LT   EN   RU  
2020 m. rugpjūčio 8 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Pasakos
  Kultūra > Literatūra > Pasakos
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-06-10 Spausdinti Spausdinti
Tikra pasaka

Kartu su Naujųjų metų švente ateina ir kompiuterių krizė. Visiška netvarka. Vyriausybė negali jos kontroliuoti. Žmonės negauna atlyginimų, pensijų, pašalpų. Pasai tapo beverčiai. Kai visi kompiuteriai nedirba, dingsta ir elektros energija. Prasideda pasaulinis chaosas. Žmonės nežino, ko griebtis. Dingo bet kokia kontrolė ir bet koks procesų valdymas. Kasdien žmonės galvoja apie vieną ir tą patį: ”Kaip visa tai sustabdyti?”.

O kas tuo laiku vyksta už Žemės ribų, Visatoje? Ateiviai žiūri į vargšus Žemės gyventojus ir nusprendžia jiems padėti. Ateiviai turi apsigyventi Žemėje. Jie atstato tvarką planetoje, moko gyventi taikoje, santarvėje. Sukuriamos naujos technologijos ir nauji energijos šaltiniai. Pakinta net žmonių maistas. Pasikeičia ir patys žmonės. Nuo 21 amžiaus vidurio visi žmonės gyvena kaip pasakoje!

Ksenija Vesiolkina

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Prancūzų buldogas (2)    Draudimas (7)    Kultūra (749)    Bendravimas (743)    Egiptas (24)    Kalbos kultūra (39)    Maudymosi kostiumėliai (7)    Mokslininkai (2)    EBSW (40)    Istorija (154)    Spiritizmas (4)    Domenai (11)    Žvaigždės (19)    Sodininkystė (22)    Striptizas (8)    Amfetaminas (2)    Tamplieriai (7)    Vaizdo sistemos (34)    Rasos (2)    Sveikinimai Naujųjų metų proga (5)    Nealkoholiniai gėrimai (12)    Leo LT (12)    Parapsichologai (7)    Feng šui (7)    Artūras Zuokas (41)    Vasario 16 (12)    Kompiuterių virusai (52)    Siemens (6)    Akvariumai (58)    Šventasis Pranciškus (3)    Kelnaitės (2)    Pavydas (5)    Erotiniai šokiai (23)    Tinklapiai (13)    Šalys (61)    Delfinologija (4)    Britų trumpaplaukės katės (2)    Vaizdo kortos (3)    Specialiosios tarnybos (36)    Kriptografija (3)    Dieta (33)    Skorpionas (7)    Sąmokslo teorija (19)    Stilius (86)    Narkotikai (97)    Avalynė (7)    Kazimiera Prunskienė (13)    Vitaminai (2)    Tėvynės sąjunga (4)    Juvelyriniai dirbiniai (2)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!