LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 20 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Paksgeitas
  Skandalai > Paksgeitas
Lankomumo reitingas Publikuota: 2004-05-30 Spausdinti Spausdinti
R.Paksas nesako, iš ko nuo šiol gyvens

Po Konstitucinio Teismo nutarimo praradęs galimybes užimti valstybėje bet kokias su priesaika susijusias pareigas atstatydintasis prezidentas Rolandas Paksas nesitraukia iš politinės kovos lauko, bet neišduoda, kaip išlaikys šeimą. "Ne postas yra svarbiausias dalykas, net ne kėdė. Svarbiausias dalykas yra, kad Lietuva būtų turtingesnė, saugesnė ir patogesnė mums visiems gyvenantiems", - sakė R. Paksas.

R. Paksas vadovaus rinkimų koalicijai, kurią sudarys Liberalų demokratų partija ir pilietinis judėjimas "Už teisingumą ir demokratinę Lietuvą". Trečiadienį apie tai pranešta Liberalų demokratų partijos būstinėje surengtoje spaudos konferencijoje.

Žurnalistų paklaustas, iš ko gyvens ir išlaikys šeimą atstatydintasis prezidentas, R. Paksas šmaikštavo: "kviesiu jus į pagalbą".

R. Paksas taip pat ragino Lietuvos žmones, nepaisant "visų neteisybių", nenusivilti savo valstybe, o kartu kurti Lietuvos ateitį. "Aš nesiruošiu trauktis matydamas, kas dabar yra Lietuvoje, nesiruošiu šito taip palikti. Aš manau, kad tai, kas įvyko vakar, ir tai, kas vyko per septynis su puse mėnesio, tas Lietuvoje neturi daugiau kartotis", - sakė trečiadienį R. Paksas.

Antradienį Konstitucinio Teismo nutarimu R. Paksui buvo atimta galimybė iki gyvos galvos užimti bet kokias su priesaika susijusias pareigas valstybėje. O prezidentinis skandalas, apkalta ir R. Pakso kandidatavimo peripetijos pirmalaikiuose Prezidento truko daugiau kaip 7 mėnesius.

Kuriamos R. Pakso liberalų demokratų ir pilietinio judėjimo "Už teisingumą ir demokratinę Lietuvą" rinkimų koalicijos tikslus spaudos konferencijoje deklaravo Seimo narys Rolandas Pavilionis.

Anot jo, koalicija "telks Lietuvos žmones artėjantiems Europos Parlamento ir ypač Seimo rinkimams, sieks užtikrinti juose aiškią demokratinių jėgų pergalę ir užkirsti kelią į valdžią tiems, kurie paniekino tautos valią ir talkino sąmokslui prieš demokratiją, neleisti, kad šalyje įsivyrautų baimė, prokurorinis režimas ir kitaminčių persekiojimas, atkurti ir plėtoti šalyje teisingumą ir demokratiją".

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Go-go (10)    Vytautas Bogušis (12)    Škotų aviganis (3)    Prezidento rinkimai 2009 (12)    Imtynės (29)    Šventasis Antanas (2)    Naršyklės (7)    Apatinis trikotažas (17)    Kompiuteriai (148)    Mokėjimo kortelės (7)    Ekologinis ūkis (2)    Masonai (7)    Mada (4)    Feng šui (7)    Elektroninės muzikos grupės (3)    Kazino (10)    Šokiai (56)    Pramoginiai šokiai (2)    Omnitel (12)    Geologija (20)    Kino kritika (10)    Vadovavimas (185)    Žmogaus klonavimas (2)    Emigrantai (22)    Svarstyklės (7)    Euro naujienos (2)    Vampyrai (9)    Skinheadai (9)    Grupės (81)    Draudimas (7)    Statyba (29)    LICS (17)    Rinkimai (23)    Amerikos lietuviai (7)    Kompiuterių virusai (52)    Žemgrobiai (6)    Foje (3)    Roko muzikos grupės (10)    Vaistai (15)    Prekės ir paslaugos buičiai (2)    Elektronika (8)    Gatvės šokiai (5)    Mergelė (7)    Mokslai (1219)    Raganos (12)    Kelionių pasiūlymai (7)    Liemenėlės (3)    Kabala (6)    Kelionių įspūdžiai (26)    Elektroninės šiukšlės (10)
1. Prezidentas Rolandas Paksas: „A.Paulauskas rengiasi užimti V.Adamkaus vietą“
2. R.Pakso šalininkai kreipsis į Strasbūrą
3. R.Paksui tenka atsisveikinti su didžiąja politika
4. R.Pakso šalininkai šaiposi iš KT sprendimo
5. R.Pakso komanda tarėsi R.Pavilionio namuose
6. Prezidento patarėjų KT išvados nenustebino
7. Pirmadienį atnaujinamas apkaltos procesas Seime
8. R.Paksas nesikels į Turniškes, jei pralaimės apkaltą
9. Atpirkimo ožys sudegė Prezidentūroje
10. Prezidento verslo partneriui - nauji įtarimai
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!