LT   EN   RU  
2020 m. rugpjūčio 9 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Pasakos
  Kultūra > Literatūra > Pasakos
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-06-10 Spausdinti Spausdinti
Medžiotojas ir milžinas

Prieš daugelį metų gyveno medžiotojas. Kartą jis su savo draugu išėjo į kalnus medžioti. Ilgai jie keliavo ir pagaliau pamatė milžiną. Medžiotojas ėmė juoktis. Milžinas nustebo ir paklausė:

- Kodėl tu juokiesi?

Medžiotojas atsakė:

- Aš noriu užmušti tave ir suvalgyti pietums!

Milžinas labai išsigando ir ėmė prašyti:

- Neužmušk manęs, aš tau duosiu viską, ko tu tik nori. Ar nori, kad aš duočiau tau daug aukso?

- Na,gerai. Aš paimsiu auksą, bet tu turi pasakyti, kur aš galiu rasti kitus milžinus.

Milžinas papasakojo jam, kad upių santakoje stovi kitų milžinų namas. Kada medžiotojas atėjo prie to namo, tai įlipo į medį ir išgirdo, apie ką kalba milžinai.

Vienas iš jų sakė:

- Aš girdėjau, kad vieną mūsų brolį išgąsdino žmogus. Aš žinau, kad žmonės ne tokie stiprūs, bet labai gudrūs.

Staiga šaka, ant kurios sėdėjo medžiotojas, lūžo, ir jis nukrito. Visi milžinai išsigando ir pabėgo. Medžiotojas apsidžiaugė ir nuskubėjo namo.

Aleksej Pankov

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Tadas Blinda (10)    Likeris (2)    EBSW (40)    Spiritizmas (4)    Bendravimas (743)    Kaziuko mugė (3)    Vytautas Bogušis (12)    Vampyrai (9)    Projektavimas (7)    Korupcija (22)    Amerikos lietuviai (7)    Knygos (23)    Aikido (14)    Interneto dizainas (5)    Kvepalai (10)    Kelnaitės (2)    Emigrantai (22)    Rinkimai (23)    Simbolika (2)    Lietuvoje (43)    Moterims (34)    Pavydas (5)    Homeopatija (5)    Menas būti kartu (2)    Stomatologija (6)    Hakeriai (273)    Nealkoholiniai gėrimai (12)    Skaneriai (5)    Darbo partija (4)    Narkotikai (97)    Pankiškos muzikos grupės (15)    Nusikaltimai (6)    Drabužiai (41)    Savivaldybių rinkimai 2007 (9)    Zigmas Vaišvila (10)    Chiromantija (3)    Avalynė (7)    Kovos menai (72)    Chemija (5)    Opel (4)    Egiptas (24)    Vitaminai (2)    Naršyklės (7)    Roko muzikos grupės (10)    Žirgų sportas (4)    Kreditai (2)    Svarstyklės (7)    Katalikybė (49)    Feng šui (7)    Grupės (81)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!