LT   EN   RU  
2021 m. rugsėjo 23 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Parašiutizmas
  Sportas > Parašiutizmas
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-02-08 Spausdinti Spausdinti
Šuolis tandemu "Kengūra"

Tai yra lengviausias būdas pajusti laisvo kritimo jausmą mažiausiai laiko skiriant pasiruošimui. Šitoks šokinėjimo su parašiutu būdas praktikuojamas jau apie 10-12 metų. Per tą laiką sukurta ir išbandyta speciali įranga leidžianti saugiai patirti nepaprastą nuotykį.

(JAV pusė pirmų šuolių parašiutu padaromi būtent tandemu)

Jums reikės išklausyti tik 20-30 minučių trunkantį instruktažą, kurio metu sužinosite kaip elgtis lėktuve, kaip iš jo iššokti ir kuo užsiimti laivai krentant bei sklendžiant parašiutu. Kadangi iš lėktuvo iššoksite ir vėliau visą kelią iki žemės būsite kartu su labai patyrusiu parašiutizmo instruktoriumi, jums nėra būtina žinoti daugumos kitokiu būdu šokantiems su parašiutu reikalingų dalykų. Šuolio metu Jūs vilkėsite specialią diržų sistemą, kuri bus pritvirtinta prie instruktoriaus.

Po instruktažo Jūs morališkai ir fiziškai būsite pasirengę šuoliui.

Kartu su instruktoriumi šoksite "sparno" tipo parašiutu, specialiai pritaikytu tandeminiams šuoliams " BT 80 ". Tokie parašiutai yra papildomai sustiprinti ir yra pakankamai dideli, kad išlaikytų du žmones. Parašiuto kuprinėje yra įmontuotas parašiuto automatinio išskleidimo prietaisas, kuris ypatingu atveju saugiame aukštyje išskleis atsarginį parašiutą

Į 3100 metrų aukštį klubo lėktuvas AN-2 jus ir kitus parašiutininkus pakels per 20 minučių. Iššokę iš lėktuvo, kartu su instruktoriumi 200 kilometrų per valandą greičiu krisite apie 40 sekundžių. (Paprastai norėdamas atlikti šuolį su tokiu ilgu laisvu kritimu, parašiutininkas turi būti atlikęs ne mažiau kaip 30 mokomųjų šuolių). 1200 metrų aukštyje instruktorius išskleis parašiutą ir Jūs maždaug 6 minutes sklęsite žemyn. Kadangi nuo pat iššokimo iš lėktuvo iki nusileidimo instruktorius rūpinsis skrydžiu, jūs neturėsite jokių rūpesčių ir galėsite džiaugtis šuoliu.

Nusileisite prie pat klubo, todėl Jums nereikės rūpintis grįžimu, taip pat jus puikiai matys kartu atvažiavę draugai.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Spausdintuvai (12)    Samsung (3)    Joga (56)    Romas Kalanta (4)    Vorai (2)    Pedagogika (21)    Sportiniai šokiai (2)    Geležinkeliai (4)    Vox Populi (14)    Fantastika (21)    Šalys (61)    Ekologiški produktai (2)    Vytautas Landsbergis (6)    Medžioklė (63)    Kūdikio maitinimas (3)    Parapsichologija (22)    Kulinarija (181)    Naujieji metai (12)    Bankrotas (2)    Reklama internete (18)    Romas (3)    Kinų horoskopas (14)    Striptizas (8)    Seimo Pirmininkas (2)    Sąmokslo teorijos (19)    Žmogaus teisės (18)    Šatrija (4)    Susitaikymas (9)    SSL sertifikatai (6)    Meilė bloguose (6)    Chemija (5)    Drabužiai (41)    Ištikimybė (4)    Poltergeistai (2)    Stalo žaidimai (7)    Politika (363)    Hipnozė (10)    Interneto dizainas (5)    Arbata (10)    Katarai (2)    Likeris (2)    Korupcija (22)    Anželikos Cholinos šokio teatras (11)    Kazimiera Prunskienė (13)    Kokainas (6)    Prancūzų buldogas (2)    Dailė (34)    Kailiniai (15)    Bildukai (3)    Kelionių pasiūlymai (7)
1. Klaipėdos parašiutininkų klubas
2. Parašiutizmas Lietuvoje
3. Didelių galimybių parašiutai ir jų valdymas
4. Stiletto pilotavimo ypatumai
5. Šuolis apvaliu parašiutu
6. AFF programa
7. Šuolis "Sparno" tipo parašiutu
8. Pavojingos situacijos parašiutų sporte - prižemėjimo metu
9. Pavojingos situacijos parašiutų sporte - po kupolu
10. Pavojingos situacijos parašiutų sporte - skleidimosi metu
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!