LT   EN   RU  
2020 m. liepos 3 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Paksgeitas
  Skandalai > Paksgeitas
Lankomumo reitingas Publikuota: 2004-04-07 Spausdinti Spausdinti
Palangoje supleškėjo "Restako" pastatas

Vakar naktį Palangoje sudegė dalis bendrovei "Restako" priklausančio medinio dviejų aukšto pastato su mansarda. Įtariama, jog tai buvo padegimas, tačiau gaisro židinys kol kas nenustatytas.

Pirmadienio naktį gaisras kilo Palangoje, J.Basanavičiaus gatvės 43iuoju numeriu pažymėtame name. Sudegė pagrindinis dviejų aukštų medinio pastato su mansarda korpusas. Priestatą, kuriame vasarą veikia kavinė, pavyko išgelbėti. Įvykį tiriantys pareigūnai neabejoja, kad namas padegtas. Anot jų, tai padarę asmenys į vidų pateko išlaužę duris.

1936-aisiais statytame mediniame pastate sovietmečiu buvo poilsio namų "Jūratė" korpusas. Vėliau namas grąžintas Kauno kunigų seminarijai. Ši 2000 metais savo turtą išnuomojo bendrovei "Restako". Jos akcininkas 1992-1997 metais buvo ir vakar nuo pareigų nušalintas prezidentas Rolandas Paksas. Vėliau dalį akcijų valdė Pakso žmona Laima. Šiuo metu bendrovei vadovauja atstatydinto prezidento draugas Algirdas Drakšas. Noras padėti savo "jaunystės bičiuliui" tvarkyti verslo reikalus tapo vieno iš Paksui suformuluotų kaltinimų pagrindu. Ilgą laiką palangiškiai dabar sudegusį pastatą vadino tiesiog Paksienės namu.

Bendrovė "Restako" pastatą iš Kunigų seminarijos buvo išsinuomojusi 20 metų ir jį apdraudusi. Per kelerius metus "Restako" į medinio namo Palangoje renovavimą investavo apie 200 tūkstančių litų, tačiau nemokėjo seminarijai nuomos. Tikrajam savininkui bendrovė įsipareigojo grąžinti pastatą atnaujintą.

Gaisrą, kilusį "Restako" priklausančiame name prezidento nušalinimo išvakarėse, palangiškiai linkę sieti su politiniais įvykiais. Vietos gyventojai mano, jog taip bandyta atkeršyti Lietuvos vardą suteršusiam Paksui ir jam artimiems žmonėms.

Rima BEINORAVIČIENĖ

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Paukščiai (5)    Aukštasis mokslas (13)    Švedija (9)    Anželikos Cholinos šokio teatras (11)    Emo (10)    Shidokan (3)    Vox Populi (14)    Reinkarnacija (6)    Gotai (17)    Prekės ir paslaugos buičiai (2)    Buto remontas (3)    Atsiprašymas (3)    Spiritizmas (4)    Policija (2)    Mokykla be narkotikų (20)    Meino meškėnas (2)    Spausdintuvai (12)    Nusikaltimai (6)    Šatrija (4)    Reklama internete (18)    Trys karaliai (5)    Politika (363)    Go-go (10)    Linux/Unix (34)    Įdomybės (87)    Smurtas mokyklose (10)    Labradoras (2)    Kovo 11 (4)    Kriptografija (3)    Žemės ūkis (33)    Bitė (5)    Šaudymas iš lanko (2)    Lobiai (12)    Monitoriai (11)    Metalas (22)    Romas Kalanta (4)    Siamo katės (2)    Kelionių pasiūlymai (7)    Kokainas (6)    LNK (2)    Konspiracija (2)    Džiazo muzikos grupės (11)    Sony Ericcson (40)    Grupės (81)    E - komercija (87)    Gyvenimo džiaugsmas (2)    Savivaldybių rinkimai (9)    Dailė (34)    2009 metų horoskopas (15)    Vartotojai (29)
1. Prezidentas Rolandas Paksas: „A.Paulauskas rengiasi užimti V.Adamkaus vietą“
2. R.Paksas nesako, iš ko nuo šiol gyvens
3. R.Pakso šalininkai kreipsis į Strasbūrą
4. R.Paksui tenka atsisveikinti su didžiąja politika
5. R.Pakso šalininkai šaiposi iš KT sprendimo
6. R.Pakso komanda tarėsi R.Pavilionio namuose
7. Pirmadienį atnaujinamas apkaltos procesas Seime
8. R.Paksas nesikels į Turniškes, jei pralaimės apkaltą
9. Atpirkimo ožys sudegė Prezidentūroje
10. Prezidento verslo partneriui - nauji įtarimai
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!