LT   EN   RU  
2020 m. liepos 12 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Parašiutizmas
  Sportas > Parašiutizmas
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-02-08 Spausdinti Spausdinti
Šuolis apvaliu parašiutu

Jūs išklausysite kelių valandų teorinį parašiutizmo kursą ir valandą galėsite pasitreniruoti praktiškai. Šių mokymų metu patyręs instruktorius jums išaiškins šuolio teoriją: kaip elgtis ypatingų situacijų metu, kaip iššokti iš lėktuvo ir svarbiausia - kaip tinkamai nusileisti.

Praktinės treniruotės metu turėsite galimybę įgytas teorines žinias patikrinti parašiuto sistemos treniruoklyje. Po šio teorinio ir praktinio pasiruošimo Jūs jau būsite pasirengęs savo pirmąjam šuoliui.

Šoksite labai patikimu karišku desantiniu parašiutu D-5. Šio tipo parašiutai ilgą laiką naudojami įvairių šalių karinėse pajėgose ir yra daugybę kartų patikrinti praktiškai. Į 800 metrų aukštį jūs per 10 minučių pakilsite klubo lėktuvu AN-2. Šokant iš lėktuvo, specialus įrenginys iš parašiuto kuprinės ištrauks mažą stabilizuojantį parašiutėlį ir įjungs laikmatį, o jūs, suskaičiavę 121,122,123, turėsite patraukti parašiuto skleidimo rankenėlę. Jeigu Jūs dėl kokių nors priežasčių nepatrauktumėte parašiuto išskleidimo rankenėlės, po 3 sekundžių laikmatis automatiškai atidarys jūsų parašiuto kuprinę ir išskleis parašiutą.

Išsiskleidus parašiutui, Jūs galėsite apie dvi su puse minutės džiaugtis skrydžiu. Link žemės artėsite tik 5 metrų per sekundę (18 km/h) greičiu.

Leidžiantis, netoli žemės, jums orientuotis padės instruktorius, kuris per garsiakalbį duos reikalingus nurodymus, o nusileidus automobiliu nuveš iki parašiutininkų klubo (vieta, kurioje Jūs nusileisite, bus už gero puskilometrio nuo klubo).

Atlikę šuolį Jūs gausite parašiutininkų parengimo kurso baigimą patvirtinantį diplomą.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Rašytojai (11)    Roko muzikos grupės (10)    Vandenis (7)    Islamas (31)    Darbdaviai (10)    Televizoriai (2)    Shotokan (11)    Foje (3)    Valdas Adamkus (11)    Politika (363)    Pramoginiai šokiai (2)    Kvepalai (10)    Viešieji ryšiai (20)    Tadas Blinda (10)    Lietuvoje (5)    Literatūra (239)    Firmos (12)    Aerobika (3)    Maudymosi kostiumėliai (7)    Taksas (2)    Euro naujienos (2)    MTV (5)    Poltergeistai (2)    Kompiuterio ergonomika (8)    Gatvės šokiai (5)    Rokeriai (3)    Kokainas (6)    NSO (33)    Įvaikinimas (3)    Spauda (3)    Paieškos sistemos (14)    Žydai (32)    Egzorcizmas (11)    Parašiutizmas (15)    Grožio salonai (6)    Technologijos (1819)    Žvaigždės (19)    Parapsichologai (7)    Šokoladas (10)    Vėlinės (5)    Skorpionas (7)    Metalas (22)    Civilinė sauga (7)    Dieta (33)    Dektinė (2)    Prezidento rinkimai (6)    Novelės (102)    Gender Loops (6)    Užgavėnes (9)    Skirmantas Valiulis (32)
1. Klaipėdos parašiutininkų klubas
2. Parašiutizmas Lietuvoje
3. Didelių galimybių parašiutai ir jų valdymas
4. Stiletto pilotavimo ypatumai
5. Šuolis tandemu "Kengūra"
6. AFF programa
7. Šuolis "Sparno" tipo parašiutu
8. Pavojingos situacijos parašiutų sporte - prižemėjimo metu
9. Pavojingos situacijos parašiutų sporte - po kupolu
10. Pavojingos situacijos parašiutų sporte - skleidimosi metu
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!