LT   EN   RU  
2019 m. lapkričio 17 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Pasakos
  Kultūra > Literatūra > Pasakos
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-06-10 Spausdinti Spausdinti
Vunderkindas ir biorobotai

Trečias tūkstantmetis jau įpusėjo. Žmonės kūrė ir sukūrė daugybę tobuliausių kompiuterių ir biorobotų. Pasaulį užvaldė biorobotai. Žmonės tapo jų vergais. Tai buvo siaubinga era: žmonės buvo beteisiai, labai daug dirbo, net po 24 valandas per parą. Dalį savo smegenų ir proto kaip duoklę žmonės turėjo atiduoti biorganizmams. Bet kartą gimė vunderkindas - strategas ir narsuolis. Augo jis ne dienom, o valandom. Stiprus buvo kaip geležis, bet širdį turėjo auksinę. Sugalvojo jis išvaduoti žmones iš vergijos. Sukūrė vunderkindas nuostabią kompiuterinę muziką, kurią įjungus biorobotai be paliovos šoko ir negalėjo sustoti ar atlikti kokius kitus veiksmus. Įjungė jis tą muzikėlę, ir biorobotai tapo šokėjais. Vunderkindas lengvai nugalėjo biorobotų valdovą Antomechaniką, nes tas liko vienas, be savo padėjėjų biorobotų. O vienas lauke ne karys. Taip vunderkindas išvadavo žmoniją.

Andrej Škuratov

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Jautis (2)    Hobi (106)    Vaiko sveikata (8)    Duomenų apsauga (3)    Kompiuterinis piratavimas (43)    Krizė (59)    Tatuiruotės (7)    Renginiai (31)    Žmogaus klonavimas (2)    Elektroninės šiukšlės (10)    Avalynė (7)    Novelės (102)    Chiromantija (3)    Budizmas (73)    Bendravimas (743)    Prokuratūra (4)    Panayiotis Zavosas (2)    Garso ir vaizdo technika (2)    Žiniasklaida (108)    Metalistai (8)    Partijos (41)    Astrologija (27)    Kūdikio maitinimas (3)    Vartotojai (29)    Pramoginiai šokiai (2)    Kinų horoskopas (14)    Burtai (8)    Erich Fromm (5)    Nokia (24)    Logistika (12)    Hipiai (9)    Sąmokslo teorija (19)    Leo LT (12)    Prancūzų buldogas (2)    Neištikimybė (2)    NLP (8)    Žala sveikatai (16)    Statyba (29)    TV3 (4)    Miestai (14)    Metalas (22)    Linux/Unix (34)    Šalys (61)    Knygos (23)    Pagalba ir prevencija (124)    Miestų bendruomenės (7)    Soliariumai (5)    Vaistai (15)    Susitaikymas (9)    Aerobika (3)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!