LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 23 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Paksgeitas
  Skandalai > Paksgeitas
Lankomumo reitingas Publikuota: 2004-04-07 Spausdinti Spausdinti
R.Paksas nesikels į Turniškes, jei pralaimės apkaltą

Prezidentas Rolandas Paksas teigia, kad jo sprendimas, ar keltis gyventi į rezidenciją Turniškėse, ar ne, priklausys nuo apkaltos Seime baigties. Tačiau Prezidentas nepaaiškina, kodėl nelaukiant apkaltos rezultatų yra skubinamas rezidencijos Turniškėse remontas.

"Jei apkaltos rezultatas bus vienoks - aš kelsiuosi, jei kitoks - be abejo, ne", - žurnalistams penktadienį sakė R. Paksas, dalyvavęs Seimo iškilmingame posėdyje, skirtame Lietuvos įstojimui į NATO pažymėti.

R. Paksas teigė, jog rezidencijos Turniškėse remonto darbai "vyksta pagal programą". "Nei aš spartinu, nei lėtinu šiuos darbus, paprasčiausiai tai vyksta", - sakė R. Paksas.

Žurnalistų klausiamas, kodėl nelaukiant apkaltos rezultato buvo leidžiami didžiuliai mokesčių mokėtojų pinigai remontui, ir pasiteiravus, ar Prezidentas neketina šių pinigų vėliau grąžinti, R. Paksas į šiuos klausimus neatsakė.

Konstitucinis Teismas šią savaitę paskelbė išvadą, kad Prezidentas R. Paksas keturiais iš septynių teismo nagrinėtų veiksmų šiurkščiai pažeidė Konstituciją.

Sulaukus šios Konstitucinio Teismo išvados, Seime pirmadienį po pietų bus atnaujintas apkaltos R. Paksui procesas. Į jį kviečiamas ir pats Prezidentas. R. Paksas penktadienio rytą žurnalistams sakė faksu gavęs Seimo kvietimą atvykti į apkaltą, tačiau oficialiai šis kvietimas jam dar nebuvo įteiktas.

Čia pat R. Paksas patikino tikrai dalyvausiąs atnaujinamoje apkaltoje, o dėl to, ar atvyks į apkaltos posėdį jau pirmadienį, R. Paksas sprendimą sakė priimsiąs vėliau. R. Paksas apkaltos metu kartu su savo advokatais gali dalyvauti ginčuose, taip pat tik pats R. Paksas gali tarti baigiamąjį žodį.

Manoma, jog galutinis balsavimas - atstatydinti Prezidentą R. Paksą, ar ne - gali įvykti ne vėliau kaip kitą ketvirtadienį - balandžio 8-ąją. Beveik neabejojama, kad R. Paksas bus pašalintas iš Prezidento posto ir gana didele parlamentarų balsų persvara.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Likeris (2)    Džiazo muzikos grupės (11)    Konspiracija (2)    Tatuiruotės (7)    Novelės (102)    Dvarai (36)    Kandidatai į prezidentus (5)    Hakeriai (273)    Spauda (3)    Erotiniai šokiai (23)    Prezidento rinkimai 2009 (12)    Mistika (446)    Žala sveikatai (16)    Matematika (2)    Modemai (8)    Mitingai (5)    Stalo žaidimai (7)    Kornreksai (3)    Elektroninės muzikos grupės (3)    Romas (3)    Go-go (10)    Akvariumai (58)    Opel (4)    Kanapės (15)    Lietuvoje (16)    Meninė gimnastika (14)    Filologija (2)    Klaviatūros (11)    Projektavimas (7)    Prancūzų buldogas (2)    Grybai (3)    Sveikinimai Naujųjų metų proga (5)    Apskaita (15)    Masonai (7)    Šalys (61)    Kalėdos (12)    Šamanai (7)    Brendis (6)    Windows (7)    Katės (33)    Vilius Navickas (2)    Technologijos (1819)    Jurga Ivanauskaitė (17)    Poltergeistai (2)    Linux/Unix (34)    „Lietuvos” kino teatras (13)    Nacionaldarbininkų Sąjūdis (2)    Jautis (7)    Fotografija (17)    Kultūra (749)
1. Prezidentas Rolandas Paksas: „A.Paulauskas rengiasi užimti V.Adamkaus vietą“
2. R.Paksas nesako, iš ko nuo šiol gyvens
3. R.Pakso šalininkai kreipsis į Strasbūrą
4. R.Paksui tenka atsisveikinti su didžiąja politika
5. R.Pakso šalininkai šaiposi iš KT sprendimo
6. Prezidentūra neigia R.Pakso atsistatydinimo galimybę
7. Prezidento verslo partneriui - nauji įtarimai
8. Apkaltos precedentas sukurtas Lietuvoje
9. Atpirkimo ožys sudegė Prezidentūroje
10. R.Pakso komanda tarėsi R.Pavilionio namuose
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!