LT   EN   RU  
2021 m. spalio 28 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Parašiutizmas
  Sportas > Parašiutizmas
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-02-08 Spausdinti Spausdinti
Šuolis "Sparno" tipo parašiutu

Jums reikės išklausyti kelių valandų instruktažą, kurio metu instruktorius jums parodys ir paaiškins šuolio teoriją: galimas ypatingas situacijas ir kaip jų metu elgtis, kaip teisingai iššokti iš lėktuvo, kaip valdyti parašiutą ir svarbiausia- kaip tinkamai nusileisti. Turėsite galimybę pasitreniruoti užsidėję parašiuto sistemą bei parašiuto sistemos treniruoklyje.

Po šio teorinio ir praktinio pasiruošimo Jūs jau būsite pasirengęs šuoliui.

Šoksite specialiu mokomuoju "sparno" tipo parašiutu. Tokie parašiutai pradedančių parašiutininkų mokymui naudojami visame pasaulyje ir yra pakankamai saugūs. Kitaip nei apvalus parašiutas, toks parašiutas ne tik leidžiasi žemyn, bet ir sklendžia į priekį, todėl galite nusileisti norimoje vietoje. Parašiuto kuprinėje yra atsarginis parašiutas, kurį, pasiekus kritinį aukštį, automatiškai išskleidžia specialus prietaisas.

Po 10 minučių skrydžio klubo lėktuvu AN-2 iššoksite 800 arba 1000 metrų aukštyje. Šokant iš lėktuvo, specialus trosas iš parašiuto kuprinės ištrauks parašiuto konteinerį ir išskleis parašiutą. Jums nereikės traukti parašiuto skleidimo žiedo. Jeigu iškiltų kokie nors nesklandumai skleidžiantis parašiutui, labai paprastai galėtumėte išskleisti atsarginį parašiutą.

Išsiskleidus parašiutui, Jūs galėsite laisvai sklęsti į pasirinktą nusileidimo vietą. Skrydžio metu jums padės klubo instruktorius, kuris per raciją jums patars bei nurodys ką reikia daryti.

Nusileidus Jus klubo nariai automobiliu nuveš iki parašiutininkų klubo (pirmą kartą šokdami turėsite leistis toliau nuo pastatų ir kitų kliūčių aerodromo centre).

Po šuolio gausite parašiutininko paruošimo kursų baigimą patvirtinantį diplomą.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Gintaras Beresnevičius (26)    Optinis ryšys (12)    Vytautas Bogušis (12)    Soliariumai (5)    Šokoladas (10)    Šachmatai (11)    Filmai (91)    Hipiai (9)    Bitė (5)    Subkultūros (99)    Žvaigždės (19)    Žmogaus klonavimas (2)    Švedija (9)    Skamp (16)    Garso ir vaizdo technika (2)    Energetika (13)    Foje (3)    Breakdance (4)    Konspiracija (2)    Džiazo muzikos grupės (11)    Žindymas (14)    Internetas (184)    Gyvenimo džiaugsmas (2)    Apatinis trikotažas (17)    Mama ir vaikas (48)    Savivaldybių rinkimai (9)    LICS (17)    Pagalba ir prevencija (124)    Sony Ericcson (40)    Kompiuterio ergonomika (8)    Hip hop dance (4)    6 branduolių (3)    Žinių visuomenė (14)    Skundai (22)    Mityba (43)    BTV (3)    Burtai (8)    Politikai (183)    Programos (61)    Pirmoji meilė (3)    Vampyrai (9)    Vaizdo sistemos (34)    Katės (33)    Netolerancija (6)    Picerijos (4)    Gyvūnai (174)    Labradoras (2)    Gender Loops (6)    Atmintis (4)    Konditerija (10)
1. Klaipėdos parašiutininkų klubas
2. Parašiutizmas Lietuvoje
3. Didelių galimybių parašiutai ir jų valdymas
4. Stiletto pilotavimo ypatumai
5. Šuolis apvaliu parašiutu
6. Šuolis tandemu "Kengūra"
7. AFF programa
8. Pavojingos situacijos parašiutų sporte - prižemėjimo metu
9. Pavojingos situacijos parašiutų sporte - po kupolu
10. Pavojingos situacijos parašiutų sporte - skleidimosi metu
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!