčiau bendraudavo tik todėl, kad jų susitikimai buvo neišvengiami.

Su pačia I.Paksaite vakar nepavyko pabendrauti, o pokylio šeimininkė buvo nekalbi. “Niekam neduodu interviu, neatsakinėju į jokius klausimus, jums mama pasakė tiek, kiek reikėjo”, - aiškino Ž.Daktaraitė ir teigė įtemptai besimokanti.

“Tai mano gyvenimas, mano draugės, mano gimtadienis, jūs neturite teisės kištis”, - aiškino Vilniaus universiteto studentė ir paragino negadinti nuotaikos. “Mes su Inga buvome kursiokės, daugiau nieko negaliu pasakyti”, - baigė Ž.Daktaraitė.

Iš pradžių ir Laimos Paksienės padėjėja Erika Umbrasaitė neigė, kad I.Paksaitė ir Ž.Daktaraitė artimai bendrauja. “Anksčiau jos mokėsi Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokykloje, buvo kurso draugės. Ji negalėjo ignoruoti savo kolegės. Būtų keista, jei Inga ignoruotų visus kurso susitikimus”, - sakė E.Umbrasaitė.

Jau anksčiau buvo abejojama, ar Prezidento dukrai verta dalyvauti vakarėliuose kartu su Kauno nusikalstamo pasaulio autoriteto dukterimi. Tačiau Prezidento šeimos atstovai patikino, kad merginos nėra artimos draugės, o I.Paksaitė, kaip ir kiti studentai, nori dalyvauti kurso susitikimuose.

I.Paksaitė pakeitė aukštąją mokyklą, tačiau ji ir toliau bendrauja su H.Daktaro dukterimi. I.Paksaitė šiuo metu mokosi Lietuvos teisės universiteto vakariniame skyriuje.

Erika Umbrasaitė vis dėlto pripažino, kad savaitgalį I.Paksaitė linksminosi abejotinos reputacijos draugų apsuptyje. “Ji sako nepagalvojusi, kad tas vakarėlis bus taip interpretuotas ir neigiamai paveiks jos tėtį”, - sakė E.Umbrasaitė.

Pirmoji šalies ponia neslėpė nuostabos. “Man tai buvo nemaloni staigmena. Be abejonės, dukra yra suaugusi ir ja visiškai pasitikiu. Ketinu kalbėti su ja, kad tėčio statusas įpareigoja atsargiai rinktis draugus ir pramogas”, - sakė L.Paksienė.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Klaviatūros (11)    Mistika (446)    Kaukazo aviganis (2)    Kabala (6)    Taksas (2)    Sportas (180)    Bankinės technologijos (11)    Tiškevičiai (18)    Omnitel (12)    Matematika (2)    Miestai (14)    Bankrotas (2)    Lotynų šokiai (5)    Buto remontas (3)    Pagonybė (3)    Smurtas mokyklose (10)    Chiromantija (3)    Gimimo diena (3)    MTV (5)    Tėvynės sąjunga (4)    Gintaras Beresnevičius (26)    Ekologinis ūkis (2)    Filosofija (326)    Reinkarnacija (6)    Vampyrai (9)    P2P tinklai (2)    Klubai (8)    Makaronai (2)    Dažasvydis (3)    Siemens (6)    Hip hop dance (4)    Ištikimybė (4)    Sveikinimai Naujųjų metų proga (5)    Opijatai (13)    Likeris (2)    Lietuvoje (16)    Konspiracija (2)    Elektroninės muzikos grupės (3)    Skorpionas (7)    Poetai (11)    Operacinės sistemos (50)    Advokatai (10)    Žemgrobiai (6)    Programos (61)    Įdomybės (87)    Rinkimai (23)    Šventasis Kazimieras (2)    Žvejyba (30)    Mokslininkai (2)    Vaiko sveikata (8)
1. Prezidentas Rolandas Paksas: „A.Paulauskas rengiasi užimti V.Adamkaus vietą“
2. R.Paksas nesako, iš ko nuo šiol gyvens
3. R.Pakso šalininkai kreipsis į Strasbūrą
4. R.Paksui tenka atsisveikinti su didžiąja politika
5. R.Pakso šalininkai šaiposi iš KT sprendimo
6. Pirmadienį atnaujinamas apkaltos procesas Seime
7. R.Paksas nesikels į Turniškes, jei pralaimės apkaltą
8. R.Paksas dalyvaus apkaltoje, rinkimuose - jei gaus atleidimą
9. Atpirkimo ožys sudegė Prezidentūroje
10. Prezidento verslo partneriui - nauji įtarimai
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!