LT   EN   RU  
2021 m. kovo 8 d., pirmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Paksgeitas
  Skandalai > Paksgeitas
Lankomumo reitingas Publikuota: 2004-03-25 Spausdinti Spausdinti
A.Brazauskas siūlys ministrams vengti Prezidentūros

Ministrą Pirmininką Algirdą Brazauską šokiravo Prezidento Rolando Pakso veiksmai - ketvirtadienį jis teigė siūlysiantis ministrams nedalyvauti susitikimuose, kurie nėra Prezidentūros kompetencijoje.

Premjeras Algirdas Brazauskas sako, kad vakarykštis prezidento sprendimas savo visuomeniniu patarėju skirti Rusijos pilietį Jurijų Borisovą yra nesąmonė, nesusipratimas. Interviu Lietuvos radijui Premjeras teigė, jog sunku buvo patikėti, vakar vakare išgirdus šią žinią. Pasak Brazausko, ši žinia pribloškė jį patį ir veikiausiai visą Lietuvą.

"Be abejo, toks žingsnis šokiruoja Lietuvą, visuomenę, šokiruoja žmones, kurie dar palaiko Rolandą Paksą ir jo partiją, todėl, kad toks sprendimas sako, kad galimi sprendimai neprognozuojami. Be abejo, tai sukėlė tam tikrą įtampą, nežinią ir charakterizuoja Lietuvą dar blogiau, nei buvo iki šiol", - ketvirtadienį kalbėdamas "Žinių radijo" laidoje stebėjosi A. Brazauskas.

Kaip praneša Lietuvos radijas, į Europos Sąjungos Vadovų tarybos susitikimą Briuselyje vykstantis Premjeras sakė, jog tikriausiai teks išgirsti naujų klausimų apie Lietuvos prezidentą ir politinę padėtį šalyje, kurių jam ir taip nemažai pateikiama būnant užsienyje. Algirdo Brazausko teigimu, jis aiškindavęs, jog prezidento apkalta tęsiama, laikantis Lietuvos įstatymų, o dabar tokie Rolando Pakso žingsniai, pasak Premjero, išeina už sveikos logikos ribų.

Vyriausybėje ketvirtadienį taip pat žadama aptarti šiuos klausimus ir atsiriboti nuo dalyvavimo renginiuose, kurie nėra Prezidentūros kompetencijoje.

"Ten, kur yra Prezidento kompetencija, mes turime laikytis tų sąlygų. Tačiau vyksta daug renginių neprezidentiniais klausimais - surenkami žmonės, neaišku, apie ką kalba, neaišku, dėl ko surenkami ir ką jie ten nutaria, nes nutarti negali, nes neturi pavedimų", - sakė Vyriausybės vadovas.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Hipiai (9)    Prokuratūra (4)    Interneto dienoraščiai (2)    Interneto tinklai (4)    Rokeriai (3)    Teatrai (21)    Žydai (32)    Amfetaminas (2)    Draudimas (7)    Gyvenimo džiaugsmas (2)    Regbis (4)    Arkliai (12)    Kelionių pasiūlymai (7)    Likeris (2)    Augalai (8)    Fizika (11)    Šachmatai (11)    Panayiotis Zavosas (2)    Teisė (61)    Moters diena (4)    Erich Fromm (5)    Jautis (2)    Kinų horoskopas (14)    Atsiprašymas (3)    Žiniasklaida (108)    Egzorcizmas (11)    Kabala (6)    Poetai (11)    Civilinė sauga (7)    Apskaita (15)    Kriptografija (3)    Skorpionas (7)    Nacionaldarbininkų Sąjūdis (2)    Meilė bloguose (6)    Kelionių organizatoriai (6)    Neištikimybė (2)    Juvelyriniai dirbiniai (2)    Škotų aviganis (3)    Korupcija (22)    Specialiosios tarnybos (36)    Metalinės muzikos grupės (8)    Kandidatai į prezidentus (5)    Trys karaliai (5)    Parapsichologija (22)    Tiškevičiai (18)    Žmogaus teisės (52)    Filosofija (326)    Erotiniai šokiai (23)    Islamas (31)    Tadas Blinda (10)
1. Prezidentas Rolandas Paksas: „A.Paulauskas rengiasi užimti V.Adamkaus vietą“
2. R.Paksas nesako, iš ko nuo šiol gyvens
3. R.Pakso šalininkai kreipsis į Strasbūrą
4. R.Paksui tenka atsisveikinti su didžiąja politika
5. R.Pakso šalininkai šaiposi iš KT sprendimo
6. R.Pakso komanda tarėsi R.Pavilionio namuose
7. Pirmadienį atnaujinamas apkaltos procesas Seime
8. R.Paksas nesikels į Turniškes, jei pralaimės apkaltą
9. Atpirkimo ožys sudegė Prezidentūroje
10. Prezidento verslo partneriui - nauji įtarimai
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!