LT   EN   RU  
2020 m. gruodžio 4 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Pasakos
  Kultūra > Literatūra > Pasakos
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-06-10 Spausdinti Spausdinti
Kurmelio svajonė

Vienąkart giliai giliai po žeme gyveno mažas kurmis. Jo vienintelė svajonė buvo pamatyti saulę ir gamtą. Jo draugė pelytė dažnai pasakojo jam apie pasaulį tarp dangaus ir žemės. Kurmeliui buvo labai liūdna, ir jis dažnai svajojo apie saulę.

Vieną kartą bevaikščiodamas požemio karalystėje jis pamatė fėją. Ji įkrito į duobę ir šaukė pagalbos. Kurmis padėjo išlipti jai iš duobės ir pakvietė į svečius, kad ji galėtų nusiprausti ir sušilti. Fėjai labai patiko geraširdis kurmelis ir ji nutarė įvykdyti tris jo norus. Bet mažas kurmelis paparašė tik išpildyti jo didžiausią svajonę. Fėja sutiko, bet pasakė, kad,jeigu ji tai padarys, kurmis niekada daugiau nepamatys požemio karalystės. Laimingas kurmelis viską galėtų padaryti, kad tik pamatytų saulę! Ir jis sutiko.

Kitą rytą kurmis pavirto gražiu drugeliu ir pakilo į dangų. Jis buvo toks laimingas ir laisvas! Pagaliau pamatė saulę ir gamtą!

Ir iki šiol jis plevena danguje. Ir jeigu jūs pamatysite mažą drugelį, pasisveikinkite su juo. Jam bus labai malonu!

Anastasija Samoilenko

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Kazimiera Prunskienė (13)    Pankai (6)    Samsung (3)    Telekomunikacijos (188)    Politika (26)    Žirgų sportas (4)    Katalikybė (49)    Astronomija (46)    Zodiako ženklai (88)    Tėvynės sąjunga (4)    Atsiprašymas (3)    Katės (33)    Stalo žaidimai (7)    Konspiracija (2)    Žala sveikatai (16)    Bankrotas (2)    Religija ir tikėjimai (315)    Amfetaminas (2)    Grožio salonai (6)    Buto remontas (3)    Spausdintuvai (12)    Žinių visuomenė (14)    Siemens (6)    Gyvūnai (174)    Liberalų sąjūdis (5)    Krišnaizmas (3)    Barai (7)    Juvelyriniai dirbiniai (2)    Emigrantai (22)    Bibilija (10)    Sportiniai šokiai (2)    Mokyklos (22)    Metalistai (8)    Kokainas (6)    Ekologiškas maistas (2)    Vokiečių aviganis (2)    Vandenis (7)    Specialiosios tarnybos (36)    SSL sertifikatai (6)    Psichiatrija (64)    Airija (9)    Rytietiški šokiai (16)    Firmos (12)    Aiškiaregiai (11)    Žvaigždės (19)    Modemai (8)    Draudimas (7)    Picerijos (4)    Arkliai (12)    Trys karaliai (5)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!