LT   EN   RU  
2020 m. rugpjūčio 9 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Pasakos
  Kultūra > Literatūra > Pasakos
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-06-10 Spausdinti Spausdinti
Undinėlė

Nors ir koks gražus atrodė povandeninis pasaulis, Arielei nebuvo nieko mielesnio už jos slaptąjį urvą. Ten ji laikė savo turtą, susirankiotą iš nuskendusių laivų. Mažoji undinėlė nepaprastai norėjo pamatyti, kaip atrodo žmonių pasaulis. Jai buvo liūdna, kad ji negali mėgautis saulės spinduliais. Vieną dieną Arielė išsirengė į savo urvą. Apsidairiusi ūmai pastebėjo mėnulio šviesą - tai buvo laivas. Ji užsiropštė ant kopėtėlių prie laivo šono. Undinėlė atkreipė dėmesį į tamsiaplaukį vaikiną, kuris švelniai glostė kažkokį keistą keturkojį padarą. - Jis labai gražus, ar ne? Audra pakilo taip staigiai, kad įsilinksminę jūreiviai net nepajuto atsiradusio pavojaus. Laivas ėmė skęsti. Undinėlė puolė į putotą sūkurį. Ji sugriebė sąmonės netekusį princą ir nutempė iki paplūdimio. Jūrų ragana Ursula pavertė Arielę žmogiška būtybe. Ragana atėmė iš undinėlės balsą. Arielė susitiko su Eriku. Ursula stengėsi sutrukdyti jų meilę, tačiau Arielės svajonė išsipildė...

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    SSL sertifikatai (6)    Likeris (2)    Skirmantas Valiulis (32)    Meilė bloguose (6)    Žirgų sportas (4)    NSO (33)    Džiazo muzikos grupės (11)    Kriptografija (3)    Fotografija (17)    Emo (10)    Priklausomybė (3)    Susitaikymas (9)    EBSW (40)    Anglų kalba (35)    Buto remontas (3)    Škotų aviganis (3)    „Laisvės kryžkelės“ (10)    Grybų patiekalai (6)    Filologija (2)    Kandidatai į prezidentus (5)    Reinkarnacija (6)    Zodiako ženklai (88)    Atsiprašymas (3)    Jurga Ivanauskaitė (17)    Domenai (11)    Arūnas Valinskas (4)    Fajetai (2)    Masonai (7)    Fizika (11)    Vitaminai (2)    Gatvės šokiai (5)    Spauda (3)    Televizija (17)    Sąmokslo teorija (19)    Kietieji diskai (17)    Picerijos (4)    Metalistai (8)    Žemės ūkis (33)    Psichologija (89)    Aukštasis mokslas (13)    Restoranai (5)    Pirmoji meilė (3)    Filatelija (11)    Kompiuterių virusai (52)    Bankrotas (2)    Partijos (41)    Vorai (2)    Siemens (6)    Alus (22)    Interneto dienoraščiai (2)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!