LT   EN   RU  
2020 m. vasario 19 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Paksgeitas
  Skandalai > Paksgeitas
Lankomumo reitingas Publikuota: 2004-04-07
Kyla įtarimų dėl kai kurių parlamentarų sąžiningumo balsuojant

Vakar balsuojant dėl apkaltos Rolandui Paksui buvo sugadinta 12 biuletenių. Pastebėta, kad jie buvo užbraukti naudojant skirtingus simbolius. Šis faktas sukėlė įtarimų, kad tai galbūt buvo daroma specialiai, siekiant atpažinti biuletenius sugadinusius parlamentarus. Tokiu atveju tai rodytų, kad šie Seimo nariai balsavo vykdydami įsipareigojimus.

Kaip "Omni laikui" teigė balsų skaičiavimo komisijos narys Artūras Vazbys, "į akis krito tai, kad balsavimo biuletenių sugadinimo formos skyrėsi".

"Už" ir "prieš" buvo užbraukiami skirtingai - punktyrais, bangelėmis, kryžiukais ir pan.

Anot A. Vazbio, "kyla minčių, kad tai galbūt būdas atpažinti Seimo narius, kurie sugadino biuletenius". Jei taip būtų, tai, anot A. Vazbio, rodytų, kad kai kurie Seimo nariai balsavo ne savo laisva valia, bet vykdydami kažkokius įsipareigojimus.

A. Vazbys teigė, kad jis tikisi, jog šis klausimas bus nagrinėjamas Seime ir bus bandoma išsiaiškinti tiesą.

Kitas balsų skaičiavimo komisijos narys Stanislovas Buškevičius "Omni laikui" teigė, kad neatkreipęs dėmesio į tai, kad biuleteniai buvo sugadinti naudojant skirtingus simbolius.

Balsus skaičiavo Seimo sudaryta komisija, į kurią įėjo Justinas Karosas, Gintautas Šivickas, Artūras Vazbys, Vladas Žalnerauskas, Klemensas Rimšelis, Viktoras Rinkevičius ir Stanislovas Buškevičius.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Vandenis (7)    Psichiatrija (64)    Mergelė (7)    Antanas Terleckas (2)    Nekilnojamasis turtas (22)    Klubai (8)    Kelnaitės (2)    Euro naujienos (2)    Ištikimybė (4)    Zigmas Vaišvila (10)    Sportas (180)    Budizmas (73)    Fantastika (21)    Dailė (34)    Soliariumai (5)    Parapsichologai (7)    Avinas (7)    Kalėdos (12)    Eurointegracija (5)    Pramoginiai šokiai (2)    Nusikaltimai (6)    Shotokan (11)    Vaiduokliai (23)    Bendravimas (743)    Istorija (154)    Prezidento rinkimai (6)    Teatrai (21)    Apatinis trikotažas (17)    Ekologinis ūkis (2)    Vabzdžiai (5)    Gyvūnai (174)    Klonavimas (10)    Siamo katės (2)    Namų vaizdo technika (2)    Partizanai (12)    Žala sveikatai (16)    Sportiniai šokiai (2)    Skundai (22)    Trys karaliai (5)    Ekologija (15)    Gotai (17)    Anglų kalba (35)    Operacinės sistemos (50)    Tadas Blinda (10)    Parapsichologija (22)    Gimimo diena (3)    Dvyniai (9)    Ekonomika (259)    Politologija (64)    Šatrija (4)
1. Prezidentas Rolandas Paksas: „A.Paulauskas rengiasi užimti V.Adamkaus vietą“
2. R.Paksas nesako, iš ko nuo šiol gyvens
3. R.Pakso šalininkai kreipsis į Strasbūrą
4. R.Paksui tenka atsisveikinti su didžiąja politika
5. R.Pakso šalininkai šaiposi iš KT sprendimo
6. R.Pakso komanda tarėsi R.Pavilionio namuose
7. Pirmadienį atnaujinamas apkaltos procesas Seime
8. R.Paksas nesikels į Turniškes, jei pralaimės apkaltą
9. Atpirkimo ožys sudegė Prezidentūroje
10. Prezidento verslo partneriui - nauji įtarimai
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!