LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 23 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Paksgeitas
  Skandalai > Paksgeitas
Lankomumo reitingas Publikuota: 2004-04-07 Spausdinti Spausdinti
Atpirkimo ožys sudegė Prezidentūroje

Ketvirtadienį buvusiam VSD pareigūnui, o dabar Prezidentūros darbuotojui Albertui Sereikai virkdant armoniką, Prezidentas Rolandas Paksas trypė polką su ragučiais žurnalistų ir savo patarėjų ratelyje. Tai buvo Prezidentūros balandžio 1-osios surengtos muzikinės spaudos konferencijos "Atleisk" kulminacija.
Per spaudos konferenciją Prezidento rūmų kiemelyje taip pat buvo viešai sudegintas "atpirkimo ožys". Spėlionių dėl jo simbolinės prasmės būta visokių. Tačiau Prezidentas R. Paksas rekomendavo akcentuoti pirmąjį žodį "atpirkimas".

Žiniasklaidos atstovai per konferenciją buvo apdovanoti didžią prasmę turinčiomis "lopetomis", o iš tikrųjų - vaikiškais kastuvėliais. Prieš seną tautišką žaidimą "Akla višta" žurnalistams buvo užrišti balti raiščiai su užrašu "Apkvaita".

Muzikinė konferencija "Atleisk" truko apie pusvalandį. Mat Prezidentas turėjo skubėti sutikti Azerbaidžano Premjero.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Kriptografija (3)    Imtynės (29)    Masonai (7)    Šatrija (4)    Mokykla be narkotikų (20)    Televizija (17)    Interjero dizainas (13)    „Lietuvos” kino teatras (13)    Kvepalai (10)    Kelionių įspūdžiai (26)    Kulinarija (181)    Kalėdos (12)    Liberalai demokratai (3)    Liberalų sąjūdis (5)    Sekimas ir privatumas (12)    Šv. Valentino diena (11)    Arkliai (12)    Pavydas (5)    Technologijos (1819)    Airija (9)    Žvejyba (30)    Fotografija (17)    Pirmoji meilė (3)    Helouvynas (7)    Psichiatrija (64)    Pankai (6)    Bendruomenės (158)    Slaptos bendrijos (24)    Seimo rinkimai 2004 (3)    Wing Tsun (14)    Vilius Navickas (2)    Įdomybės (87)    Geologija (20)    Pramogos (191)    Samsung (3)    Užsienyje (50)    Interneto tinklai (4)    Švedija (9)    Bibilija (10)    Projektavimas (7)    Apskaita (15)    Skolininkai (12)    Avalynė (7)    Maudymosi kostiumėliai (7)    Kino kritika (10)    Fajetai (2)    Homeopatija (5)    Kitos šventės (7)    Mokesčiai (8)    Alkoholiniai gėrimai (74)
1. Prezidentas Rolandas Paksas: „A.Paulauskas rengiasi užimti V.Adamkaus vietą“
2. R.Paksas nesako, iš ko nuo šiol gyvens
3. R.Pakso šalininkai kreipsis į Strasbūrą
4. R.Paksui tenka atsisveikinti su didžiąja politika
5. R.Pakso šalininkai šaiposi iš KT sprendimo
6. Prezidentūra neigia R.Pakso atsistatydinimo galimybę
7. Prezidento verslo partneriui - nauji įtarimai
8. Apkaltos precedentas sukurtas Lietuvoje
9. R.Paksas nesikels į Turniškes, jei pralaimės apkaltą
10. R.Pakso komanda tarėsi R.Pavilionio namuose
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!