LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 23 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
Akimirkos sentencija
"Antrą kartą teka tik ta moteris, kuri nekentė savo pirmojo vyro. Antrą sykį veda tik tas vyras, kuris dievino pirmąją žmoną. Moterys bando laimę, vyrai rizikuoja."
Oskaras Vaildas
Draugai
Matulaičio bažnyčia
Lietuvių Tautinio Jaunimo Sąjunga
Tautinės krypties portalas
Etninės kultūros erdvė
Biržų krašto naujienos
Slaptai.lt - unikalus leidinys
Lietuvių sąjunga „Tauta ir Tėvynė“
Lietuvos žaliųjų judėjimas
Žaliosios minties laikraštis
Istorijos puslapiai
Receptai, patiekalai, kulinarija.
Skanus.lt
Reklama
  Paksgeitas
  Skandalai > Paksgeitas
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-11-26 Spausdinti Spausdinti
R.Ačas ir R.Smailytė - pagrindiniai mafijos užsakymų vykdytojai?

R.Ačas - pati tamsiausia Prezidentūros figūra. Pasak apžvalgininkų, net Afrikoje nebūna taip, kad buvęs kolchozo mechaninių dirbtuvių vedėjas taptų Prezidento patarėju nacionalinio saugumo klausimais. Interneto svetainėse skelbiama informacija, kad dar besimokydamas Žemės ūkio akademijoje R.Ačas gerai pasižymėjo karinėje katedroje ir labai patiko majorui GRU agentui A.Lokšynui, kuris su J.Borisovu kartu tarnavo desantiniame dalinyje. Spėjama, kad jau Sąjūdžio metais R.Ačas mokėsi Baltarusijos KGB meno. Bet gal ir nebuvo taip. Tos internetinės informacijos niekas nepatvirtina. Faktas tik tas, kad dabartinėje VSD pažymoje teigiama, kad su „R.Ačo vardu ir jam žinant, už atitinkamą atlygį sudaromos išskirtinės sąlygos privačių struktūrų verslui, taip pat siekiama įtakoti privatizavimo bei konkursų valstybės užsakymus gauti rezultatus“. Pasak VSD, „R.Ačas ir R.Smailytė, per kurią yra palaikomi daugelis kompromituojantį pobūdį turinčių kontaktų“, patenka į asmenų, kurie yra VSD ir NATO šalių specialiųjų tarnybų tyrimo objektas, spektrą“.
Renata Smailytė (Kauno medicinos universiteto profesoriaus duktė) minima kaip tiesioginė R.Ačo operacijų vykdytoja. Per 2000 m. rinkimus ji, kaip Centro sąjungos narė, taikėsi patekti į Seimą. Tada skelbėsi esanti bedarbė, dabar nenori sakyti firmos, kur dirba pavadinimo. Ji, pasinaudodama itin artimais santykiais su Lietuvos pareigūnais, pasak VSD, „disponuoja“ kelių fondo lėšomis, tarpininkauja asociacijos „XXI vek“ asmenims, norintiems kirsti Lietuvos sieną. Asociacijos vadovas A.Kikališvilis prieš mėnesį paskelbtas Lietuvai nepageidautinu asmeniu. Jo neįsileidžia JAV ir kitos šalys. Tačiau po M.Laurinkaus atleidimo jis tikėjosi gauti laikiną leidimą gyventi Lietuvoje.

Per trečiuosius asmenis jis jau yra nupirkęs nekilnojamojo turto mūsų valstybėje už 3 mln. Lt. Gera priedanga jo veiklai - Lietuvoje turima meilužė ir nesantuokinė duktė. Tos meilužės kirpėjos Marinos Timofejevos - ir A.Aksentjevo-Kikališvilio namuose dažnai vyksta visos nusikalstamos grandinės narių susitikimai. Ten buvo ir R.Ačas su R.Smailyte, ir Sienos apsaugos tarnybos vadas A.Songaila, Pagėgių meras K.Komskis (pastarieji du net nakvojo). Seimo narys liberaldemokratas Egidijus Skarbalius neneigė susitinkąs su R.Smailyte ir M.Timofejeva, bet sakė bendraująs todėl, kad jų vaikai - vieno amžiaus.
Grandinės iliustracijai reikia prisiminti 2001 m. ūkio ministro E.Maldeikio kelionę į Maskvą, kuri buvo surengta per agentūrą „Travel „XXI vek“, o ministras buvo apgyvendintas Šabtajaus Kalmanovičiaus užsakytuose apartamentuose. Š.Kalmanovičius - irgi A.Aksentjevo-Kikališvilio biznio partneris. Ministras E.Maldeikis dėl šių nešvarių ryšių neteko posto.

Lina PEČELIŪNIENĖ


Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Kaukazo aviganis (2)    TV3 (4)    Metalas (22)    MTV (5)    Draudimas (7)    Velniai (9)    Interjero dizainas (13)    Projektavimas (7)    Regbis (4)    Stomatologija (6)    Homeopatija (5)    Vox Populi (14)    Teisė (61)    Džiaugsmas (2)    Katalikybė (49)    Namų vaizdo technika (2)    Lietuvos istorija (110)    Modemai (8)    Astrologija (27)    Vadyba (89)    Šventasis Kazimieras (2)    Skolininkai (12)    Biologija (222)    Pramoginiai šokiai (2)    Emo (10)    Psichologija (89)    Erotiniai šokiai (23)    Dailė (34)    Linux/Unix (34)    Švedija (9)    Škotų aviganis (3)    Žmogaus teisės (18)    Lobių ieškotojai (3)    Ginklai (22)    Meino meškėnas (2)    Šventasis Pranciškus (3)    Šalys (61)    Aiškiaregiai (11)    Šunų veislės (52)    6 branduolių (3)    Nacionaldarbininkų Sąjūdis (2)    Vytautas Landsbergis (6)    Vitaminai (2)    Laikrodžiai (3)    Narkotikai (97)    Valdas Adamkus (11)    Fotografija (17)    Atleidimas (4)    Mokslai (1219)    Žuvys (7)
1. Prezidentas Rolandas Paksas: „A.Paulauskas rengiasi užimti V.Adamkaus vietą“
2. R.Paksui tenka atsisveikinti su didžiąja politika
3. R.Pakso šalininkai šaiposi iš KT sprendimo
4. R.Paksas nesako, iš ko nuo šiol gyvens
5. R.Pakso šalininkai kreipsis į Strasbūrą
6. Atpirkimo ožys sudegė Prezidentūroje
7. R.Paksas nesikels į Turniškes, jei pralaimės apkaltą
8. R.Pakso komanda tarėsi R.Pavilionio namuose
9. R.Paksas dalyvaus apkaltoje, rinkimuose - jei gaus atleidimą
10. Prezidento verslo partneriui - nauji įtarimai
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!