LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 20 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Paksgeitas
  Skandalai > Paksgeitas
Lankomumo reitingas Publikuota: 2004-05-30 Spausdinti Spausdinti
R.Pakso šalininkai šaiposi iš KT sprendimo

Per apkaltą nušalinto Prezidento Rolando Pakso šalininkai, protestuodami prieš Konstitucinio Teismo sprendimą, užkirtusį kelią R. Paksui pakartotinai siekti valstybės vadovo posto, piketavo prie Konstitucinio Teismo ir kaltino teisėjus šališkumu.

"Reikia į šitą situaciją žiūrėti blaiviai, matyti jos priežastis ir pasekmes. Pasekmė - tai galutinis prezidento R. Pakso pašalinimas iš politinės arenos - tiksliau, stengimasis tai padaryti", - antradienį tvirtino vienas iš piketuotojų, tarp kurių vyravo judėjimo "Už teisingumą ir demokratinę Lietuvą" dalyviai.

Piketuotojai laikė plakatus su užrašais "Konstitucinis Teismas nuteisė Konstituciją", "Konstitucijos ar politikų tarnas?" su Konstitucinio Teismo pirmininko Egidijaus Kūrio nuotrauka po pastaruoju užrašu.

Pasak viena akimi apakusią Temidę vaizdavusio piketo dalyvio, Konstitucinis Teismas priėmė politizuotą sprendimą. Protestuotojo nuomone, ir ankstesni su nušalintuoju Prezidentu susiję Konstitucinio Teismo sprendimai buvę politizuoti.

"Aukščiausia valstybės institucija pagal Konstituciją yra pati tauta. Manau, ji privalo reikšti savo nuomonę dėl tų sprendimų. Žiūrime į tokį Konstitucinio Teismo sprendimą su pašaipa", - tvirtino Temidę vaidinęs Vytautu Pelakausku prisistatęs piketuotojas.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Gintaras Beresnevičius (26)    Chemija (5)    Partizanai (12)    Paukščiai (5)    Mokslininkai (2)    Mitingai (5)    Vaiko sveikata (8)    Airija (9)    Krikščionys demokratai (3)    Poltergeistai (2)    Vaizdo sistemos (34)    Arkliai (12)    Bučiniai (31)    Kompiuteriai (148)    Antanas Terleckas (2)    Teatrai (21)    Islamas (31)    Motociklai (12)    Tiškevičiai (18)    Informaciniai karai (11)    Skaneriai (5)    Tinklapiai (13)    Šventasis Kazimieras (2)    Kanapės (15)    Picerijos (4)    Nekilnojamasis turtas (22)    Drakonai (36)    Kompiuterių virusai (52)    Modemai (8)    Psichologija (89)    Kaimo turizmas (5)    Maxima (10)    Makaronai (2)    Įdomybės (87)    Romas Kalanta (4)    KGB (35)    Hobi (106)    Optinis ryšys (12)    Mokykla be narkotikų (20)    Šunų veislės (52)    Baikeriai (8)    Pankai (6)    Šaudymas iš lanko (2)    Sveikinimai Naujųjų metų proga (5)    Metalas (22)    Aerobika (3)    Žmogaus teisės (18)    Meilė (138)    6 branduolių (3)    Interjero dizainas (13)
1. Prezidentas Rolandas Paksas: „A.Paulauskas rengiasi užimti V.Adamkaus vietą“
2. R.Paksas nesako, iš ko nuo šiol gyvens
3. R.Paksui tenka atsisveikinti su didžiąja politika
4. R.Pakso šalininkai kreipsis į Strasbūrą
5. R.Pakso komanda tarėsi R.Pavilionio namuose
6. Prezidento patarėjų KT išvados nenustebino
7. Pirmadienį atnaujinamas apkaltos procesas Seime
8. R.Paksas nesikels į Turniškes, jei pralaimės apkaltą
9. Atpirkimo ožys sudegė Prezidentūroje
10. Prezidento verslo partneriui - nauji įtarimai
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!