LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 23 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Paksgeitas
  Skandalai > Paksgeitas
Lankomumo reitingas Publikuota: 2004-04-07 Spausdinti Spausdinti
R.Pakso komanda tarėsi R.Pavilionio namuose

Sekmadienio pavakarę Prezidentas Rolandas Paksas ir jo patarėjai susirinko liberaldemokrato Rolando Pavilionio namuose, - praneša LTV naujienų laida "Panorama". Prezidentas R. Paksas žada pirmadienį vykti į savo apkaltą Seime, kur pasibaigus ginčams galės tarti baigiamąjį žodį.
Nei pats R. Paksas, nei jo patarėjai, neatskelidė, ar R. Pavilionio namuose svarstė kaip Prezidentui elgtis pirmadienį.

Šiandien prezidentas Rolandas Paksas per Seimo posėdį teiks paaiškinimus dėl savo veiksmų, kuriuos Konstitucinis Teismas įvardijo kaip šiurkščius Konstitucijos pažeidimus. Pasak "Lietuvos žinių" šaltinių Prezidentūroje, nuo praėjusio ketvirtadienio Pakso komanda rengė prezidento kalbą Seime.

Teigiama, kad joje bus apžvelgta skandalo eiga, priežastys ir su tuo susijusios politikų kalbos bei žiniasklaidos pranešimai. Vienas teksto rengėjų - prezidento patarėjas Alvydas Medalinskas tvirtino, kad jog R.Pakso kalbos metmenys parengti iš anksto.

Iki balsavimo Seime pradžios prezidentas dar turi teisę atsistatydinti, tačiau vakar tokią galimybę atmetė visi "Lietuvos žinių" kalbinti R.Pakso aplinkos žmonės.

Kaip vakar "Respublikai" sakė šalies vadovo patarėjas Gintaras Šurkus, 15-20 minučių truksiančioje kalboje prezidentas pateiks savo nuomonę apie susidariusią padėtį ir pasiteisinimus dėl kaltinimų.

Penktadienį besibaigiant darbo dienai Prezidentūra kreipėsi į Lietuvos radiją ir televiziją, prašydama pirmadienį, prieš, arba "Panoramos" metu rasti galimybę transliuoti Prezidento kalbą.

Prezidentas R. Paksas, sekmadienį Panoramos žurnalistų paklaustas, ar kalba parengta ir ar yra du jos variantai (vienas iš jų – apie atsistatydinimą – red.), atsakė “rašąs tiek kalbų, kiek reikia”.

Dienraštis "Lietuvos rytas" rašo, kad prieš Lietuvos televizijos laidą "Panorama" Rolandas Paksas ketina pasakyti 7 minučių kalbą. Jis iš anksto reikalavo, kad kalba nebūtų trumpinama ir karpoma.

Lietuvos televizijos Naujienų tarnyba

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Politika (26)    Teisė (61)    Krikščionys demokratai (3)    Mergelė (7)    Bankrotas (2)    Reklama internete (18)    Panayiotis Zavosas (2)    Ekonomika (259)    2009 metų horoskopas (15)    Smurtas mokyklose (10)    Grožio salonai (6)    Sel (10)    Viktor Uspaskich (61)    Eurointegracija (5)    Interneto komentarai (2)    EBSW (40)    Liberalų sąjūdis (5)    Arūnas Valinskas (4)    Kūdikio maitinimas (3)    Katarai (2)    Teatrai (21)    Nusikaltimai (6)    Firmos (12)    Renginiai (31)    Pankai (6)    6 branduolių (3)    Joga (56)    SSL sertifikatai (6)    Dieta (33)    Linux/Unix (34)    Sveikata (313)    Klubai (8)    Aviacija (38)    Komunikacija (166)    Statyba (29)    Mobilūs ryšiai (193)    Sektos (12)    Hakeriai (273)    Fajetai (2)    Sąmokslo teorijos (19)    Kornreksai (3)    Rokeriai (3)    Kompiuteriai (148)    Bildukai (3)    BTV (3)    Šv. Valentino diena (11)    Anželikos Cholinos šokio teatras (11)    Homeopatija (5)    Dažasvydis (3)    Jurga Ivanauskaitė (17)
1. Prezidentas Rolandas Paksas: „A.Paulauskas rengiasi užimti V.Adamkaus vietą“
2. R.Paksas nesako, iš ko nuo šiol gyvens
3. R.Pakso šalininkai kreipsis į Strasbūrą
4. R.Paksui tenka atsisveikinti su didžiąja politika
5. R.Pakso šalininkai šaiposi iš KT sprendimo
6. Prezidentūra neigia R.Pakso atsistatydinimo galimybę
7. Pirmadienį atnaujinamas apkaltos procesas Seime
8. R.Paksas nesikels į Turniškes, jei pralaimės apkaltą
9. Atpirkimo ožys sudegė Prezidentūroje
10. Prezidento verslo partneriui - nauji įtarimai
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!